ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 451
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 814
      Честит рожден ден, Plamsi! Спорни да са дните, весели празниците ти! Здраве, щастие и много любов newsm59 !

      Здравейте, момичета! Поздравления за прекрасната темичка, сега ще я прочета и ще се върна да дочета старата. Изненадващо и непредвидено се наложи да доведем Емичка в Плевен и няколко дни къщата ми беше пълна с радост! Малкото съкровище така обсеби дните и нощите ми, не се отделяше и за минута от мен, което си е едно върховно изживяване! Тя вече ходи, разчита и на "опората" на пръста ми, но е време да прощъпулник! Има си три зъбчета, четвъртото е на път да пробие венеца и като вашите рожбички е едно прекрасно малко човече!

# 61
  • София
  • Мнения: 9 862
Здравей,Барби!Честита ти дъщеричка!  bouquetИзбрали сте и страхотно име.
и ние с мъжа ми доскоро живеехме в София,сега сме тука от няколко месеца и определено ни харесва повече,само дето нашия апартамент е в сф,а тука плащаме квартира Grinning.
Сега като стане топло ще се засичаме често по центъра Wink!

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Barbi,  welcome
Покажи снимки на Рая и свои също, за да те познаем.
Арита, много се радвам за теб, че си прекарала няколко дни с прекрасната си внучка.  Hug

# 63
  • Мнения: 814
 Барби, честита рожбичка с прекрасното име Рая!  Да  ти е жива и здрава, много радост да ви носи и с щастие да ви дарява!

# 64
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здрасти Барби.Да ти е живо и здраво момиченцето.Аз също съм нова в този форум и се надявам скоро да се запозная с всички.Фурор аз съм доволна от д-р Господинов(кожен лекар)

# 65
  • Мнения: 5 026
  , barbi! Честито бебче, много да ви радва!

# 66
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен! С един пост да честитя раждането на бебе Рая и рождения ден на Пламси! Желая здраве, щастие, късмет и много усмивки. А бебка да радва мама "Барби" - пиша ника, защото не зная името все още. Времето вече се затопля и ще се радвам да си определим срещичка с децата, но да е поне към 16 - 16,30 ч., за да можем след работа да дойдем и ние с Теди. Весело изкарване на рождения ден!      bouquet

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 14:19 от mama Asia

# 67
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз съм навита за една среща.Много ми се иска да се запознаем.Моето момченце от два дена не иска да яде и нощем мрънка на сън,сигурно ще има нови зъбки,та една разходка ще му дойде добре.

# 68
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Добре дошла при нас Барби. Да ти е живо и здраво момиченцето. Наистина, пусни снимки на малкото бебче. Вече не мога да си спомня кога Вики беше толкова малка.

# 69
  • Мнения: 801
е-хеее, толкова хубави неща за един ден...доволна съм

Честит РД на Пламси  Hug.......да сложиш снимки как си изкарахте.....

Честита щерка на мама Барби............добре дошла в нашите редици
не съм много по пожеланията днес.......сигур съм слънчасала

Арита, ами кога ще видим Ема на живо?

а за срещичка и аз съм навита..........не че не се срещаме случайно от време на време, но...друго си е организирана...

аз да ви питам и за акцията за дечицата от дом "майка и дете" - кога да го направим, предложения? аз вече съм събрала една торба(малко, но от сърце) и чакам.....аз викам да не чакаме чак великден, а примерно ей сега за първа пролет........

# 70
  • Плевен
  • Мнения: 239
МНОООООООООГО ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!АЗ ЦЯЛ ДЕН БЯХ ПО ЗАДАЧИ В СОФИЯ И СЕГА ОТИВАМ ДА ПРАЗНУВАМ МАЛКО С ДВАМАТА МИ МЪЖЕ Grinning

# 71
  • Мнения: 814
 Фурор, излизахме с Емичка няколко пъти, докато беше при нас в Плевен, вглеждах се във всяка майка с бебешка количка, но може би времето, през което излизах с нея, не съвпадаше с разходките на останалите форумски бебчета и мами, та не познах никоя от Вас.
 Но се надявам при някое от следващите гостувания на Ема да я запозная с плевенските й съглражданчета, тя толкова много обича и се радва на дечицата, всъщност те й бяха и стимулът да проходи, за да ги догонва и комуникира с тях.
 Запознанството на бебчовците няма да им се размине, но ще стане в подходящия момент и на съответното място! И аз ще се радвам  да се запозная с вас, техните майчици!

# 72
  • Мнения: 262
Честита дъщеричка на мама Барби! Хайде разкажи, при кой лекар ражда, как мина. Абе малко клюкини, с една дума!

И аз съм насреща за среща. Но как ще пия кафе с Димана...

Фурор предложи, когато е хубаво времето, да отидем до Кайлъка един ден преди обяд. Аз съм за. Има ли и други?

# 73
  • Мнения: 5 026


И аз съм насреща за среща. Но как ще пия кафе с Димана...

Фурор предложи, когато е хубаво времето, да отидем до Кайлъка един ден преди обяд. Аз съм за. Има ли и други?
Все едно аз мога да пия кафе с Божидар  newsm78 Гретхен, освен да ги пуснем да се забавляват двамата  Wink А за разходка в Кайлъка и аз съм ЗА!

 
аз да ви питам и за акцията за дечицата от дом "майка и дете" - кога да го направим, предложения? аз вече съм събрала една торба(малко, но от сърце) и чакам.....аз викам да не чакаме чак великден, а примерно ей сега за първа пролет........
И аз премятам 2 чанти насам-натам , та когато кажете, съм готова да ги носим.

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 239
ОУУУ,Атракция,много хубав аватар имаш Grinning. Много е готин Бужи на тази снимка.Като мафиотче.
Аз да ви се оплача, че отидохме в "Корона" (то там си е супер де) ,обаче нашичкия изобщо не слуша, не спря да вика и да бяга. Умрях от срам и бързо бързо се изнесохме. Чак ми се доплака от него. Cry Нещо почнах да не мога да се справям май. Не чува от дума,пък не върви да крещя като луда по заведенията.офффффффффф.
И аз мога да отделя дрехи, тъй че само да решим кога.

Общи условия

Активация на акаунт