Моля за мнение

  • 980
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Аз започнах да захранвам по същото време, понеже и на мен кърмата ми почна да не й стига.

# 16
  • Мнения: 2 467
Педиатърката ми каза да й давам замръзена кърма и в никакъв случай да не я храня преди да минат 3 часа от предишното хранене.

После спирала кърмата  #Cussing out и детето гладно. Тия хора кьорави ли са бре? Уж учили учили...

didenkata ако искаш да кърмиш, си хващай бебата и а гъкне, цицата в устата. Махни ги тия 3 часа, направо изхвърли часовника от стаята  Simple Smile Гушкане и цокане му е майката и гаранция, че скоро ще преливаш и бебата ще е доволно нахранена.
Важно е и ти да си спокойна, да се храниш и да приемаш течности.
Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 83
Благодаря ви за помоща. Вече не се съобразявам с времето. Кърма я когато усетя че е гладна. Знам че няколко дни може и да ми е трудно докато се увеличи кърмата, но скоро всичко ще е наред.

# 18
  • Мнения: 256
Запиши я на кухня. В нашият град може да си запишеш бебето на зм и половина  Joy

# 19
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Запиши я на кухня. В нашият град може да си запишеш бебето на зм и половина  Joy
Добре де,защо така?Може някой наистина да се впрегне на такова изказване,а уж кърмачески форум.

# 20
  • Мнения: 256
Е да ама не пречи и на обяд да се дава и зеленчуковото пюре. Аз го записах на кухня на същата възраст нищо че кърмя и все още си кърмя. Предпочитам кухнята от  адаптираните млека. Това е  моето мнение всяка мама решава кое е правилно за детето си . ако съм засегнала някой моля за извинение  Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 2 467
Запиши я на кухня. В нашият град може да си запишеш бебето на зм и половина  Joy
За бебе на 4 месеца и половина кухня доооста раничко ми се струва  Naughty Отделно, че не е решение на проблема.

# 22
Такива педиатърки като Вашата трябва да се сменят при първа възможност.Бебо знае кога му се яде и по колко,а не някаква си педиатърка.

Общи условия

Активация на акаунт