Водата вреди???

  • 2 071
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 956
никой не може да ме убеди в това Naughty
И мен  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 2 171
Аз пия отскоро повече вода, преди пиех най-много по 0.5 л, сега пия по 1.5-2 л и мога да кажа, че се чувствам много по-добре откакто увеличих количеството на водата Peace

# 17
  • Мнения: 4 053
пълни глупости smile3555

# 18
  • Мнения: 6 461
Винаги пия толкова вода колкото ми се пие Peace
Не мисля ,че водата вреди.

# 19
  • Мнения: 27 524
Полезен, разбира се.

# 20
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Глупости Shocked

# 21
  • Мнения: 11 004
Полезна и само полезна Peace Колкото повече, толкова повече Mr. Green

# 22
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Полезна е разбира се,що за изказване/???//?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 752
Прави ми впечатление, че колкото повече вода пия, толкова по-добре се чувствам и изглеждам  Peace Аз пия някъде по 2 литра на ден, но преди пиех доста по-малко и се га ми е по-добре.
Освен това по принцип обичам много кола и всякакви други газирани напитки и когато спра да ги пия и си карам само на вода, се чувствам съвсем добре  Peace

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Пия вода, когато съм жадна. За мен да пиеш, без да си жаден и да ядеш, без да си гладен е някакво природно отклонение.  Mr. Green

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Според мен е полезна.Ако пия много вода-не ми пречи, чувствам се добре и не съм забелязала отрицателно влияние.

# 26
  • Мнения: X
В статията са написали пълни глупости - скоро четох една книга посветена на водата и влиянието й върху организма и открих, че много болести се причиняват именно от обезводняване! Стреснах се и сега се старая да поддържам нормална диуреза с около 2 л вода на ден Peace

# 27
  • Мнения: 6 958
Пиенето на вода е по - полезно от непиенето.

 Peace Всеки трябва да пие вода колкото му душа иска - малко или много според нуждата  Peace

# 28
  • Мнения: 8 917
Глупости ooooh!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт