какво е Елда?

  • 1 922
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
Булгурът от елда съдържа ...
извинявам се за невежеството,но си мислех че знам какво е булгур, разбрах от вас какво е елда, но какво е булгур от елда newsm78 нещо съвсем се обърках  ooooh!
   Предполагам това е насечена елда(гречка-сечка)

# 16
  • Мнения: 7 418
ejkajujka, няма от какво да се обиждам Simple Smile Просто споделям прочетеното, за да се има предвид, а не да плаша майките, които са решили да дават елда. Да, ако някое дете е предразположено към алергия, то тя може да се прояви и към храни, които не са потенциални алергени. Но не затова беше темата. Аз вече обясних защо не давам каша от елда на моята госпожица.
      Да хубаво е,че си споделяме информация! newsm10Наистна ми беше интересно,да открия такава подробност за елдата!Мерси!

# 17
  • Мнения: 1 947
   Снощи ядох елда, сварена, като гарнитура вместо ориз - без соев сос не можах
да я погълна Laughing и стана лигава малко. Как се дава на бебе на почти 8 месеца?

Поправям се - намерих рецепта: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144289.msg3499835#msg3499835

# 18
  • София
  • Мнения: 2 671
А знаете ли дали еладата има слабителен или затягащ ефект?

# 19
  • Мнения: 7 418
   Първото! Peace
   Предозирането не води до диарии  Naughty Laughing

# 20
  • Мнения: 8 242
А знаете ли дали еладата има слабителен или затягащ ефект?

На Тони не му влияе никак.. А си хапва доволно от туй чудо  Crazy
А откак въведох глутена преди няколко дни с овесени ядки особено му харесва Peace

# 21
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Купувам на Hipp и аз си я eat, защото е много полезна и вкусна  Peace. Когато захраня малкия и на него ще я предложа.

Общи условия

Активация на акаунт