Сменяте ли памперси на дългите разходки

  • 2 572
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Ако се наакаме, задължително го сменям, каквото и да е времето, ако трябва се връщам и го сменям. Големи сме чистници.
Напишкан памперс не може да стои повече от 3 - 4 часа, натежава много и на бебчо му е адски некомфортно - все едно има студен компрес между крачетата. Sick

# 16
  • Мнения: 8 505
Сменяла съм винаги,когато се е налагало.

# 17
  • Мнения: 3 500
Ами сменяла съм и навън, когато се е налагало.

# 18
  • Мнения: 596
Да, ако се налага.

# 19
  • Мнения: 390
Не.Излизали сме до сега за 2-3 часа.И винаги съм я сменяла преди да излезем.

# 20
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Сменяла съм, и още как  Grinning Като по-малък отиваха по 10-12памперса през деня и по 2-3 през нощта - акаше по 7-8пъти на ден, а пишнеше ли два-3пъти в пампата - и рев за сменяне  Laughing И досега излизам с 5резервни памперса(употребявам 2 за около 4-5часа), кърпички, резервни дрешки, подложка...И с дъщерята бях така.

# 21
  • Мнения: 121
Сменям памперса преди да излезем и го сменям когато се приберем.Моя син е лятно бебе и съм сменяла памперси когато сме били на вън.Винаги имах по 5 памперса в мен.Сега не сменям зощото моя син ака между 8-9ч всяка сутрин,като по часовник колкото и смешно да звучи smile3550. Аз ползвам памперси Либеро и съм много доволна,подходячи са за дълги разходки. 1stroller

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте мами. Вече предстои затопляне на времето. Това предполага, че ще правим по дълги разходки. Аз досега сменям памперса на дъщеря ми преди всяко хранене, т.е. на около 3 часа. Сега ако започнем да правим доста по дълги разходки как да процедирам? Вие сменяте ли памперси навън или не. И по колко време може да издържи един памперс.
През ноща "Памперс" издържат 12 часа.През деня естествено бебето уринира повече.Нашите разходки са между 5 и 7 часа и досега никога не са пропускали.Не го сменям навън.Иначе и на моят син го сменям през 3 часа вкъщи.

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако времето позволява, защо не.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
Естествено при нужда, особено ако не сме си на 2 крачки от къщи...само сега като е по-студено не прибираме се, но като се стопли ще си го правим по време на разходките.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Здравейте мами. Вече предстои затопляне на времето. Това предполага, че ще правим по дълги разходки. Аз досега сменям памперса на дъщеря ми преди всяко хранене, т.е. на около 3 часа. Сега ако започнем да правим доста по дълги разходки как да процедирам? Вие сменяте ли памперси навън или не. И по колко време може да издържи един памперс.
През ноща "Памперс" издържат 12 часа.През деня естествено бебето уринира повече.Нашите разходки са между 5 и 7 часа и досега никога не са пропускали.Не го сменям навън.Иначе и на моят син го сменям през 3 часа вкъщи.

мда уринирането не е проблем, но ако се наака???

# 27
  • Мнения: 429
Сменях направо в количката. Носех си влажни кърпички. Сега не знам какво ще правим, ако се наложи смяна, а сме по-дълго време навън.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Ако се налага го сменям по-бързата процедура. Hug

# 29
  • Мнения: 2 015
Ами ако е топло Да, но ако е студено се прибираме по-бързата процедура.

Общи условия

Активация на акаунт