Конкурс "Nail Art" - МОля, гласувайте!

  • 8 423
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде и аз да се включва да не оспамваме другата тема.... Laughing Laughing Laughing
Творите ли вече за новия конкурс... Айде де няма нищо до мен стигнало

сега да не чакате пак последната минута , а после оправдания от рода на..ами ей сега на бързо го направих, защото нямаше участници.... Wink Laughing

# 196
  • Мнения: 5 299
Айде и аз да се включва да не оспамваме другата тема.... Laughing Laughing Laughing
Творите ли вече за новия конкурс... Айде де няма нищо до мен стигнало

сега да не чакате пак последната минута , а после оправдания от рода на..ами ей сега на бързо го направих, защото нямаше участници.... Wink Laughing

Аз имам няколко но сигурно няма да са окончателните Mr. Green Искаш ли ги?

# 197
  • Мнения: 7 723
Споко, бе Кате  Whistling

# 198
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде и аз да се включва да не оспамваме другата тема.... Laughing Laughing Laughing
Творите ли вече за новия конкурс... Айде де няма нищо до мен стигнало

сега да не чакате пак последната минута , а после оправдания от рода на..ами ей сега на бързо го направих, защото нямаше участници.... Wink Laughing

Аз имам няколко но сигурно няма да са окончателните Mr. Green Искаш ли ги?

А, спокойна съм аз... ама ме обзема чуденка, ако се случи с мен като с Бейб да ми дойде желанието и аз да участвам..... Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha hahaha

Ами че дайги бе, да хвърля по едно око и ако са умопомрачително красиви да кажа на другите желаещи да несе хабят... Joy Joy Joy Шегувам се естествено!!

# 199
  • Мнения: 198
Творите ли вече за новия конкурс...
Да аз снощи пробвах да творя и резултата беше 10 изхабени изк. нокътя хвърлени в коша за боклук  hahaha Дойдоха ми няколко идейки, но не можах да ги осъществя, май и тоя конкурс ще пропусна  Confused

# 200
  • Мнения: 5 299
Тя и моята едната е много циганейшън, и ако не измисля нищо друго, ще отпадна Crazy

# 201
  • Мнения: 455
Кате,защо да не можеш и ти да участваш,какво пречи и организатора да е в списъка newsm78,той нали ще е анонимен Thinking

# 202
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз не съм казала че ще участвам, ама да се знае и за напред!! По принцип моята логика е, че този на когото се качват има възможност да види нивото на останалите и да направи да речем по-хубаво... нещо от този сорт!!!

# 203
  • Мнения: 5 299
Аз освен да участвам само със снимка, но да не се гласува за мен. newsm78 Не искам да убивам ентусиазма на другите наистина. Щото ми се иска да участвам и аз.. Embarassed

# 204
  • Мнения: 7 723

Я не се излагай  Naughty
Нали  се забавляваме, а и имаме право да гласуваме с два гласа  Wink

# 205
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Я не се излагай  Naughty
Нали  се забавляваме, а и имаме право да гласуваме с два гласа  Wink

А може и да се направят и три гласа зависи колко участника ще се появят!!!!!!!!!!!

# 206
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Абе щом ще се оплакваме аз се мъча от много време да си пусна маникюр и все ги изяждам,нещо волята ми е утишла на кино.Какво да направя и декорации си правих и се получава така че първо махам декорацията а после и израсналия нокът.Неискам да оспамвам отново темата.
И аз вече се подготвям за конкурса.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 23:58 от pеtia

# 207
  • Мнения: 226
Абе щом ще се оплакваме аз се мъча от много време да си пусна маникюр и все ги изяждам,нещо волята ми е утишла на кино.Какво да направя и декорации си правих и се получава така че първо махам декорацията а после и израсналия нокът.Неискам да оспамвам отново темата.
И аз вече се подготвям за конкурса.
Ами наистина май само волята помага  Mr. Green
Просто всеки път когато се усетиш че си с ръка в устата - я махаш и си казваш, че не бива... Нали все пак и ти искаш маникюр  Naughty а знаеш колко е красиво като видиш жена с изрядни нокти!
 Joy Joy Joy  Дано да съм те надъхала  Whistling

# 208
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, ще ви напомня тук в тази тема, че довечера в 23:00 часа ще пусна тема с новия конкурс!

Много моля, всички закъснели пътници, решили да участват да побързат и да ми пратят снимки на ginger@abv.bg

А всички гласували в този конкурс ще бъдат уведомени за новата тема и любезно поканени и там да гласуват!!!


# 209
  • Мнения: 7 723
Кате, събра ли нужния материал вече?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт