А има ли мъже които не изневеряват?

  • 4 912
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
и в крайна сметка какво стана мъжете верни или неверни са Thinking
Мъжете са верни, докато не им се случи да изневерят  Simple Smile
След това стават по-малко верни ...

То май и с жените е така
Хубаво е човек да има хумор  Joy  bouquet

# 76
  • Мнения: 4 447
ми,не мисля,че има...вече.... #Cussing out

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Винаги и за всичко си има първи път.

# 78
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Винаги и за всичко си има първи път.
ами това се отнася и за нас жените

# 79
  • Мнения: 183
не трябва да се казва "винаги"  и "никога",защото човек не знае как ще го завърти утрешния ден и дали всичките му представи и възгледи за живота няма да рухнат Stopтака че по въпроса мисля че моя не изневерява ,но докога ........може би докато аз съм му любимата жена Laughing Rolling Eyes

# 80
А трябва ли да се изневерява?  newsm78

# 81
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
НЕ РАЗБИРА СЕ  Peace

# 82
  • Мнения: 47
Абе,хора  що  се  задълбочавате в  тез  проблеми.Радвайте  се  на  живота,на  децата  си  на  природата,правете  себе  си  щастливи.Усмихвайте  се,свиркайте  си  и  не  се  тормозете  сами  с  неприятности.Животът  е  обидно  кратък  за  да  го  пилеем  в  таквиз  размисли.Давайте  го  по-ведро  и  Весели  Празници! Flowers Four Leaf Clover

# 83
  • Мнения: 61
а сега ми дефинирайте понятието изневяра ?!
Въпреки, че в този раздел на форума, явно най - много внимание се обръща на сексуалните и прилежащите им въпроси :/

# 84
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Въпреки, че в този раздел на форума, явно най - много внимание се обръща на сексуалните и прилежащите им въпроси :/
Ами ти какви въпроси искаш?
http://desiikosi.piczo.com/?preview=y&cr=6&rfm=y

# 85
  • Мнения: 61
добре де, не се заяждам - шегувам се Simple Smile

а ти що си толко' лоша  cry

# 86
  • Мнения: 100
Намаляха с още един.  Simple Smile

# 87
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
добре де, не се заяждам - шегувам се Simple Smile

а ти що си толко' лоша  cry
Напротив много съм добра Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3 674

Ekcnpec....Съжалявям ако съм нару6ила етиката. Исках само да кажа 4е ...реално когато писха с големи букви  не съм "кре6тяла"...  Hug Иках да сложа акцент на това което казвам. Това е....просто не знаех 4е големите букви са израз на"кре6тене" в нета. newsm78

Просто постинга ви Ekcnpec не бе6е много дружелюбен...дори обвинителен.... та затова така  ви отговорих....

Сега разбрах  Peace

# 89
  • Мнения: 37
А има ли мъже, които не изневеряват?
Понеже видях тема " Има ли жени, които не изневеряват?" та се запитах- А мъже, които не изневеряват????

Колкото и да не Ви се вярва има ... аз съм жив пример и го казвам чистосърдечно ...
Не вярвам дори, че някога бих стигнал до там ... по-скоро ще се разделя с жена си преди да започна сексуална връзка с друга жена ...

Така, че на въпросът ти ... има ли мъже, които не изневеряват? ... отговарям ДА твърдо вярвам, че има и не смятам, че са за музея !!!

Общи условия

Активация на акаунт