Едни болницата ги зове, у други вече МАРТенче реве.

  • 10 723
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 319
Муцунке, Witchie ще ражда със секцио, затова е стискането на палците Peace

# 31
  • Мнения: 492
Добро утро от най-ранобудните,
днес съм на ЖК и нямам търпение да видя как е положението и чуя какво ще ми кажат. Айде вече да раждаме, че .... това чакане направо много ме изморява. По няколко контракции и после пак затишие, а всеки път си мисля: ето започна се ... и съм нащрек ...  писна ми вече ...
А да ви се оплача - Мила от вчера се опитва да кашля  ooooh!  просто не знам вече какво да правя . Такава болнава "зима" не си спомням да сме имали.

Уичи, стискам с всичка сила  Hug

# 32
  • Мнения: 1 004
Добро утро  wavey
Мен нещо ме е хванала предродилната депресия Sad
Вчера такъв празник изпразнувахме, че се поскарахме с таткото. Искаше пак да ме води на балкана този уикенд, а аз след онази нощ си обещах че вече никъде няма да ходя. Поревах си доволно вчера от пусти хормони.
Сега пък ме е хванал страха дали всичко ще свърши благополучно, дали ще родя живо и здраво бебе ..и общо взето съм зле.
Страх ме е че пак ще пренося, незнам къде да ходя ако стане така, изобщо....много ми е тъпо  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 122
Зайко, честита годишнина на патерица- да се обичате много и да сте много щастливи!
Уйчи- стискаме палци за добро развитие на нещата  Heart Eyes
Хайде момичета- за къде ги стискате тези бебета бе  Mr. Green

# 34
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Zdraweite,redowno 4eta towa koeto pi6ete s interes-Nqkolko pati pi6a i wse ne6to stawa s neta mi i ne go publikuva.Moq termin e za 17 mart spored lekarite v na6iq grad,a spored 3-d aparat za 1.04. towa sa 13 dni razlika.Na 26 godini sam fj Jargowi6te za 1 pat 6te rajdam.^te sam 6tastlewa ako me priemete .


Добре дошла и леко доизкраване на бременността в нашаната компаня.
Ще ти пиша терминът, който са ти определили на ЖК. Попринцип се гледа този, който е сметнат спрямо последната ти редовна менструация. Така че пиша 17 март, пък каквото сабя покаже.
Само ще те помоля да пишеш на кирилица  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 492
Добро утро  wavey
Мен нещо ме е хванала предродилната депресия Sad
Вчера такъв празник изпразнувахме, че се поскарахме с таткото. Искаше пак да ме води на балкана този уикенд, а аз след онази нощ си обещах че вече никъде няма да ходя. Поревах си доволно вчера от пусти хормони.
Сега пък ме е хванал страха дали всичко ще свърши благополучно, дали ще родя живо и здраво бебе ..и общо взето съм зле.
Страх ме е че пак ще пренося, незнам къде да ходя ако стане така, изобщо....много ми е тъпо  Rolling Eyes

И на мен ми е много тъпо ...   айде всичко да минава, че да се освестим. Аз не бих тръгнала на път  Crazy точно сега.

# 36
  • Мнения: 1 232
Добро утро  wavey
Мен нещо ме е хванала предродилната депресия Sad
Вчера такъв празник изпразнувахме, че се поскарахме с таткото. Искаше пак да ме води на балкана този уикенд, а аз след онази нощ си обещах че вече никъде няма да ходя. Поревах си доволно вчера от пусти хормони.
Сега пък ме е хванал страха дали всичко ще свърши благополучно, дали ще родя живо и здраво бебе ..и общо взето съм зле.
Страх ме е че пак ще пренося, незнам къде да ходя ако стане така, изобщо....много ми е тъпо  Rolling Eyes
зайо същата работа съм и аз много ме е страх да не пренося ,отделно незнам от ЕГН-то ли ама с вики изобщо не съм се страхувала,че може да не е добре,а сега и с тази информираност и нет-голяма параноя голямо чудо.Аз определено май си вървя към преносване нищо,че имам още 6 дни,ама то няма ново разкритие няма нищо,хе сега се връщам от доки,та ме понтисна човека малко и до следобед ако не тръгнат нещата,ама за сега изгледи нъц

# 37
  • Мнения: 1 004
И аз отказах категорично да пътувам вече.
Моят вика първия път преносих и последните 3 седмици бях ходила само 2 пъти на запис, не ми пукаше от нищо, а сега кво съм се панирала.
Ами така е - съдбата на втората бременност.....
Бимба, аз пък нямам ни грам разкритие - нула  #Cussing out
Че и шийката ми още не е чула нищо
Аз й казвам на докторката - то така мога още 1 месец да изкарам. Тя се смее и вика - Може  #Cussing out
Баси късмета #Cussing out

# 38
  • Мнения: 492

Аз й казвам на докторката - то така мога още 1 месец да изкарам. Тя се смее и вика - Може  #Cussing out
Баси късмета #Cussing out

Едни се чудят как да задържат и имат разкритие рано, рано, други се чудят как да го получат, че да родят  Joy   женска му съдба - и в двата случая психясваш от всякъде  #Crazy

# 39
  • Мнения: 1 004
Така е, а най-гадното е, че до преди 1 седмица ми казваше - още е рано, бебето не е готово, пази се, почивай си.
А сега ми казва - повече разходки и секс, за да не преносиш  Shocked
 Crazy Crazy

# 40
  • Мнения: 1 232
Цитат
Едни се чудят как да задържат и имат разкритие рано, рано, други се чудят как да го получат, че да родят  
по тоз повод вчера си пресадих сакъзите отмъкнах си  30 саксии и нищо newsm78,луда работа не мога да си обясня защо така някои получават по-лесно разкритие   Tired

# 41
  • Мнения: 1 232
Така е, а най-гадното е, че до преди 1 седмица ми казваше - още е рано, бебето не е готово, пази се, почивай си.
А сега ми казва - повече разходки и секс, за да не преносиш  Shocked
 Crazy Crazy
ама какъв секс бе,аз едвам ходя,секс hahaha Joy

# 42
  • Мнения: 492
У нас един скрин трябва да се премести от едната стая в другата и мъжО все вика айде да го местим, а аз му разправям, че съм си го оставила за последно - стигна ли термин почвам да го местя пък да видим  Wink А днес от 11.30 съм при доки пък да видим ...  Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 8 283
МУЦУНА,МАМА на СЛЪНЦЕ и други мами раждали в Шейново,искам да попитам нещо.Промивките на шевовете как си ги правихте?Нали след всяко ходене до тоалетна трябва да се промиваш!?И още нещо - след колко часа ви донесоха бебоците за кърмене?
Промивките със смрадлика всеки път след тоалетна. Носеха ми от вкъщи в 1,5 лшишета а аз си държах едно малко от минерална вода в/у парното че иначе студено Simple Smile
Бебоците ги носят по правилото е 6 часа след раждане (не по-малко), ако всичко е наред. Аз родих е 3:25 (корекция на написаното пък и аз бях чула друго като записваха и мислех че моя часовник нещо се разминава с техния) и в 10 ч ми я донесоха.

Зайо беше питала за хлебарките в Шейново . В моята стая се намираха(ет.3), но една приятелка е лежала в съседна стая и каза, че е нямало, явно зависи колко храна е внасяна вътре и как е почистено после.
Иначе аз съм по-доволна от отношението от миналия път:
- акушерките в родилна бяха страхотни;
- акушерките/санитарките на етажа ни надзираваха как сме, предлагаха да ти помогнат за първото ставане, та те поразходят сега правят тоалет. Само една санитара ме издразни и малко ми остаан да я подредя но просто не беше реагирала пред мен.
- пред тоалетните опашка няма. И явно се чистят по често, нямаше кървища и преливащи кошчета.  (май е и позатегната дисциплината:) )
- храната е в същото мизерно количество (понякога стига, но моя първи ден мина по стечение на обстоятелствата в глад Simple Smile та в 7 бях озверяла), но от кафето може да си хапне човек (на мен от вкъщи само за първата вечер ми донесоха нещичко, после солети и сандвичи) има май и някави манджи в кутии и плодове. Поносимо скъпо е, на мен от квъщи само плодове и сокове после ми носеха

# 44
  • Мнения: 1 004
И аз да питам пак мамите раждали в Шейново. Вчера с моят мъж пак обсъждахме. Аз мисля да ходя без уговорка, и той смята че ще го изнудват да плати...кажете да се притеснявам ли че ще имам проблеми ако ида така или....направо вече незнам, от предната бременност сме го заобсъждали това и вече ми писна  #Cussing out
Гледайте http://dnes.dir.bg/2007/03/12/news1459119.html
как човек да отиде спокойно в болница незнам  #2gunfire
За разтрел са тези доктори - като не им изнася да вървят да работят в чужбина, ама защо изнудват хората, като са дали клетва!  #Cussing out

А на този жена му ни преподаваше в основното училище в Сандански.
Сигурно му е казала Скъпи трябват ми 1500 лв за нова холна гарнитура, и той: Ами добре, днес ще ги взема от някой дето ще го оперирам и готово.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 09:38 от zayo

Общи условия

Активация на акаунт