Чертичките на тестовете за Ову

  • 3 140
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 950
Момичета, не мога да се оправя с тия тестове за Ову  Rolling Eyes За първи месец ги ползвам, обаче или те, или аз съм леко дефектна  Thinking  Wink
Цялата работа е, че вече ми е време за О, а чертичките са си все така - 1 контролна + една на въображение към десетата минута. Не знам как точно нараства този LH хормон, но си мисля, че няма да се появи от нищото - изведнъж от почти липсваща, да се сдобия с ярка втора черта... Кажете вие, които ги използвате по-отдавна, как ви се появяват чертите, доколко точно разчитате тестовете и т.н. Споделете, защото започвам да се притеснявам вече  ooooh! newsm78
Според мен доста рано/на 6 ден от МЦ/ си започнала да ги правиш.
На опаковката трябва да има една таблица с дължина на МЦ и първи ден на тестването.
Например ако МЦ при теб е 30 дена - започваш да тестваш на 14 ден
Цитат
21 дни ----------------------------------------- ден 5
22 дни ----------------------------------------- ден 6
23 дни ----------------------------------------- ден 7
24 дни ----------------------------------------- ден 8
25 дни ----------------------------------------- ден 9
26 дни ----------------------------------------- ден 10
27 дни ----------------------------------------- ден 11
28 дни ----------------------------------------- ден 12
29 дни ----------------------------------------- ден 13
30 дни ----------------------------------------- ден 14
31 дни ----------------------------------------- ден 15
32 дни ----------------------------------------- ден 16
33 дни ----------------------------------------- ден 17
34 дни ----------------------------------------- ден 18
35 дни ----------------------------------------- ден 19
36 дни ----------------------------------------- ден 20
37 дни ----------------------------------------- ден 21
38 дни ----------------------------------------- ден 22
39 дни ----------------------------------------- ден 23
40 дни ----------------------------------------- ден 24

А самата О е 24 до 48 часа след (+) тест.
Успех!

# 16
  • Мнения: 375
искам да споделя и моя опит с ову тестовете.Винаги ми излиза слаба тестова линия 2 дни преди овуто чертите са еднакви ,а този месец имах и по-наситена  чертичка от тестовата,което за 1ви пут ми се случва.Жинаги ползвам различни тестове

# 17
  • Мнения: 712
При мен все още са отрицателни  ooooh!. Утре ще започна третата опаковка тестове, но ми се струва, че няма да стане... Честно ви казвам, с най-наситена (относително, разбира се, но все пак забележима линия) беше първия тест на 6 ден. Не знам какво да мисля, затова спирам. Мъжът ми казва, че съм станала раздразнителна и тъжна, все съм изглеждала замислена. Мисля, че няма смисъл да травмирам и двамата и да развалям удоволствието от правенето на бебе. Ще си довърша тестовете (и без това съм ги купила вече), а след това съм решила да се отдам на няколко месеца секс маратон  Blush без да ме интересува подходящ ли е момента, леже ли достатъчно след това и т.н. Апък после ще видим...

# 18
  • Мнения: 862
Роксан може би просто овуто при теб се измества и за това не го засичаш с тестовете. Направи като мен в началото, почнах с 10 теста и като видях че първите 7 са все отрицателни се отчаях. И хоп - на следващият видях бледа втора чертичка и после отново  и отново с малко по-наситени.  Съвсем възможно е с 5 теста да не уловиш овулацията. Кураж и успех ти желая.

# 19
  • Мнения: 712
Мерси за куража, Хри! Аз вече приключвам втората опаковка тестове (т.е 10 бр. ), но пък ги почнах доста рано, за да не изпусна момента. И сега съм доста обезкуражене вече... на 15 ден, при 28 дни цикъл и никакъв намек, че предстои  Sad Но пък... каквото, такова  Peace Ще си правим секс редовно и ще видим какво ще излезе...

# 20
  • Мнения: 862
Дори и бледа втора черта ли не си виждала?
Ами продължавай да ги правиш, може пък да имаш късна овулация. Знам че при 28 дневен цикъл се очаква овуто да е около 14ти ден, но не е сто процента вярно, възможно е да е по-рано или по-късно. Доколкото знам зависи от хормони, стрес и т.н.
Какви тестове ползваш?

