Портиерът в уч-ще я целунал

  • 3 029
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Може да се радваш на чуждите деца, но колкото и да си любеобвилен да ги целуваш #Cussing out

Даааа.....гадно е наистина,но някои хора просто не се усещат.Не го оправдавам-нали разбираш?! Просто ...исках да кажа че аз не бих прибързвала с действия,преди да проуча,защото помисли си само как би се почувствал ако не е това за което си мислим;)

# 16
  • Мнения: 4 733
Да, зная. Факт е обаче, че пред мен такива волности не си е позволил. Ще трябва да разпитвам детето ежедневно Confused

# 17
  • Мнения: 2 567
Човекът може много да обича децата, ама за мене такова поведение спрямо чуждо дете не е приемливо. Каква ще е тази толкова бурна радост от непознатото дете, та чак да го прегръща и целува.
Аз бих му направила забележка, че не е добре да целува и потупва чуждите деца по дупетата, защото някой може да изтълкува поведението му не много добре.

# 18
  • Мнения: 4 733
Много е странна ситуацията. Направо се чудя какво трябва да кажа и какво не.

# 19
  • Мнения: 2 032
Това е абсолютно неприемливо поведение.
Не може възрастен човек, работещ около деца, да не знае къде са границите на физическия контакт.
Аз не бих се мъчела да гадая защо непознат чичко целува малкото ми момиченце, а бих взела съвсем конкретни мерки, започващи от оплакване до директора.
Не ме интересува дали е била невинна целувка, не ме интересува колко се чувствал любвеобвилен чичкото, не е моя работа да разследвам, има си полиция за тази цел.
Аз така бих реагирала. Моят приоритет би бил да защитя детето си, не да пиша списък с приемливи причини защо възрастен непознат целува малко момиченце.

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 18:33 от Алиса

# 20
  • Мнения: 2 567
Много е странна ситуацията. Направо се чудя какво трябва да кажа и какво не.

Ами знам ли и аз.... Може би трябва приятелски, без агресия и викане, да кажеш на портиера, че дъщеря ти е споделила с тебе за прегръдката и целувката, а и ти си видяла това потупване по дупето на детето и че смяташ за нередно подобно държание от страна на непознат възрастен мъж. Ако не е имал задни мисли, мисля че трябва да приеме нещата добре и да разбере грешката си. Ако пък не е толкова свестен поне ще си има едно наум, че вече държанието му е наблюдавано.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 900
Аз лично бих пуснала манипулацийка!
Деликатен е момента,
но пък наистина е по-важно как се чувства детето ти и ти!
Поговори с човека, че в днешно време, подобно отношение,
невинаги се приема в добрия смисъл!!!
А и си учиш детето, че ласки от непознати МЪЖЕ са недопустими!!!
Няма как да знаеш какви са неговите подбуди,
затова го туширай ( не във физически смисъл, де) Peace

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Най-добре поговори с портиера. Разкажи му как сега майките сме наплашени от какви ли не случки и ти се притесняваш за дъщеря си. Кажи му, че даже да е било дружелюбно случилото се, то не желаеш детето ти да го приема това за нормално, защото друг мъж може да няма само приятелски чувства. Кажу му го така, не за да го обиждаш или да му се караш, а че искаш да предпазиш дъщеря си от евентуални неприятности и за твое спокойствие.

# 24
  • Мнения: 289
 Kasidy аз се нервирах като чета това, пък на теб не зная какво ти е  Close
Попадала съм на такива откачалки - освен че са болни мозъци, са и много страхливи.. така че, аз бих говорила директно и твърдо с него, че не ми харесва това, което се е случило, независимо какви чувства са го подтикнали към този изблик.. и че не искам да се повтаря! Ако е просто мил възрастен човечец, значи е достатъчно невъзпитан, за да не знае, че е неприлично/ нехигиенично най-малкото да се лигавят чужди деца/, така че, няма да изгубиш много от евентуално разваляне на отношенията...
Мисля че трябва да действаш, и да не позволяваш да досаждат на детето ти, независимо по какви причини!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз просто бих казала на дъщеря си да не позволява да я целуват хора извън семейството. И ако някой се опита да го направи- да ми каже. Всичко останало ми се вижда излишно.

# 26
  • Мнения: 2 957
Аз просто бих казала на дъщеря си да не позволява да я целуват хора извън семейството. И ако някой се опита да го направи- да ми каже. Всичко останало ми се вижда излишно.

 Peace

# 27
  • Мнения: 4 733
Аз просто бих казала на дъщеря си да не позволява да я целуват хора извън семейството. И ако някой се опита да го направи- да ми каже. Всичко останало ми се вижда излишно.
Това всичкото го направих още преди два часа включително и изречението " Ако портиера или който и да е друг човек я покани някъде с или без предлог, че аз съм позволила да отказва! ". Рени, мислиш ли че това е достатъчно? Като чета някои от другите момичета биха постъпии доста крайно и взеха да ми се объркват идеите...

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, аз мисля, че е достатъчно. И на мен не ми е приятно чужди хора да целуват децата ми, но се е случвало. Има хора, които така изразяват симпатии, нищо повече. Но друг е въпросът ако има нещо, което те притеснява- майките усещат някои неща... имаш ли някакви съмнения?

# 29
  • Мнения: 4 733
Човекът е симпатичен, лъчезарен един такъв...да не кажа прекалено. Да, вътрешно нещо ме гложди. Може да е някакъв майчински инстинкт, но ми е притеснено ...

Общи условия

Активация на акаунт