За бившите мъже, гаджета, любовници и т.н.

  • 3 136
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Още вчера ми дойде на ум да пусна
подобна тема и гледам днес Шушон
пуснла, но като прочетох видях, че
за друго иде реч.
Иска ли ви се да знаете какво се
случва със старите гаджета, бившите
мъже и любовници с които сте прекъснали
всякакви връзки и отношения ???
Иска ли ви се да знаете дали са създали
семейства или са се развели ? Какъв бизнес
имат или какво работят ? Имат ли вече дечица ?
Ей такива ми ти работи  Hug
На мен не за всички, а само за някои и то много  Embarassed

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Иска ми се, умерено - от чисто любопитство. Но не постоянна информация и по много - ей така, на няколко години да знам какво се случва.
Защото имам две бивши гаджета, които сами ме осведомяват най-редовно какво става с тях - снимки ми пращат и прочее... Е няма нужда, моля ви се Grinning чак пък толкоз!

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз съм преродена клюка,
нееднократно съм казвала.
Така че държа под око всички.
Светът все пак не е толкова голям.
Някои прелетни птици не помня
дори как се казват, така че няма
как да науча каква е съдбата им.

# 3
  • Мнения: 4 668
Не  Naughty! Въобще не ме интересуват !
Миналото си остава минало !

# 4
  • Мнения: 3 447
Не, хич. Ако те са ме зарязали, ще ми е кофти да им гледам жените и децата. Ако аз съм ги зарязала, така или иначе не съществуват за мен.

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ето предимството на малкото бивши - толкова са малко, че информацията за тях не ме затормозява. Знам това-онова, да.

# 6
  • Мнения: 3 405
Любопитствам понякога.

# 7
  • Мнения: 4 753
За някои знам-тези, които не са ми били кой знае колко в сърцето.
За тези, които съм обичала нищо не желая да зная.

# 8
  • Мнения: 27 524
За някои да, би ми било интересно. Ако имаме общи познати - питам. За по-краткотрайните и повърхностни - не, не представлява интерес.

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 620
Ето предимството на малкото бивши - толкова са малко, че информацията за тях не ме затормозява. Знам това-онова, да.
  newsm10
Чуваме се по празници, честитим си рождени и именни дни на децата и половинките... то-о-о-лкова сме сме ларж! hahaha

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Интересно би ми било да знам как се развива живота само на един-двама.

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Без да искам, все се намира някой, който да ме осведоми за някои от тях. Ама, иначе от чисто любопитство - да бих искала, но в основни линии. Към никого не храня лоши чувства и спомени и няма да ми е неприятно!  Wink

# 12
  • Мнения: 2 013
Само няколко ме интересуват. С някои се чуваме, даже им знам изневерите на съпругите, други ги гугълвам от време на време, за трети чувам от общи познати.

# 13
  • Мнения: 3 461
Не  Naughty! Въобще не ме интересуват !


За бившите мъже: или добро или нищо. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 448
Определено понякога се замислям и ми е любопитно,но незнам нищо за никой от тях.Ако някой ми каже,ще го изслушам с удоволствие,но и аз не мисля,че постоянно ще искам да получавам информация. Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 4 526
За някои ща не ща, научавам. Обаче не ме интересува за нито един от тях. Е, може би само за един... Имам си щастливо семейство и само те ме интересуват сега!

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И да искам, и да не искам - знам как са. Първо, малко са на брой, второ - наблизо са ми. Няма отървия.  Rolling Eyes Никой не се е оженил, още берат страх.  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 412
За някои знам-тези, които не са ми били кой знае колко в сърцето.
За тези, които съм обичала нищо не желая да зная.
Embarassed Hug

# 18
  • Мнения: 967
Миналото си е минало - да, но за мен истинските чувства са за винаги; не разбирам как хората днес са най-близките на света, а утре не се познават  Rolling Eyes Аз така не мога. Като обичам то е завинаги, а който не обичам не му отделям и минутка от времето си

# 19
  • Мнения: 5 877
И аз като Лиска съм клюка. Сещам се да се зачудя веднъж на две години. Чиста проба любопитство тип "тоя пък дали още е жив?"

# 20
  • Мнения: 2 891
Миналото си е минало - да, но за мен истинските чувства са за винаги; не разбирам как хората днес са най-близките на света, а утре не се познават  Rolling Eyes Аз така не мога. Като обичам то е завинаги, а който не обичам не му отделям и минутка от времето си

Има нещо вярно в това, но не бих го изразила така... По темата - вълнуват ме един двамам само.

# 21
  • Мнения: 3 537
Ми по принцип не ме интересува особено, но дори и да разбера -няма лошо.От всичките ми гаджета съм имала само един сериозен преди да се омъжа, и знам това онова за живота му сега, но ми е жал за девойката за която се омъжи... Sad въпреки,че с него не се подминаваме по улицата, поздравяваме се ,той си остана същото леке което зарязах, и не съжалявам за това ама никак.Иначе за останалите ми гаджета нищо не знам,не съм чувала даже дори и клюка...
Миналото си е минало - да ,така е , но пък защо да не си останем добри познати, нищо повече....не виждам нищо лошо в това.
А, всяка клюка - добре дошла....и аз съм от ЛиЮбопитните  Mr. Green Crazy

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, не ми дреме за никого от тях.

# 23
  • Мнения: 1 937
За един ме спохождаха питанки разни, докато един ден, стотина години по-късно, не чух гласа му в "Стани богат".
Жокер го играеше.
Притесних се, изчервих се, помагах дистанционно с всички сили, ама цъ, не успя човека!
Някой да не си го разпознае сега Wink

# 24
  • Мнения: 6 417
Нито едно от бившите ми гаджета не е създало семейство. Сигурно, щото от където Шушон мине, трева не никне. Аз не ги търся, те звънят, защото от където веднъж си тръгна, обратно не се връщам.  smile3506

# 25
  • France
  • Мнения: 726
Едно бившо мое гадже ни е приятел!Той е от Банско,като идва в Сф спи при нас,правим си услуги,като закъсаме финансово си услужваме с пари!С мъжът ми дори веднъж пътуваха в провинцията!От 6г се каним да му отидем на гости,ама пусто много работа.Сигурно лятото.Иначе по-добра от мен не е намерил!!!

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мда, интересно ми е.
Особено един го следя изкъсо  Mr. Green

# 27
  • Петрич
  • Мнения: 321
Да,искам да знам какво се случва с бившите ми.Голяма съм клюкарка. Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 312

В интерес на истината знам само за един и то информация от преди 5-6 години...
За другите-нищо,но те са били толкова кратки връзки,че дори и не се сещам за тях.
За един ми е любопитно само дали е свил гнезденце,че беше голям ДонЖуан,та нещо не си го представям да се кротне Wink,но пък там няма как да науча.

# 29
  • Мнения: 1 416
Само двама са ми интересни. Към останалите съм безразлична.

# 30
  • Мнения: 1 488
не, не ми дреме за никого от тях.

# 31
  • Мнения: 4 390
Поддържам приятелски отношения с едно бившо гадже.
Толкова. Останалите изобщо не ги помня. Crazy

# 32
  • Мнения: 144
По-добре за мен е да не знам,но иначе съм любопитна

# 33
  • Мнения: 5 468
Само двама са ми интересни. Към останалите съм безразлична.

Е така и аз.

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
С един сме много добри приятели, но много ме интересува друг- къде е , как е- но от 2000 г насам нищо не знам за него. На всеки негов рожден ден, тайничко му пожелавам щастие и се надявам телепатично да го усети.

# 35
  • Мнения: 2 751
Ами, аз с повечето (по-важните в живота) поддържам връзка  Shocked Mr. Green Всмисъл, не тайна, мъж ми също ги познава, дори са в приятелски отношения. И имам пълно инфо за тях.
Има и такива, с които искам да се видя и се питам какво ли става, но винаги имам откъде да почерпя информация  Grinning

# 36
  • Мнения: 6 998
С някои от време на време се чуваме и знам какво се случва. С най-дългия ми бивш често пием кафе и си говорим за тия работи Sunglasses
За някои понякога се чудя, но не се задълбочавам Grinning

# 37
  • Мнения: 2 723
За някои знам, но не съм питала, просто се чува от тук оттам...

# 38
  • Мнения: 4 629
Подържам връзка с тези, за които ме интересува какво става с тях в живота. За тези, с които не общувам не ме гризе любопитство какво им се случва

# 39
  • Мнения: 843
  Ми чуваме се..  гостуваме си със семействата.  И с бившия съпруг / 5 години/  и с бившето гадже / 9 г./
  Това в скоби е   времето на връзката  ми с тези мъже, /хора, мъжОве , господа , т.е нямам дума с която да ГИ назова..мм.. май любовници./

         Странното , че наистина се водим приятели. От първия имам дете и е нормално, нищо че детето порастна.
        С втория имам още общ бизнес  / надследство от татко/  .. ще го преживея.   Но   е приятел, поне не ме е предал още.
  

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 08:40 от Найка

# 40
  • Мнения: 2 356
  Интересува ме, все пак някога съм ги обичала. Но не бих си изгризала ноктите от любопитство, ако чуя нещо - чудесно, ако не чуя...сигурно са добре, те са големи момчета, няма да вися на прозореца, докато не се приберат я. 

# 41
  • Мнения: 15 619
Минало - свършено.

# 42
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Изобщо не искам да знам, но за съжаление все се намира "добра душа" да ме осведоми.... Sick

# 43
по принцип не ме интересува,но понякога ми е просто любопитно.все пак някога сме имали хубави моменти.добрите спомени са хубаво нещо

# 44
  • София
  • Мнения: 2 896
Интересува ме просто да знам дали са добре, че няма за какво да се притеснявам, ако случайно имат нужда от моята помощ искам да знам, за да помогна. Не съм преставала да ги обичам - няма как да съм прекарала няколко години от живота си /не че броя на годините е важен/ изцяло отдадена на някого, и после да се забравим.

# 45
  • Мнения: 2 556
Позабравила съм ги вече. Един скоро ми се похвали по кюто, че се е оженил - зарадвах се. Общо взето никой бивш не ме вълнува особено, да не кажа никак...

# 46
  • Мнения: 47
Позабравила   съм  ги   вече,няма  смисъл  да   ровим   в   миналото,минало-свършено.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Интересува ме, защото са били в определен период част от живота ми.
В  любопитството си не влагам чувства от миналото, просто ми е интересно как се развива живота им. Wink


# 48
  • Мнения: 1 006
Когато проимам желание се осведомявам лично от тези, които са били част от живота ми и продължават да бъдат по някакъв невидим начин. Същите постъпват с мен по същият начин.

От тези, които са ми загубили част от времето не се интересувам.

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 22:01 от SEXY kaka SAKRI

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Интересува ме, защото са били в определен период част от живота ми.
В  любопитството си не влагам чувства от миналото, просто ми е интересно как се развива живота им. Wink

По-добре не бих могла да го напиша  Hug

# 50
  • Мнения: 183
ами падам си клюкарка и би ми било любопитно,макар да не съм любопитствала newsm78

# 51
  • Мнения: 877
Ако случайно разбера нещо, приятно ми е да знам. Но, сама да питам и да се ровя трудно.

# 52
  • Мнения: 4 358
..... Иска ли ви се да знаете какво се
случва със старите гаджета.......
Не. Случвало ми се е да срещна някой и да си поговорим как ни върви живота, но аз не съм търсила информация. С друго си запълвам свободното време  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 298
Интерсно ми е да знам какво става. Не, че ще се ровя, за да разбера, но ако информацията дойде сама, добре дошла.
Причините  - смесица от чиста любов към клюката, лек мазохизъм, известна доза злорадство, понякога искрена радост, че някой е добре (това по-рядко Mr. Green), любопитство.

# 54
  • Мнения: 189
Чуваме се по празници, рожденни дни, понякога чатим... Не са толкова много и сме приятели с всички. Няма обидени и такива от които да се крия. Хора сме все пак и е нормално да се чуваме.

