Загубих брат си ....

  • 7 232
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 502
      Вержи,миличка.....Незнам какво да кажа направо...Нямам думи...Историята ти е направо покъртителна.Нека брат ти да е на едно по-добро и светло място,отървал се е от мъките милият.Жалко,че има такива хора като другият ти брат.Бъди силна,желая ти го от сърце.

# 31
Вержи, това което се е случило е ужасно, наистина.
За такова нещо утешителни думи няма.Бъди силна и се радвай на бебето си.
Аз също загубих брат си.На 5 юни стават 9 години,(на рожденната дата на мама).9 години , все едно беше вчера,времето минава болката остава. Надявам се там където са моето братче-то беше на 18 год., и твоето да са добре. Имам две прекрасни дъщери, те не можаха да видят вуйчо си. Надявам се поне той да ги вижда някъде там отгоре. Weary

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
и мен много ми е мъчно че не можа да се нарадва на Лорка Cry
той ме отгледа и имахме силна връзка, много беше щастлив че е станал вуйчо, беше си окачил снимки на малката на стената Sad

# 33
 Praynig Praynig Praynig Нека почива в мир Flowers Rose

# 34
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Вержи, мила, много съжалявам за братчето ти. Много ми е мъчно, че е починал по такъв ужасен начин. Ти си толкова жизнерадостен и лъчезарен човек, а явно хич не ти е било леко и детството и въобще..... Дано да намериш сили да превъзмогнеш болката и да се радваш и обичаш Лора. Пази за брат си само хубавите спомени. Не си товари сърцето с лошо..... Ще се моля за теб !

# 35
  • Мнения: 464
ПЛача и не мога да повярвам.
Да почива в мир брат ти и дано другия да получи това, което заслужава  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт