ПЛЕВЕН - Пролетта на рамото ми кацнаааа живa и зеелееена

  • 13 494
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 026
Хайде всички пред екранааааааа!

# 91
  • Мнения: 15
Момичета, да ви се оплача какво ми се случи. Преди две години и половина сменихме дограмата си вкъщи с алуминиева, троен стъклопакет. От тази пролет забелязвам, че стъклата са като мътни, мръсни, а в единия прозорец имаше и малки мухички. Реших, че са се разхерметизирали и се обадих във фирмата, която ни ги постави.Направо ме ужасиха, като казаха, че ако стъклатата са се оксидирали нищо не може да се направи и трябва да се сменя стъклопакета, което нали се сещате, колко би ми струвало.Като погледна през прозореца, особено когато има слънце, все едно навън е мъгла и прозореца е мръсен.Много грозно. Трябва да го оправя някак си.В сряда ще идват да свалят стъклопакета и да го занесат на специалист, който да каже дали е разхерметизирано или стъклата са оксидирани.Направо съм в паника.Някой имал ли е такъв проблем? Какво ли да правя, ако трябва да сменям стъклата??? В Европа дали си сменят дограмата на 2 - 3 години???

# 92
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Дано нямаш големи проблеми с тази дограма.Много приятели са ми се оплаквали и от алуминиева и от ПВЦ.Не знам в родилно каква е,но като раждах беше ужас-мухъл и вода,Не можах да си ида при бебето горе долу 1 ден,че бяха пръскали в стаийте заради мухъла.Внас сме с дървена.Е,малко е старичка,но ако решим някога да я сменяме пак такава ще е.

# 93
  • Мнения: 814
  Lusmаr, гледах ви и много ви се кефих, бяхте страхотни и наградата ви е съвсем заслужена. И макар да знаех крайния разултат, пак се вълнувах.
  Да сте живи и здрави, все така да се обичате и още много  първи места да завоювате! 

# 94
  • Мнения: 5 026
  Поздравления,LUsmar! Кога ще видим перлите

# 95
  • София
  • Мнения: 300
Момичета до сега ви разглеждах снимките та дано разпозная някой като ходим на разходки с малката, но като знам какъв  слаб физиономист съм..Иначе ние всеки ден сме по центъра от 2ч. до 5ч.
Lusmar гледах ви и аз, страхотни сте със съпруга ти, дано да бъдете все така усмихнати и занапред, а мъжът ти изглежда голям веселяк. Mr. Green

# 96
  • Мнения: 710
колко много пропуснах Confused
дали мога да гледам някъде повторението на Горчиво?
Честито на всички който съм пропуснала.
Моят бебок още не виждал Кайлъка,така че съм "за"
Цитат
Ето го Божидар   с очилата на Любо на plamsi 
Как го правиш това ? Embarassedи къде мога да си кача клипчето,защото нещо не се получава.
лек ден на всички Heart Eyes

# 97
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Добро утро.
И аз пропуснах вчера предаването, но от това което прочетох тук, било е много весело. Мисля днес да сляза до "града", ще има ли някой на центъра?

# 98
  • Мнения: 5 026

Как го правиш това ? Embarassedи къде мога да си кача клипчето,защото нещо не се получава.
лек ден на всички Heart Eyes

 Клипчетата и снимките качвам в multiply.com. Valja ме светна, че там снимките запазват пълното си качество и наистина е така, а клиповете само там успях да кача-пише, че има ограничение до 100 МВ, но се качват и по 300 МВ.

Мисля днес да сляза до "града", ще има ли някой на центъра?
Аз ще "слизам до града", но ще е по-следобед  Grinning

# 99
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
трябва да се сменя стъклопакета, което нали се сещате, колко би ми струвало.
Много неприятно, но като цена стъклопакетът не е толкова скъп. Някои хора предпочитат да си сложат за прозорец само стъклопакет без PVC или AL рамка и им излиза многократно по-евтино, но прозорците са неотваряеми. За един среден прозорец стъкопакета струва около 30лв. Освен това фирмата не дава ли някаква гаранция? Като са ти сложили калпави стъкла, а са ти взели прилична сума пари да ги сменят за тяхна сметка. Коя е фирмата, която ти е слагала дограмата, да го имаме в предвид да не ходим ори тях?
И аз не можах да гледам "Горчиво". Бях на работа по това време.

# 100
  • Мнения: 248
Lusmаr, гледах Горчиво на работа и много ви се изкефих.
mama Asia, сподели коя фирма ви е поставяла дограмата. Ние предвиждаме другия месец да сменяме на целия апартамент и още се чудя към коя фирма да се обърна.

# 101
  • Мнения: 15
Дограмата я правих във "Васима". От самата дограма съм много доволна. Изобщо не съм имала никакъв конденз. Сложихме троен стъклопакет. Всичко беше много добре, но до тази пролет. Явно проблемът е стъклопакета. А те не зная къде поръчват стъклопакета. Дори не се сетих да ги питам дали още работят със същата фирма за стъклопакети. Много съм притеснена, защото явно няма да го приемат като рекламация, защото са минали две години. А все пак не е нормално да сменяш стъклопакетите на две години. А иначе от "Васима" съм много доволна, защото ме посъветваха на западното изложение да сложа алуминиева, а на източно ПВЦ. Никога не съм имала конденз, затваря се плътно. Те ни правиха и вратата на банята, от която също съм много доволна. Работят експедитивно, но тия стъклопакети.... Ще ги питам в сряда къде правят стъклапокетите и вероятно ще си насоча претенциите към фирмата, която прави стъклопакета.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 10:31 от mama Asia

# 102
  • Мнения: 1 955
Даа, и аз гледах "Горчиво"  Laughing Браво на вас  Peace Един твой отговор
ми събуди любопитството, но хайде така неуведомена да си остана   nnnuu
Аз излизам след малко, макар, че времето поне от нашия прозорец нещо не ми се нрави, но не ми се седи вътре.Време е да му купувам пролетни дрехи, че  всички панталони вече му седят като 7/8-ми  Mr. Green
И тъй като днес се очертава да излизам сама без компания, ще обиколим с Миташки детските магазини.

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 239
колко много пропуснах Confused
дали мога да гледам някъде повторението на Горчиво?
Честито на всички който съм пропуснала.

http://www.neterra.tv/bg/  - тук можеш да гледаш  БТВ онлайн и всички минали предавания също. Трябва да се направи регистрация и готово.Аз ще ги гледам от там,когато имам време. Hug

# 104
  • Мнения: 60
Здравейте плевенски мами:) най-после и аз се престрашавам да се запиша при вас. Малко ми е притеснено тъй като аз още не съм мама а само малко .е. бъдеща:) малко инфо на мен - на 31 год., чакам бебче на 09,09,07 г. живея на Дружба, и съм родена на 21,02,76 г.
ами това е за сега

Общи условия

Активация на акаунт