В какво слагате кърмата във фризера?

  • 1 712
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 243
Аз съхранявам в стъклени бутилчици от сокове от моркови. Тези на Сонда и други подобни. Така хем пия здравословни, неконсервирани сокове, хем пък има  и амбалаж. То да си призная соковете ги пия по-скоро заради амбалажа. Иначе не бих си ги купувала, защото имам домашни приготвени. Бутилките са от 300 мл и са много удобни.

# 16
  • Мнения: 259
В стъклени шишенца и бурканчета. /така четох/

/не ги пълни до горе, че преливат, а може и да се счупи/

# 17
  • Мнения: 8 917
Слагах я в торбички на Авент, н май спряха да ги произвеждат Peace

# 18
  • Мнения: 9 483
Аз съхранявам в контейнерчета за стерилна урина от аптеката - по 100 мл и по 75 мл има  Peace
Удобни са и не са скъпи около 35-40 ст  Grinning
Аз използвах същите-мн са удобни, сега когато размразявам, защото не е голямо количеството-за каши, карт.пюре и т.н.
Има къде да се напише и дата и час на кутийката, а това е важно за да размразяваш от първите..
Също и не са тежки както ст.бърканче, поради тънките стени бързо се размр. с топла вода  Peace

# 19
  • Мнения: 2 159
Чувала съм за специални пликчета за съхраняване на кърма, но никога не съм виждала. В България има ли такива и на коя фирма?
Имало е преди на Авент са били, но не се произвеждат сега има чашки. На мен една мама ми беше дала, ужасно ми бяха удобни, но свършиха Sad

# 20
  • Мнения: 942
Аз съхранявам в контейнерчета за стерилна урина от аптеката - по 100 мл и по 75 мл има  Peace
Удобни са и не са скъпи около 35-40 ст  Grinning
Аз използвах същите-мн са удобни, сега когато размразявам, защото не е голямо количеството-за каши, карт.пюре и т.н.
Има къде да се напише и дата и час на кутийката, а това е важно за да размразяваш от първите..
Също и не са тежки както ст.бърканче, поради тънките стени бързо се размр. с топла вода  Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 526
Аз в малки пликчета - свеки ми ги купи 100 бр. Ползвам, надписвам и хвърлям. Малко място заемат във фризера.

Сега наскоро научих един нов трик - пълня бутилката и направо замразявам в шишето, още по-удобно е.

# 22
  • Мнения: 182
В малки бутилки от мин.вода - 300мл.- стерилизирах ги с хапчетата на Чико.

# 23
  • Мнения: 1 449
Съхранявам я в стерилни чашки за урина от аптеката. Много е удобно. Има най-различни грамажи и винаги можеш да извадиш точно колкото ти трябва

# 24
  • Мнения: 128
Аз ползвам стъклени бутилки от сокчета и стерилни контейнерчета от аптеката по 50 и 100 мл. Съхранявам максимум 3 месеца.

# 25
  • Мнения: 236
MTV,за надписване можеш да използваш етикетчетата за цени (продават се в книжарниците).

# 26
  • Мнения: 1 043
чашки авент  Peace

# 27
  • Мнения: 9 483
MTV,за надписване можеш да използваш етикетчетата за цени (продават се в книжарниците).
На самите чашки има поле в което се пише с фулмастер Wink

# 28
  • Мнения: 1 174
Съхранявам я в стерилни чашки за урина от аптеката. Много е удобно. Има най-различни грамажи и винаги можеш да извадиш точно колкото ти трябва
Да, и аз така правя  Simple Smile А и почти безплатно излиза, в сравнение с Аvent-ските.

# 29
  • Мнения: 439
Съхранявах в стерилни чашки за урина 100мл. от аптеката, но малко има дъх кърмата.Слагах и в бурканчета от бебешки пюрета-няма проблем, но преди това измити старателно-няма никакъв особен мирис.Не че и двете не ги папа-не открива разлика.Кърма.

Общи условия

Активация на акаунт