# 55
  • Мнения: 2 495
За някои не искам хич нищо да знам, но за други живо ме интересува какво се случва Wink

# 56
  • Мнения: 1 517
От любопитство искам да знам. Но не ща всекидневен инфо бюлетин...на 4-5 години по нещо.

# 57
  • Мнения: 393
Предпочитам нищо да не знам ...
А наскоро имах странна среща с едно от първите ми гаджета , беше с жена си и бутаха количка .
Поздравихме се и даже се заговорих с жена му , стана ми сконфузно когато я питах как се казва детенцето и ми каза моето име ...  Confused
И определено името ми не е често срещано , не е като да съм Мария или Ани ...  Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 4 423
А тя знае ли, че сте били гаджета?(
Ако не знае е разбираемо, че е пожелал твоето име, но ако знае - чист мозохизъм от нейна страна Confused
Не ме интересува по принцип, бившия ми съпруг го виждам почти всеки ден, жена му и четвъртото му дете още по - често.
За другия човек, всеки ден съм информирана от медиите, все нещо кажат, покажат...става ми досадно понякога. Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 753
И кво, викаш на теб са го кръстили ли?

# 60
  • Мнения: 393
А тя знае ли, че сте били гаджета?(
Ако не знае е разбираемо, че е пожелал твоето име, но ако знае - чист мозохизъм от нейна страна Confused

Не знае , затова ми стана сконфузно , а на него още повече !
Знае , че сме били в един клас жена му !
Аз даже не знаех , че се е оженил , защото ми се вижда още много рано .

# 61
  • Мнения: 4 124

Светът все пак не е толкова голям.


банално звучи, но е вярно.

Непосредствено бившият ми се изсели там, където и аз. Бяхме на 15 мин. съседи в София. Сега, на 20 км от центъра на София, пак сме. Как можахме пък баш в едно и също село да се улучим? Сега се налага децата ни (мойто и неговите) често да си играят на едно и също място. При това имаше драма при раздялата ни от негова страна и ми е определено непрятно да се засичаме.
Това за предпоследния, просто няма как да не знам. Предишните не ме интересуват особено, но се случва да научавам това-онова от общи приятели.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Мен би ми било интересно да знам, какво се е случило със съученици, бивши гаджета, приятели, с които не съм се виждала от години.

# 63
  • София
  • Мнения: 626
Ще ми бъде приятно да го видя,но нищо повече.
Сега си имам много сладък мъж,когото много обичам,и не ме интересува какво става с бившите ми!
Наистина подържаме добри контакти,но само като познати!
Иначе мъже.....дал Господ! Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
За повечето от тях - да, иска ми се. И все така става, че научавам по някакви случайни и неведоми пътища...

# 65
  • Мнения: 1 798
Не, не ми дреме за никого от тях smile3502не ми харесва да живея с миналото.

# 66
  • Мнения: 7 474
 smile3506 Май предпочитам да не знам  Wink

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Много съм любопитна, значи. Иска ми се да зная има ли си някоя, каква е тя, с какво си приличаме и се различаваме... Макар че аз исках да прекъснем връзката си, ми се струва, че го ревнувам все още.

# 68
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Определено ми е любопитно, но не се опитвам да разбера, защото все се намира "доброжелател" да ме осведоми  Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 42
Тези, които биха ме зинтересували не зная нищо, а тези, за които знам не ме интересуват. Човек не живее с миналото. Аз живея с настоящето, а бъдещето не определям аз.

# 70
  • Мнения: 811
Да ,иска ми се,но само на някои.Интересното е,4е знам за тези които не ме интересуват  newsm78.

# 71
  • София
  • Мнения: 6 999
За другия човек, всеки ден съм информирана от медиите, все нещо кажат, покажат...става ми досадно понякога. Rolling Eyes

Бойко Борисов е - признай си  Mr. Green То друг не показват и разказват всеки ден по телевизора... до досада  Mr. Green Mr. Green

По темата - С повечето се чувам/виждам и знам за тях какво и що, няколко са ми на кю-то и си говорим от време на време. Бившия ми мъж всеки ден го чувам по телефона и много често го виждам.

# 72
  • Мнения: 175
Волю неволю за всички знам всичко. Не, че не ми е интересно -  нали съм любопитна Embarassed Даже наскоро разбрах, че едно от бившите ми гаджета ме чака да се разведа за да се оженим и да живеем щастливо #Crazy

# 73
# 74
  • Мнения: 175
Ха мерси Laughing

Общи условия

Активация на акаунт