Загубих брат си ....

  • 7 220
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Вержи, много мъчително е това, което разказваш. Мисли единствено за това, че сега е намерил истински покой, телата са ни дадени за кратко, сега на душата му е мир бъди сигурна. Болката е за живите и аз силно те прегръщам с надеждата с времето да ти намалее и да си спомняш за прекрасния брат без да мислиш за агонията на края му  Praynig  Praynig  Praynig.

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 22:00 от detelini

# 16
  • Мнения: 237
Вержи нямам думи да опиша начина по който се почуствх прочитайки това.Не искам и да си помислям какво си изпитала ти.Но живота ни поднася такива перипети за да ни направи по силни.
Мисли за малкото съкровище в къщи и му дарявай цялата си любов.Брат ти ще ви гледа от горе и ще бъде щастлив.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Знам какво е да загубиш обичан човек още повече, когато си имаш някаква радост, каквато е твоята Лорка. Бъди силна. Знам, че е несправедливо, но аз вярвам, че Георги е добре там където е сега.

# 18
  • Мнения: 302
Моите съболезнования, Вержи.
Надявам се този душманин да получи заслуженото си.

# 19
  • Мнения: 419
Вержи,моите съболезнования,миличка! Hug
Това,което се е случило е ужасно!Няма нищо по-лошо от това да загубиш близък,особено по този жесток начин!
Нека почива в мир брат ти Георги и да е по-добре там,където е сега! Praynig

# 20
  • Мнения: 1
   Каквото и да ти казват познати и приятели,знайче времемето не лекува е може би притъпява болката ,но мъката и празнината в сърцето си остава.Аз загубих малката си сестричка ,с която бяхме и най добри приятелки.Остани си с спомените ,плачи си когато ти е мъчно,но трябва да продължим НАПРЕД,те винаги ще бъдат с нас и отгоре ще ни закрилят.

# 21
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Моите съболезнования.
Лека му пръст.   Flowers Rose Flowers Rose

# 22
  • Мнения: 69
Моите съболезнования Вержи , бъди силна да пребориш мъката и болката в сърцето си.

# 23
  • Мнения: 345
Моите съболезнования.
Лека му пръст.   Flowers Rose Flowers Rose

И от мен... Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • София
  • Мнения: 622
искрено съжалявам за загубата ти. прегръщам те Hug

# 25
  • Мнения: 143
вержи много съжалявам, изверги много. Да почива в мир

# 26
  • Мнения: 254
Много съжалявам! smile3518

Лека му пръст Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 27
  • Мнения: 535
Вержи, моите съболезнования  Cry Cry Cry

# 28
# 29
  • Мнения: 397
Съболезнования! Нямам думи...........

Общи условия

Активация на акаунт