# 21
  • Мнения: 712
Ползвам ClearOvu, втората черта е мно-о-о-го бледа... има я, но не потъмнява с дните  smile3515 И така... ама не съм се отчаяла, само се вкисвам като правя тестовете. Обаче, и на нашата улица ще изгрее едно малко слънце - рано или късно   Nature Sunny newsm81 и после още едно, и още едно... ама няма нищо хубава, което да е станало лесно, нали?  newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 3 789
Roxanne,
и аз като теб този месец правих О-ву тестове, но така и не дочаках 2-ра наситена черта, от 5-те теста, които направих имаше 4 с по 2 чертички, които бяха по-наситени, но не колкото контролната, която се появява първа.  И понеже вече нямах сили и нерви да правя повече тестове, се оставих по течението, правехме по-често секс и ще видим....резултата Praynig Praynig Praynig
Моят съвет е да не се вманиачаваш прекалено, защото аз допуснах тази грешка и правехме секс по задължение, а не за удоволствие Naughty
Още един съвет от мен- за да не се чудиш кога чертичките са били по-наситени и кога не- аз отзад си ги надписвам по дати и после лесно мога да сравня спрямо предишен ден.
Тези дни принципно ми е време за М, но искренно се надявам да ме подмине! Praynig Praynig Praynig
Ако ли не- другият месец ще сме по-настоятелни!
Желая ти успех и късмет и правете любов за удоволствие, не по задължение! Blush

# 23
  • Мнения: 712
Стискам ти палци, Madame V, да ни зарадваш до края на семицата Praynig
А иначе... секса си е секс... но като съм подтисната от отрицателните тестове просто не ми се прави  smile3518 Ще си довърша и третата опаковка (така и така съм ги купила) и ако не се е появила линия... здраве. Ние си продължаваме да си се забавляваме.
А иначе няма да забравя отговора на един мой познат преди време, когато го попитах как ги е направил тея неговите деца (аз имах предвид с какъв акъл, 2 деца, съвсем млад в годините непосредстено след 1989г, но той не ме разбра така и отговори следното) "Ами така - чукахме се редовно и станаха (извинявам се за езика, предавам дословно). Та... това е мъжката точка, не виждам причина да се опитвам да променям природата им. Моят мъж иска да си направи детето с кеф, а другото... те са си мои притеснения и изчисления #Crazy

# 24
Mili momi4eta,

Internet e pylen s informacia za ovulaciata i kak tia  da byde razpoznata.

Vsiaka jena kato ovulira po vreme na otdelianeto na jacekletkata ot jaichnicite se otdelia edin ligava prozrachna ,raztegliva sluz,kojato ostava po belyoto i ne moje da ne byde zabeliazana .To4no tazi sluz kojato se otdelia ot vasheto tialo pomaga na spermatozoidite da dostignat do jaicekletkata .(Lipsata na tazi sluz moje da vi nakara da se zamislite,moje da ima problem ! )
I ne e neobhodimo da 4akate pic-a na ovulaciata da  nastypi zadejstvajte se oshte sled kato vi svyrshi mece4nia cikyl i se naslajdavajte do sledvashtia .
 
Uspeh na vsi4ki

# 25
  • до морето
  • Мнения: 494
Момичета, току щи си направих тест за ов и по-положителен никого не е бил. Тестовата лента е по-ярко оцветена от контролната. Моля кажете ми след колко време се очаква да настъпи ов.

# 26
  • Мнения: 1 209
Момичета, току щи си направих тест за ов и по-положителен никого не е бил. Тестовата лента е по-ярко оцветена от контролната. Моля кажете ми след колко време се очаква да настъпи ов.
До 24 часа...

Успех...

# 27
  • до морето
  • Мнения: 494
Благодаря за бързото включване, имам още един час от работното време и айде у дома, пък... дай Боже!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 220
Благодаря за бързото включване, имам още един час от работното време и айде у дома, пък... дай Боже!

 Peace Давай сега е момента няколко поредни дни  luvbed fertilization Успех  Peace

# 29
  • Мнения: 4 700
Как се отчита резултата?

• Линията, която е по-близо до стрелката е “Резултантната линия”, показваща нивото на ЛХ

• По-отдалечената линия е “Сравнителната линия”, която показва, че тестът функционира правилно

• Сравнете “Сравнителната линия” с “Резултантната линия” :

–Ако “Резултантната линия” е по-бледа от “Сравнителната линия” Пикът на ЛХ още не е настъпил

–Ако “Резултантната линия” е със същата интензивност или по-тъмна от “Сравнителната линия” Пикът на ЛХ е настъпил

- Ако “Резултантната линия” е по-бледа от “Сравнителната линия” – няма Пик на ЛХ.

- Ако “Резултантната линия” е по-тъмна от “Сравнителната линия” – има Пик на ЛХ.

- Ако “Резултантната линия” е като “Сравнителната линия” - има Пик на ЛХ.

- Ако и двете линии са бледи, но еднакво бледи - има Пик на ЛХ.

- Ако и двете линии са тъмни, но еднакво тъмни - има Пик на ЛХ.


Това го вzех от тук http://www.fromvoulevs.com/ovulacija_obsta.htm

на мен таzи информация ми помогна да раzгадая таината на моите тестове, въпреки 4е не са таzи марка.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт