Какъв чай да купя против колики

  • 2 005
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
Аз давах на Милупа, давах и капки против колики  и пак не ни помагаха особено. Всяко бебе е различно!

# 16
  • Мнения: 1 559

Бих те посъветвала да изчакаш да видиш дали ще имате колики и дали ще се поносими без чай или капки (някои бебета почти нямат колики - аз имах късмет с такова...или пък съм забравила какво е Wink, а при други нищо не помага, докато коликите не се израстат).
В случай, че бебчето се мъчи от колики, за предпочитане е да се спреш на  вариант капки срещу колики. чаят само запълва с ненужни течности място в малкото стомахче и количеството изпит чай винаги е за сметка на количеството приемана кърма. Освен това не е желателно да се дава биберон на мъничко бебе (поне до 6та-8ма седмица), за да не го предпочете пред гърдата (от гърда и от биберон се суче по различен начин, това са различни умения за усвояване и може да се окаже объркващо за едно миниатюрно човече).
Леко раждане и здраво бебче! Grinning

# 17
  • Мнения: 10
чай то копър на Hipp

# 18
  • Мнения: 1 691
Аз си взех чай от копър на Хипп (макар и да не беше в стъклен буркан) - на него пише "от първата седмица". Е, още и половината не сме  използвали и накрая май аз ще си го изпия. Откакто аз започнах да си варя чай от копър и анасон за кърмата, май и на него му подейства добре.
Освен това ако ще кърмиш - кърмените бебета по-рядко имат колики.

А таткото рано или късно ще трябва да се научи поне до аптеката да ходи с поръчки Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 447
Izvinete me za latinicata, razvali mni se BG-to. Cry

Ta, nie sme na 3m ve4e i nqmame koliki, ne sme imali i mnogo, po4naha kum 20den, ako ne me luje pametta i do 2m ve4e nqma6e i sleda ot koliki.  4aia na hipp hi4 neznam dali pomogna, davah tam ot vreme na vreme, no ne e vqrno, 4e kurmenite bebeta imat po-malko koliki. Trqbva da se vnimava kakvo se qde i nqma da ima stra6no. slagai mu topli4ko na korem4eto i mu pravi masaj4e. 6te mine vsi4ko

Общи условия

Активация на акаунт