Къде да намеря Тривитаминол?

  • 15 522
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 836
Може ли да ми кажете къде има ветеринарна аптека до зала Универсиада? Hug Hug
До зала Универсада има Дънкин Донатс, срещу него има една малка уличка, перпендикулярна е на бул. Шипченски проход. Тръгваш по нея, като стигнеш филиала на Консерваторията, подминаваш го и завиваш наляво. Намира се зад сградата на Консерваторията. Не знам дали разбра нещо, малко е забутано мястото, но може някой в района да те упъти допълнително.

# 16
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
може и от магазин за храна за дом.любимци
дори и да го нямат може да питаш да ти го поръчат , аз така направих!!! Peace

# 17
  • Мнения: 341
Има една подобна комбинация - ТРИОВИТ. Съдържа, ако не се лъжа, A, C и Е + селен.

# 18
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Така като сте почнали.... кажете и къде в Пловдив да го найдем  Mr. Green
.

На Пещерско, някъде срещу ХЕИ има ветеринарна аптека.

И много хубаво пада боята от него!  Close

Случва се, но по добре боята, отколкото косата!!

# 19
  • Мнения: 9 093
За Пловдив - мисля,че ако го няма във ветеринарните кабинети и аптеки, спокойно може да се поръча.
Аз си го купувам от моя ветеринар в Кичука, ако някой е наблизо, ще дам координати Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 631
За Пловдив - мисля,че ако го няма във ветеринарните кабинети и аптеки, спокойно може да се поръча.
Аз си го купувам от моя ветеринар в Кичука, ако някой е наблизо, ще дам координати Simple Smile

С колата всичко ми е наблизо... Казвай къде е , колко струва и дали го има  smile3508

# 21
  • Мнения: 9 093
не мога да гарантирам 100 % дали го има, но досега само веднъж ми се е налагало да си поръчвам Sunglasses
Кабинетът се намира на следното място http://bgmaps.com/map.asp?sid=e8072de26599e46a8141ed8d643bd8c9&a … ame=&oType=57

Тръгва се от кръстовището на Камела, нагоре - по посока пицария Верди, която е под една огромна жълта нова кооперация. Следва сладкарница Светлана и после от съшата страна е блокът, на края на който има ветеринарен кабинет. Работи от 9.30 до 13 и после от 15.30 до 19.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт