Пълна къща-Клуб на многодетните родители4

  • 13 028
  • 409
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
момичета супер сте  smile3501 такава организация могат да я направят само мами които са свикнали да правят поне по три неща едновременно  newsm10.аз съм от Пловдив но ако мога да помогна с нещо -кажете  newsm03

# 16
  • Мнения: 639
Добре ,значи ако няма други предложения , казвайте момичета кои сме  на хотел.Записах телефона ,когато съберем бройката ще направя резервация/поне в това ме бива/.Ще проверя и за намаления за групи и деца  още утре по телефона.

# 17
  • Мнения: 1 470
    При това положение хотела в Горна Баня отпада като вариант... Cry Cry CryЖалко!!!Аз пък тайно се надявах да ни гостувате в квартала,та вечерта да си донаправим купона,а и да гледаме София от високо,но...Покрай коледа бяхме на турнир в НСА,наистина си заслужава-базата е страхотна!Като казах турнир,на 14,15,16.април Калоян е на пролетен турнир...Какво да правя?!
   С темичките-аз моята си я развивам,но смятам че е хубаво да се видим модераторите,и да си сверим часовниците по между си...Да няма препокриване,недоразумения някакви,или конфронтации между темите!

# 18
  • Мнения: 3 323
Мами, по всяка вероятност (съвкупност от случайности) утре ще пристигнат поканите... Понеже Цвета не може за утре - какво ще кажете за петък да се видим? След обяд е възможно на Лавеле (ако искате) или където кажете но в по късен от 16 часа час (поне аз тогава мога), ако не - не е проблем да ги дам на Дидуш да ги донесе(раздаде)...
Каишка, горе- долу всеки си е поел задачите, но кажи къде и как да ти дам (изпратя) покана, и кажи че ще дойдеш - това е достатъчно!

# 19
  • Мнения: 524
за петък като че ли бих се справила с една среща, но бързо да се уговаряме, че вкъщи всички мен чакат, а пък това "Лавеле" ми е относително близко.

# 20
  • Мнения: 3 479
В петък в 16ч ще мога, но нито по-рано, нито по-късно. Вече я наредих програмата. Освен за поканите за друго ще се виждаме ли?

# 21
  • Мнения: 3 740
В петък в 16 и аз мога.
Освен за поканите за друго ще се виждаме ли?
Да видим как вървят нещата на живо? Обикновено излизат някакви недоизговорени неща. Да викаме ли Ники?

# 22
  • Мнения: 1 470
   Значи в петък в 16h,на Лавеле?!Може би ще е хубаво да присъства Ники...Все пак той най-много разбира от тези неща...И ако изникне нещо непредвидено,ще може веднага да отреагира павилно...
   Ще направя всичко възможно,да дойда!!!

# 23
  • Мнения: 3 323
Ми, незнам за Ники... Нали, да се видим ние до къде сме. Както решите де, ама АР си отговаря за техните задачи - ние за нашите. Значи по късно днес (след обяда) ще потвърдя за Лавеле... Искам да кажа за офиса... Иначе аз съм в наличност за където и да е, само че най вероятно с беба.

# 24
  • Мнения: 11 607
Искам да питам нещо - тъй като още не са започнали хората да заливат с информация за себе си - кажете ми каква точно статистика да водя, ама от тази любопитната.
Значи ще водя:
1. семейства с момчета-момичета
2. семейства с близнаци
3. семейства с 3, 4, 5 и повече деца
4. най-голямо дете
5. най-малко дете
6. най-млади, най-големи родители - ама кога? когато са имали 1 дете или последното дете?

 Предложете какви категории да правя. Защото  в началото е по-лесно да се обработва информацията, а не после като  се напрупа.

И въобще ще е нужна ли подобна статистика. Аз по принцип обичам да чета такива неща, но знам ли за другите?????

# 25
  • Мнения: 370
Мисля, че ще е любопитна такава статистика. Пък и тя няма да е някаква сухарска, а ще е за нас.
Може би деца с най-малка и най-голяма разлика. Иначе за родителите - да не се обидим мамите колко сме млади, пък преди 20 години сме си родили децата  Embarassed
За срещата - сигурно ще дойда - май ще имам баба. Като че ли предпочитам в Гудис, за да си вземем по нещо за пиене и ако има деца с нас.

# 26
  • Мнения: 159
И аз мога от 16ч в петък на "Лавеле" или "Гудис", но за около 40 мин най-много - до 17.30 трябва да съм се прибрала, за да взимам децата от ясла, ДГ и училище.
ClanG, браво за темичката!  smile3501
Струва ми се, че ще е интересна такава статистика и трябва да измислим как ще я включим в празника.

# 27
  • Мнения: 11 607
Може би деца с най-малка и най-голяма разлика. Иначе за родителите - да не се обидим мамите колко сме млади, пък преди 20 години сме си родили децата  Embarassed

То може да направим категория, пък знае ли се, може и някой да не се обиди. Напр. неви без бой си каза,че на 17г. е родила Станислава и няма нищо против да го пишем...... А за разлика между децата - поне от форума има две мами кандидатки - 17 и 17 и половина.... ще видя как точно стояха години. Незнам, затова казвайте.....

Мами, ползотворна и спорна среща днес! Ще чакаме отчети после!

# 28
  • Мнения: 3 323
Мами, писах и в другата тема... Голямо благодаря на Юлето! Пристигнаха поканите, много са хубави ! Казвайте за срещата...

# 29
  • Мнения: 639
Момичета преди малко се обадих до хотела.Цвети е дала много подробно инфо.,Цената е 15лв. на легло,плаща се на заето легло,няма значение колко е голямо детето.Не правят отстъпки за деца ,и само за групи от над 40човека.Имат все още свободни места за 14.04.,но ми казаха ,че в най-скоро време трябва да им дадем заявката защото по принцип базата почти винаги била пълна.Така ,че хайде по-бързичко да се организираме за да направя заявка .

Общи условия

Активация на акаунт