За скандала в Бърза Помощ

  • 1 424
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не разбрахте ли , че шефа е " под протекцията на висш чиновник от министерство на здравеопазването " ...... възможно на зам министъра или друг подобен .... и чак сега разследват  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 47 991
абе хора, не ми дреме за Вальо топлото,щото мога и да не плащам парно, обаче когато ми дотрябва линейка-то ще е при много спешен случай, и да няма елементарни неща, да няма и линейка с часове-ей това е вече голямо престъпление...че е с протекции, то е ясно...

# 17
  • Мнения: 4 519
И на мен ми стана страшно и тъжно, като гледах снощи... Cry Да слагат дефибриалтори за проверката и после да ги демонтират... Tired думи нямам... Звучи направо...тъпо, грозно и т.н. В тази държава да не ти дойде до главата да се разболееш, егати!

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
този шеф на Бърза помощ си плаче за съседната на килията на Вальо топлото, там му е мястото
Ами те си и приличат - гадни, мазни, противни, то на челото му пише "крадец" ...

Мда. За съжаление в България никой вече няма съвест и професионализъм. Всеки имитира трудова дейност, отговорност, загриженост, абе нямам думи.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 075
Тъжна работа.
Забравих му името на този журналист,но много го харесвам.Почне ли да рови някъде,изкарва много неща наяве.
Днес по новините казаха,че ще има и нови линейки до края на годината,че и бройката не е малка - 1 000.


Какво от това като няма лекари и персонал  Cry

# 20
  • Мнения: 8 999
Мръсници мръсни! По-добре майките им да бяха ги абортирали овреме!

# 21
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мръсници мръсни! По-добре майките им да бяха ги абортирали овреме!

Що за изказ!

 

# 22
  • Мнения: 8 999
Мръсници мръсни! По-добре майките им да бяха ги абортирали овреме!

Що за изказ!

 

Нужно ли е да правя анализ? Защото за мен всички, които крадат от други, са престъпници. А всички престъпници, които залагат човешки живот са убийци. А всички убийци е по-добре да не са били раждани. Съжалявам, че съм толкова крайна, но точно идвах от темата с абортите. И ако се поставя на разискване темата дали една жена има право да реши дали да дари живот или да го отнеме /говорим за ембрион/, то никой няма право да взима решение по този въпрос спрямо чужди деца /и възрастните пациенти са нечии деца, нали?/, а неоказването на адекватна медицинска помощ е равносилно на убийство.

# 23
  • Мнения: 2 292
Мръсници мръсни! По-добре майките им да бяха ги абортирали овреме!

Що за изказ!

 

Нужно ли е да правя анализ? Защото за мен всички, които крадат от други, са престъпници. А всички престъпници, които залагат човешки живот са убийци. А всички убийци е по-добре да не са били раждани. Съжалявам, че съм толкова крайна, но точно идвах от темата с абортите. И ако се поставя на разискване темата дали една жена има право да реши дали да дари живот или да го отнеме /говорим за ембрион/, то никой няма право да взима решение по този въпрос спрямо чужди деца /и възрастните пациенти са нечии деца, нали?/, а неоказването на адекватна медицинска помощ е равносилно на убийство.

това е и моето мнение, а zа мен оправдание zа подобни престъпления не може да бъде ...
Тъжна работа.
Забравих му името на този журналист,но много го харесвам.Почне ли да рови някъде,изкарва много неща наяве.
Днес по новините казаха,че ще има и нови линейки до края на годината,че и бройката не е малка - 1 000.


Какво от това като няма лекари и персонал  Cry

и да добава, че майките направили аборт винаги ще страдат zа детето си и ще го мислят, а беzморалните небрежни лекари никога няма да се zамислят zа хората , на които не са помогнали, zащото са си zаzидали съвестта zад идиотски оправдания  Sick

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
По една случайност в момента слушах по Дарик, интервю с директора на Бурза помощ
На въпрос на журналистката - 
защо след като няма пари кабинетът му е ремонтиран, а линейките се разпадат, тъпнаря отговори /цитирам по памет/
Ами идват много проверки от институции и не може да ги посрещам в неугледен кабинет
Баси. Ей такива извикват в мен убийствени чувства  #2gunfire #2gunfire

# 25
  • София
  • Мнения: 498
И аз гледах всичко свързано с това....бива наглост, ама тоя направо бие всички .....
къде спи държавата, правителсвото и всички органи , които имат нещо общо. И за какви проверки става дума и за какво изясняване на ситуацията, ми то е толкоз ясно .....за затвора си е тоя и това  е !

Общи условия

Активация на акаунт