ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 454
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15
В "Аз бебето" има разни модели на "Пег перего". Много са добри. Сестра ми ползваше такава. Смени няколко модела и всичките се карат много лесно. Дори по-добре намери такава втора употреба, отколкото за тия пари чиполино или нещо подобно нова. Има и едни летни модели на Чико, които са на по-нормална цена. Можеш да намериш в някой сайт втора употреба. Виждах скоро обява, че продават такава в Биберон бг в клуб "Бебе". Влез там. Може и още да не е продадена.

Вижте тук  http://deca.mamche.com/

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 11:02 от mama Asia

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 973
Здравейте!
Аз тези дни ходя на работа и не ми остава време за форума, но влизам да се разпиша, че не мога да се стърпя....пуста краста!
Да, на 15 ще ни дават в "Горчиво". А за отговора, не се учудвам, защото толкова скорострелно протичат снимките, че нямаш време да мислиш много! То такава е и идеята на предаването, спонтанност, но понеже българина рядко я проявява, са го решили по този начин. А и пестят време , за 1 1/2 час снимат 4 предавания, смятайте колко бързо протича всичко...
За количките, аз имам комбинирана на Чиполино и съм мноооооооооого доволна от нея, но вече бебка порасна и ни трябва лятна!
Атракция, поздравления за красиво оформената тема и на Дикси за заглавието   bouquet.
Как сте, оздравяхте ли? Бързо да ги гоните тез болести от вас....
Чао, отивам да се приготвям за работа.

# 32
  • Мнения: 710
Цитат
може и аз да съм била, със слънчеви очила и черна шапка бях....ЕЕЕ, трябваше да ме спреш,де....следващия път да го направиш  Party
точно,черна шапка и слънчеви очила Grinning

# 33
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте мами.Преди малко се пробвах и качих 2 наши снимки в snimka.bg.

# 34
Здравейте, искам да попитам, някоя мама дали е проверявала в TCM,дали случайно не са докарали лятни колички?

# 35
  • Мнения: 1 636
Здравейте момичета,
видях,че говорите zа колички.Аz си вzех една на Peg Perego Pliko,която сега Ще ми трябва до 11.04.После Ще я продавам,zаЩото имам други 2.Така,че ако някоя има интерес искам 190лв.zа нея.Нова бе6е 240?.Има дъждобран оригинален на Пег перего в гирукът,отпред се отваря,zа да може детето да слиzа и да се качва по_лесно,облегалката се настройва в 4 поzиции до легнало положение,колелетата отпред се въртят ,но може да се движат и само напред,има въсможност второ дете да се воzи на стъпенките отzад,което предлагат само моделите на Пег Перего,гирукът се маха,има проzореz на него,количката е с 5 точков колан,облеклото се сваля и се пере,има отдолу място zа покупки,дръжките се настройват zа раzлична височина,отстрани има дръжка zа носене,когато е сгъната.Упътването е съЩо тук.С нея давам и чадърът zа слънzе, в пасваЩ zвят.
Ако някоя има интерес да ми пи6е на лични.От 7_8 съм в Плевен,но до 11 Ще ми трябва.
Иzвинявайте,че се намесих в темата.
Лек ден

# 36
  • Мнения: 5 026
 Peg Perego Pliko-е, това е страхотна количка. Който я купи, май няма да сгреши.

# 37
  • Мнения: 1 636
Atrakcia ,Щом това пи6е6 zначи раzбира6 и ти от колички.  smile3501 Аz след почети 40 имам някакъв опит  Mr. Green и съм на съЩотото мнение.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аz след почети 40 имам някакъв опит  Mr. Green.
Толкова много колички ли си имала? Shocked

# 39
  • Мнения: 801
Чиколина, защо не пуснеш обява за количката в Продавалника?

# 40
  • Мнения: 801
абе мацки да ви питам нещо - да ми подшушнете за някои добър кожен лекар, а? Само, че е за мен...не за дечкото.........ааа, да....и да не работи в Авис Медика, че там вече бях и не съм доволна.........

# 41
  • Мнения: 5 026
 Да взема да ви покажа моят ГЪДЕЛКО

# 42
  • София
  • Мнения: 9 862
Чакайте и аз да се разпиша в темата Laughing.
имам един въпрос-кажете ми има ли в Плевен частна детска градина или забавачка?Моля ви,ако знаете нещо,ще съм ви много благодарна!

# 43
  • Мнения: 1 636
Валя,да,всеки луд с номерът си  Mr. Green
Фурор,zаЩотото не ми се zанимава,а ако я продам в БГ Ще е само в Плевен,не ми се zасимава да я праЩам по поЩата,а и не zнам каква е проzедурата.Тук случайно видях,че някой пита и zа това писах.
Атракzия,голям е сладур  Hug

# 44
  • Мнения: 1 951
Чакайте и аз да се разпиша в темата Laughing.
имам един въпрос-кажете ми има ли в Плевен частна детска градина или забавачка?Моля ви,ако знаете нещо,ще съм ви много благодарна!

Валенце, виж какво открих http://www.detskiklub.net/ Изглежда добре. Обаче погледнах  цените и бая соленички ми се виждат  Rolling Eyes

П.П. След доста по обстойно разглеждане ми се струва направо страхотно...
Каква е месечната такса в държавна детска градина, че още си нямам и най-малка представа?

Общи условия

Активация на акаунт