За бившите мъже, гаджета, любовници и т.н.

  • 3 131
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 519
За някои ща не ща, научавам. Обаче не ме интересува за нито един от тях. Е, може би само за един... Имам си щастливо семейство и само те ме интересуват сега!

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И да искам, и да не искам - знам как са. Първо, малко са на брой, второ - наблизо са ми. Няма отървия.  Rolling Eyes Никой не се е оженил, още берат страх.  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 412
За някои знам-тези, които не са ми били кой знае колко в сърцето.
За тези, които съм обичала нищо не желая да зная.
Embarassed Hug

# 18
  • Мнения: 967
Миналото си е минало - да, но за мен истинските чувства са за винаги; не разбирам как хората днес са най-близките на света, а утре не се познават  Rolling Eyes Аз така не мога. Като обичам то е завинаги, а който не обичам не му отделям и минутка от времето си

# 19
  • Мнения: 5 877
И аз като Лиска съм клюка. Сещам се да се зачудя веднъж на две години. Чиста проба любопитство тип "тоя пък дали още е жив?"

# 20
  • Мнения: 2 891
Миналото си е минало - да, но за мен истинските чувства са за винаги; не разбирам как хората днес са най-близките на света, а утре не се познават  Rolling Eyes Аз така не мога. Като обичам то е завинаги, а който не обичам не му отделям и минутка от времето си

Има нещо вярно в това, но не бих го изразила така... По темата - вълнуват ме един двамам само.

# 21
  • Мнения: 3 537
Ми по принцип не ме интересува особено, но дори и да разбера -няма лошо.От всичките ми гаджета съм имала само един сериозен преди да се омъжа, и знам това онова за живота му сега, но ми е жал за девойката за която се омъжи... Sad въпреки,че с него не се подминаваме по улицата, поздравяваме се ,той си остана същото леке което зарязах, и не съжалявам за това ама никак.Иначе за останалите ми гаджета нищо не знам,не съм чувала даже дори и клюка...
Миналото си е минало - да ,така е , но пък защо да не си останем добри познати, нищо повече....не виждам нищо лошо в това.
А, всяка клюка - добре дошла....и аз съм от ЛиЮбопитните  Mr. Green Crazy

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, не ми дреме за никого от тях.

# 23
  • Мнения: 1 937
За един ме спохождаха питанки разни, докато един ден, стотина години по-късно, не чух гласа му в "Стани богат".
Жокер го играеше.
Притесних се, изчервих се, помагах дистанционно с всички сили, ама цъ, не успя човека!
Някой да не си го разпознае сега Wink

# 24
  • Мнения: 6 417
Нито едно от бившите ми гаджета не е създало семейство. Сигурно, щото от където Шушон мине, трева не никне. Аз не ги търся, те звънят, защото от където веднъж си тръгна, обратно не се връщам.  smile3506

# 25
  • France
  • Мнения: 726
Едно бившо мое гадже ни е приятел!Той е от Банско,като идва в Сф спи при нас,правим си услуги,като закъсаме финансово си услужваме с пари!С мъжът ми дори веднъж пътуваха в провинцията!От 6г се каним да му отидем на гости,ама пусто много работа.Сигурно лятото.Иначе по-добра от мен не е намерил!!!

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мда, интересно ми е.
Особено един го следя изкъсо  Mr. Green

# 27
  • Петрич
  • Мнения: 321
Да,искам да знам какво се случва с бившите ми.Голяма съм клюкарка. Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 312

В интерес на истината знам само за един и то информация от преди 5-6 години...
За другите-нищо,но те са били толкова кратки връзки,че дори и не се сещам за тях.
За един ми е любопитно само дали е свил гнезденце,че беше голям ДонЖуан,та нещо не си го представям да се кротне Wink,но пък там няма как да науча.

# 29
  • Мнения: 1 416
Само двама са ми интересни. Към останалите съм безразлична.

Общи условия

Активация на акаунт