Колко често ползвате сушоар и как ви се отразява на косата?

  • 3 742
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 365
Не си суша косата. Моята е къдрава, гъста и суха и ако я изсуша със сушоар ще заприличам в главата на ритано гнездо. newsm62

# 31
  • Мнения: X
Много ми е чудно Rolling Eyes как тези които не ползват сешоар си оформят косата. Просто не мога да си представя да не се издухам и да ходя като разплетена дамаджана. Моят сешоар е професионален- 2000W и с много тънък струйник. Издухвам се след всяко миене на косата- на два три дена.
 Този сешоар е идеален- http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=839830&cat=30&f=4164
Моят е подобен, но "куча" марка  за 39 лв - за две години нямам оплаквания! Peace

# 32
  • Мнения: 101
На всяко измиване ползвам. Имам навик да се къпя сутрин преди работа и няма как да излизам с мокра коса от вкъщи. В краищата се изсушаваше, но откакто ползвам балсам без отмиване /на Gliss Kur, за блясък/ краищата не се изсушават толкова и косата седи някак по-жива.

# 33
  • Мнения: 8 917
Изключително рядко. В последните 10 години например - не повече от 7-8 пъти Peace

# 34
  • Мнения: 6 958
Никога  Peace Изсушава ми се косата от него и я оставям да изсъхне съвсем естествено   bouquet

# 35
  • Мнения: 54
Ползвам го на всеки 2 дни. Не съм забелязала да ми се отразява зле на косата. Без него няма как да я оформя.

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много рядко ползвам, косата ми и без това е много суха. Когато бързам да излизам зимата примерно, само тогава ползвам. А и когато се суша с него, косата ми така бухва, че тогава изглеждам като разплетена дамаджана, но ако не ползвам ми стои много хубаво, мека и влажна. А като е изсушена със сешоара е суха и хвърчаща.

# 37
  • Мнения: 262
винаги Partyне мога без него.косата ми е до кръста и е къдрава.без него отиде половин ден,а за схванатия врат,  да не говорим Naughty

# 38
  • Мнения: 405
и аз ползвам винаги сешоар, защото ми е мн. гъста косата и няма изсъхване иначе. Също не съм забелязала да ми вреди по някакъв начин.

# 39
  • Мнения: 852
Ползвам сешоар всеки път,изсушава косата ама няма как Peace

# 40
  • Мнения: 1 384
Мия си косата през ден и за жалост ми се налага да я суша почти всеки път  Sick Но когато няма да излизам я оставям да си съхне сама, че ми е жал  Joy Макар че добива доста по-добър вид, ако я духна мъничко  Blush

# 41
  • София
  • Мнения: 4 590
Избягвам. Peace

# 42
  • Мнения: 2 159
почти не ползвам, защото косата ми става много суха и се изправя от него

# 43
  • Мнения: 3 211
Ползвам сешоар през ден

# 44
  • Мнения: 1 227
Мия си косата 2 пъти седмично и винаги я изсушавам със сешоар /1800W/. Използвам предпазващия лосион на Ева Профешънъл и нямам забележки. Косата ми е перфектна

Общи условия

Активация на акаунт