Има ли кой да ви помага?

  • 2 005
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
Аз пък до никъде не мога сама да се оправя. Но първия път тръгнах на работа с бебе на 3 м. Като стана на 1г. взех жена да чисти, а бабите го гледаха през деня, мъжа ми пазаруваше.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
няма кой да помага - справях се чудесно до скоро. не ми и трябваше помощ.
сега ще видя какво ще правя с двете деца - май работата позалежава и я върша в крайния момент.
а и да уточня - никакво гладене - само в краен случай! иначе - простирам така, че да не трябва да гадя
не ми тежи глудането... ами ми тежи когато съм недояла от повръщането, недоспала и зле от бремеността - щото усещам, че пак си мъча бебето - както беше с ДАни-бой - търпя як терор на работното ми място докато не легнах в блоницата. Просто исках поне едно бебе да го нося спокойно - ма не ми било писано. ДАно поне е живо и здраво като Дани /и дано по-нататък не токрия някакви последици от струса и умората у ДАни/...
Поне гордо мога да заявя, че сама се оправям. До колкото мога, но сама

# 17
  • Мнения: 2 327
Моето дете го гледа майка ми, а аз се върнах на работа. Понеже сме в различни градове пътувам през седмица за да си го виждам. Много ми липсва и ми е мъчно за него и искам да си е при мен, но така се получи.
Знам, че детето ми е добре гледано и и имам абсолютно доверие. Но наистина аз съм тази дето губи...

# 18
Искам да ви питам дали някой от вас е наемал жена за чистене.. Дъщеря ми е на 9, вече се оправя сама , но има алергия и в къщи се мие и чисти непрекъснато. Тоест аз мия и бърша прах всяка вечер, защото за нея е противопоказно, иначе за другите неща ми помага. В къщи живеем само двете и откакто се увеличиха домашните вече не смогвам. Ако някой от Вас е наемал жена за чистене, моля да ме светне за цени и евентуално контакти. Иначе поздравявам всички мами и успех на бъдещите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт