Торта за РД - Варна

  • 16 326
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Последната ми хрумка е да проверим в сладкарницата на Делфинариума и да празнуваме там, мисля че ще е забавно за дечицата.
В делфинариума правят рожденни дни вече само през седмицата. Иначе не е лошо -има сандвичи ,панделки, сокчета. торта може от там или ти си я носиш. Лошото  е,че лесно се задимява. Sad Ние бяхме там миналата година ,но за тази се отказах.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Tired Защо само през седмицата?

# 17
  • Мнения: 374
От тортите на "Вики" съм яла от почти всички, т.к. имахме сладкарница и зареждахме от тях. Просто няма торта, която да не ми е харесала! Миналата година за РД на дъщеря ми доставиха тортата направо вкъщи в точно уговорен час. Изключително доволна съм от тях!

# 18
  • Мнения: 3 211
хайде и тук да се разпиша:
-първи РД "Краси Бекярова"
-втори РД, "Амбелино"-втори РД "Краси Бекярова"
-трети РД "Амбелино"
четвърти РД (по-късно) Laughing

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 09:41 от very nice

# 19
  • Мнения: 4 187
Тортата за първият РД на Рая беше от "Вики"  , втората я поръчахме от сладкарница "Гес", където и празнувахме!


И от двете бях доволна  Peace!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много хубави торти! Вери, чакам с нетърпение снимки и от вчерашния РД! Hug
Стар, разкажи ми малко повече за "Гес", моля! Praynig

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Tired Защо само през седмицата?
Много натоварено било събота и неделя и не правели рожденни дни. Confused Rolling Eyes

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ама че причина... Rolling Eyes
Утре сутринта ще отидем там да пием кафе и ще разпитаме. Ако не ни позволят да празнуваме в събота, "Гес" остава последния вариант.

# 23
  • Мнения: 4 187
Като цяло съм доволна, сладкарницата е малка , затварят я само за гостите на РД. Изключително любезен персонал, мили и отзивчиви, проявяват завидна търпимост към дивеещи деца ........ Приготвят всичко там, и всичко е много вкусно, торти , сладки , соленки , сандвичи,има един  пай, за който като се сетя и мммммм...... newsm22

Минусите за мен са, мястото на заведението (сладкарницата е на натоварена от към движение улица), липсата на играчки и/или детски кът, където да се занимават децата.

# 24
  • Мнения: 4 187
Малко объркано го написах , но това е,  защото се сетих за пая и се разконцентрирах  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 211
ето и снимки от 4-я рожден ден:
и още една за атмосферата:
а за самото завдение местоположението му според мен е плюс, защото има къде да се паркира, за нашите гости всички са с коли. затова се отказах и от пицария Домино, една кола няма къде да паркира, а пък повече Close, също ми хареса, че е светло, чисто и проветливо
Много хубави торти! Вери, чакам с нетърпение снимки и от вчерашния РД! Hug
Можеш да ги видиш от албума ми, където е тортата

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 10:01 от very nice

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 378
В "Гес" сме ходили на детски рожден ден (5г дете). Родителите бяха ангажирали две сестри актриси и беше подходящо за деца на тази възраст. Много приятна обстановка.

Тортите поръчваме в Амбелино. Доволна съм и от вкуса и от визията.

А това "Вики" къде се намира?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 389
Поръчвала съм  в "Краев Експрес" и в "Краси Бекярова".На външен вид ги докарват,но вътре са само сметана.

# 28
  • Мнения: 377
Къде се намира Гес? Щото аз май де по обърках малко коя сладкарница къде се намира.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Къде се намира Гес? Щото аз май де по обърках малко коя сладкарница къде се намира.

"Гес" е на ул. Брегалница, точно срещу студ.общежития. Отвън е едно неугледно, даже не знаех че рожденни дни организират.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт