Обувки Karyoka и БГ обувки изобщо

  • 78 143
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
blizna4e, благодаря! Ще се възползвам в някоя обедна почивка да се разходя и да разгледам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 952
За Karyoka и аз не съм чувала,но със сигурност Флавия и Фадо са добри,както и повечето български обувки. Също харесвам и на Гидо моделите. В Русе също има фирма, която прави страхотни обувки,като качество и модели аз съм им голяма фенка Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
newsm78 Майка ми си копува обувки "Пещера" и казва,че са супер.А май ги произвеждаха в Пещера,а не ,че се казват Пещера.

Тези, които ги произвеждат в Пещера в повечето случаи са за износ и името им е едно фрапантнооооо, такова, за миг ще си помислиш, че харчиш пари за кой знай си какъв чепик. Нещо от рода на Фабио/ани ми се мотае из паметта.

По темата, тези първите въобще не ги знам, но мои приятелки харесват и си купуват обувки на Арайз, пак нашенска фирма, май има и магазин на главната.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 14:38 от AlexaS

# 18
  • Мнения: 35 968
На Кариока имам сандали, които не свалалих 4 лета от краката си /различни чифтове, де  Laughing/, това лято - пак  Mr. Green - много са удобни! но не са БГ, а са турски, но какво от това? Идея нямам каква марка са ми обувките в момента, но нямам проблем да си нося Бг обувки, на Флавия със сигурност съм имала поне 4-5 чифта  Wink

# 19
  • Мнения: 1 666
Рядко съм носила обувки различни от Фадо и Флавия. И винаги съм била много доволна. Даже предпочитам да са такива, защото знам наистина от къде са излезли, за разлика от разните там "маркови" обувки.
За  Кариока нищо не знам.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
обувки на Арайс, пак нашенска фирма, май има и магазин на главната.
Ъ, на Арайз цените ме потрисат леко...само на разпродажба са ми по джоба...

А, не знам... Смърфиета каза, че в Пещера ги правят - аз не споря. Аз мислех, че са бразилски даже (Blush) ама не било.

# 21
  • Мнения: 35 968
и двата пъти, когато ги купувах казаха, че са турски  Crazy - може и да бъркат
все пак предпочитам да са БГ - подпомагане на местната икономика  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 917
Имате ли? Видях днес много симпатични пролетни модели Karyoka, естествена кожа, 42-46 лв... а Смърфиета ме дразни 'не купувай българско, не купувай българско'...
Не, че ме притеснява чак толкова - аз си ходя с маспродукция от Флавия и Фадо и сигурно съм по-кьорава, отколкото апаратът в оптиката показва, защото не ми е правило фрапиращо впечатление някоя друга да носи като моите обувки... Но все пак?
Имате ли от тази марка и с какви впечатления сте?
И от кои марки обувки (български, по възможност) сте доволни? От кои не сте?
Аз съм доволна от ето тези


По-удобни обувки скоро не съм имала Peace Български не съм купувала от години - нито на мен, нито на Гери. Предпочитам да дам тройно, но да знам, че ще ми е комфортно на краката.

# 23
  • Мнения: 4 076
И на мене са ми казвали,че Karyoka са турски.Майка ми остана много доволна от тях,така че все ни е едно какви са.Научих и за още един трик-правени в Азия с БГ етикет.Отдавна не съм купувала хубави БГ обувки,за съжаление...И аз съм за българското,стига да го правят както трябва,а не само да вдигат цените

# 24
  • Мнения: 934
Kaто говорим за обувки..бихте ли ме ориентирали къде са фирмените магзаини на Фадо и  Флавия в Пловдив? Как са цените там и работят ли в събота?
По темата...имам чехли на Кариока- ест. кожа. Нося ги 2 лета, страшно удобни, почти не са мръднали! Peace

# 25
  • Мнения: 2 255
Аз също нося предимно български обувки  Peace
Имам на - Гидо (Пещера), Бари груп (пак Пещера), Фадо (пак П...)  hahaha то в Пещера е пълно с фабрики за обувки, някои казват, че са поне 19  #Crazy, на Флавия и др., а последните ботуши са ми от някаква софийска фирма в Овча купел, не помня името  newsm78
Смятам, че определено има добри български обувки, но за съжаление наистина нещо им поприравниха цените с тези на вносните  Rolling Eyes
Кариока не съм ги срещала, но ме заинтригувахте   thumbsup

# 26
  • Мнения: 35 968
Кариока не съм ги срещала, но ме заинтригувахте   thumbsup

ако ви се гледа: http://www.karyoka.com.tr/indexE.php
моите са тези, но не ги намирам в този сайт

# 27
  • Мнения: 144
Фирмени магазини на Фадо и Флавия има на самите заводи, но мисля не работят в събота. Има и на главната:
Флавия - задънената от кафето уличка с/у Халите (вдясно, точно след входа за кафето)
Фадо - след джумаята, по посока пощата, вдясно, на 2ва етажа, стъклени врати. Няма как да го подминеш.

По темата - Кариока също мисля, че са турски; имам велурени обувки, с ластици вместо връзки. Удобни са ми, но не са нещо изключително. Иначе са от преди 2 години, но не ги скъсвам от носене, тъй като подхождат само на дънки.

Нося изключително само български обувки. На Флавия напоследък все са ми големи и широки моделите;
Фадо харесвам, имам 2 чифта.
Миналото лято си взех чехли със среден ток, на СВИК Пещера - много доволна останах. Чакам лятото, за да си ги обуя с кеф  Party
Имам боти и ботуши на БАРИ Пещера. Също съм много доволна  Peace

# 28
  • Мнения: 3 334
 на Karyokа имам чехли от 2003 година и още ще си ги нося..............естесвен велур.Харесвам и Флавия и Гидо Peace

# 29
  • Мнения: 35 968
http://fashiong.net/index/catalog_.php?id=4  Party

отдавна не се бях заглеждала специално по бг-обувки
има много добри модели, но не съм ги виждала по магазините  Crazy
специално сайтовете на Гидо и на Флавия гледах  Confused

Общи условия

Активация на акаунт