Карлово - 5

  • 10 842
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Бимбе, честита ти дъщеричка! Grinning Да е жива и здрава малката Стела и много радости да ви носи! Party  bouquet

# 16
  • Мнения: 143
Тути, кажи малко повече за новата придобивка Wink
 Малечко-палечко,къде се загуби....

# 17
  • Мнения: 844
Здравейте на всички, Туттка и аз съм любопитна разкажи малко повече за къщата, чукнете една среща и този път ще се напъна да дойда. Много се радвам за това че сте си купили апартамент, нали ти казах че и ние така като имахме зор и си купихме етаж от къща, само дето паричките са си проблема, ама какво да се прави ....... newsm78

# 18
  • Мнения: 844
Ами последната беля е Мартин с шев на устичката и си е в къщи, аз питам Вальо за Рени но той казва че не е на градина ......... Simple Smile

# 19
Zdraveite mai4eta! 4ESTITITO NA BIMBA - maleeeee i samo kato se setia, 4e kam 10,30 v4era si pisahme po ICQto s neia - i do ve4erta - Xa BEBE!Be6e tragnala za merene na tonove v bolnitsata pri Kamenov i mai tam si e ostanala.Da e jiva i zdrava malkata i da6teri4ka, a mai4eto barzo da se vazstanovi.
Az vav Vtornik hodih pri Kamenov na 4astno i vsi4ko s bebo e nared! Otgovaria si to4no na 24 gs v koiato sam, a ne e po-malak kakto Iunakov me be6e 6a6nal.Kamenov kaza, 4e ve4e mojel da mi dade 90% 4e 6te e mom4entse s pi6lentse.Oh, raste gorkoto ama i az rasta i se okaza, 4e samo za 3 sedmitsi sam ka4ila 2 kg - ta sega sam +4kg ot na4aloto.Ta mili4ki rabotata s ka4vaneto na kiltsata mai se po4na i mn. me e 6ube.
Aide, be Mikki, niama li da si idva6 ve4e 4e da si napravim edna sre6ti4ka na vs. forumki - nali ne si zabravila k'vo si obe6tala / za sre6tata de/

# 20
  • Мнения: 3 360
Ами последната беля е Мартин с шев на устичката и си е в къщи, аз питам Вальо за Рени но той казва че не е на градина ......... Simple Smile
Децата са при баба си,а ние усилено ремонтираме-къртим и събаряме яко! #CrazyА марти как се сколаса SadМалей-сериозно ли е?
Тути, кажи малко повече за новата придобивка Wink
 

Повечко ли ?!Ами малък тухлен апартамент,който за момента е  Shockedужасен,но е на хубаво място-близо до паметника на Левски.Доволна съм много де-все пак е вече наше жилище и ще стане /с повечко ремонт и стягане/ Wink.Това е засега от мен!Хубав ден!  bouquet

# 21
  • Мнения: 3 360
А мен за среща ме търсете чак на лято hahaha Joy

# 22
  • Мнения: 844
А мен за среща ме търсете чак на лято hahaha Joy

Ехе чак толкова ли е зле апартамента та чак на лято за среща, ами да идваме да помагаме че да можем поне за празника на детето да се видим  Joy Така е наистина жилището като си е твое е супер, и нас ни очакват луди ремонти,но имаме малък проблем който докато не се реши нищо няма да правим........  Sad А Мартин има само един шев не много сериозно ама пак от лудория се сдоби с него.

# 23
  • Мнения: 143
Ех, Тути, недей така! Лека-полека де! Хубавите работи стават бавно! Laughing
 КатКат какви са тези инциденти! Sad Сигурно Марти е бил доста изплашен, но ще се оправи детето... FlutterСтават и такива работи, Станислав пък глава пука преди време, що притеснения бяха ама всичко минава и се забравя.Къде стана инцидента, в градината ли?
 Малечко-палечко радвам се че вече не се притесняваш за размерите на бебо. Той Юнаков по принцип доста често го улавям да бърка.Когато раждах първия път, той ми следеше бременността.Очаквах нормално бебе, а се роди едно малко слонче.Но той не забеляза това. WinkНе се впрягай ходи при Каменов, той ги разбира работите, ще останеш доволна.Но е хубаво да ходиш само при един гинеколог, който да те следи.Хайде още малко и при теб остана... Wink

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
а бе момичета като гледам времето ще е хубаво айде днес на кафенце newsm78

# 25
  • Мнения: 844
Къде кажете де аз ще излизам с колежките, но и при вас ще дойда Simple Smile Ше чакам да кажете къде и в колко часа newsm78

# 26
  • Мнения: 844
Ех, Тути, недей така! Лека-полека де! Хубавите работи стават бавно! Laughing
 КатКат какви са тези инциденти! Sad Сигурно Марти е бил доста изплашен, но ще се оправи детето... FlutterСтават и такива работи, Станислав пък глава пука преди време, що притеснения бяха ама всичко минава и се забравя.Къде стана инцидента, в градината ли?
 Малечко-палечко радвам се че вече не се притесняваш за размерите на бебо. Той Юнаков по принцип доста често го улавям да бърка.Когато раждах първия път, той ми следеше бременността.Очаквах нормално бебе, а се роди едно малко слонче.Но той не забеляза това. WinkНе се впрягай ходи при Каменов, той ги разбира работите, ще останеш доволна.Но е хубаво да ходиш само при един гинеколог, който да те следи.Хайде още малко и при теб остана... Wink

Ами Тони, не е в градината, в неделя на вилата, ама хич не се е стреснал защото после пак си дивееше

# 27
  • Мнения: 844
Ехооо има ли някой .......... ? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 232
ехоооооо,питате ли за нас ние се прибрахме,надявам се скоро да се видим на срещичка,само да се поосеферим малко.Момичета незнаех,че сърцето ми е толкова голямо и че има място за толкова много любов,тути,кат кати тони знаят за какво говоря.

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
браво бимбе,как сте,плаче ли мушморока,искам снимки.

Общи условия

Активация на акаунт