Шишета и биберони?Имате ли информация?

  • 1 931
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 677
Аз също горещо ти препоръчвам продуктите на АвентPeace

# 16
  • Мнения: 2 891
Ако ще кърмиш, което си зависи само от теб, най-добре просто си вземи помпа за кърма на Авент, защото ще ти върши супер работа, особено в началото, но и след това може.
Тя се продава заедно с две шишета Авент, които ако кърмиш са ти напълно достатъчни, може и да са ти много дори  Laughing
Така или иначе ако стартираш с този комплект помпа + шишета, по-нататък можеш да си избереш още, ако по някаква причина се окажат недостатъчни. Когато вече имаш бебче, ще си по наясно какво точно ти трябва и ще ти е по-лесно да избереш. Но така или иначе шишетата и бибероните на Авент са ОК.
Ако се спреш на някаква друга помпа за кърма (а така или иначе тя едно от нещата, които ще ти трябват още за родилния дом), поинтересувай се дали не се продава заедно с шишета, при много помпи е така. Тогава не ти е необходимо да купуваш други шишета предварително.

Това е чудесен съвет!!!

# 17
  • Мнения: 1 701
Ползвам само Авент и съм много доволна!  Peace

# 18
  • Мнения: 3 116
Авент съм ползвала и ползвам Simple Smile

И помпата за кърма им е страхотна  Peace

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Много ви благодаря за отговорите,момичета!
 HugЗа помпата ме посъветваха да изчакам и да видя дали ще ми е необходима след като родя.Можело да нямам кърма или пък бебчо изцяло да поема тази функция Laughing
Мислите ли,че е задължително да си я купя още от сега?  bouquet

# 20
  • Мнения: 451
Ползвам на д-р Браун и съм страшно доволна, няма никакъв проблем с миенето- към всяко шише си има четчица за почистване на тръбичките. Имам и няколко на Чико- екстра са си

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Много ви благодаря за отговорите,момичета!
 HugЗа помпата ме посъветваха да изчакам и да видя дали ще ми е необходима след като родя.Можело да нямам кърма или пък бебчо изцяло да поема тази функция Laughing
Мислите ли,че е задължително да си я купя още от сега?  bouquet
По-добре на бързай с помпата преди да родиш!Добре са те посъветвали да изчакаш.Ако срещнеш трудности с кърменето,мъжа ти ще купи помпа и ще ти я донесе-ние така направихме.За мен най-добрите помпи са Авент.Продават се в комплект с 2 шишета и това за първия месец на бебчо е напълно достатъчно,ако евентуално се изцеждаш в тях,събират 125 мл.
Относно купуването на шише отделно се застраховай-купи само 1 шише от 260 мл. на Авент,което после ще си ползваш цяла година,че и повече.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Може и да кърмиш изцяло и шишетата да са ти съвсем излишни Wink
А кърма няма как да нямаш...роди ли се бебето, изхвърли ли се плацентата - се задействат хормоните, които карат коластрата, а после и кърмата, да потече.
И помпа не е задължителна - при често слагане на бебето да суче (не на 3 часа!, на 2 часа примерно, защото са им много мънички стомахчетата и поемат съвсем малко храна), много е вероятно да не ти се наложи да ползваш помпа.

# 23
  • Мнения: 678
Ползвам Авент,когато ми се налага.Но много рядко защото сме само на кърма все още

# 24
  • Мнения: 397
Използвала съм само шишетата на Чико и за двете си деца. Много съм доволна! Пък и всички продукти на чико, като започнем от количката и столчето и свършим на играчките!

# 25
  • Мнения: 270
Аз ползвам шишета и биберони-закъгалки на Авент. Много съм доволна, лесно се мият. В последствие можеш да си купиш допълнително биберон с три степени, преход за чашка, дръжки и т.н. и да си позваш старите шишета.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 826
Ползвахме продуктите на Нук (шишета,помпа за кърма,биберони) и съм много доволна от тях.

# 27
  • Мнения: 6 164
Аз пък хич не съм доволна от Чико. Crossing Arms Нито клапите работят, както трябва, нито са ми удобни, с тия куци капачки... имам 2 шишета, вкл. това кривото и са гола вода. Авент и на Др. Браун са по-добри! Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ползвам шишета и биберони-закъгалки на Авент. Много съм доволна, лесно се мият. В последствие можеш да си купиш допълнително биберон с три степени, преход за чашка, дръжки и т.н. и да си позваш старите шишета.
И ние сме с Авент и съм много доволна. 
За помпата - наистина по- добре изчакай с тази покупка. При често слагане на бебето да суче  много е вероятно да не ти се наложи да ползваш помпа. Аз в началото имах много малко кърма и изцеждах след всяко кърмене за да стимулирам лактацията. Моята помпа е Авент и върши чудесна работа. Успех  Peace 

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Купи си стъклени шишета .....Поликарбонатните изпускат отрови ...не са полезни за децата, ако искаш повече информация ще ти пусна линк  ... шишето , което уж било от нова пластмаса, която не съдържа Бисфенол- А е д-р Браун ....

Аз предпочетох каучукови биберони, защото са естествени ...те по- бързо се развалят и по- често трябва да се сменят ...но аз шпочти не съм ползвала шише

Друго предимство на стъклото е, че можеш винаги да го извариш и не ти трябва стерилизатор ....   

Общи условия

Активация на акаунт