За възприятията в Клюкарника

  • 3 401
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
мен пък ми липсва 01  Confused Tired

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дяволино,няма да те питам за гълтането..С тоя ник минаваш метър все пак,а..
Имаше анкета-"Гълтате ли?" с автор Бу, и после беше обяснено,че е за семките на динята..И така..90% отговаряха за динените семки..Евала на останалите 10%..И на някои поправили се от 90-те..


Хм, Оргиналната тема май беше на Кейси и си беше баш за гълтането на семето /не диненото/...

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Дяволино,няма да те питам за гълтането..С тоя ник минаваш метър все пак,а..
Имаше анкета-"Гълтате ли?" с автор Бу, и после беше обяснено,че е за семките на динята..И така..90% отговаряха за динените семки..Евала на останалите 10%..И на някои поправили се от 90-те..


Хм, Оргиналната тема май беше на Кейси и си беше баш за гълтането на семето /не диненото/...
Моята тема си беше за динята и семките й. Тези 10% не ги знам Mr. Green
Темата на Кейси беше друга. Изобщо, за няколко години тук се извъртяха не една тема кой какво гълта...паметта изневерява вече.

# 48
  • Мнения: 1 072
Как става записването там? Със "запис Peace"?

Има опция - Показвай новите отговори на моите публикации. Със "запис Peace" правят публикация, на която после виждат, че в интересуващата ги тема е писано. И като залипсват дълго време, винаги се оправдават, че тази опция не им работи.

# 49
  • Мнения: 5 877
Shocked Нищо не каза пък ти...
Що е то ЧИФГ ?
Членове на Известна Форумска Групировка?

# 50
  • Мнения: 3 423
Да разясня за скалата.
Веднъж съм се изказала
необмислено и ето, че
ехото подело песента,
Лиске, би ли повторила, за не разбралите и непрочели като мен  Blush казаното, защото много често чуваме за "Степен на недоклатеност по Лиска"  Mr. Green  Laughing
Не Лиска (образцова), не.
От мен тръгна след нейната приказка колко са недоклатени.
Понеже тя много точно на око определяше дозата, реших, че е редно тази скАла, по която се измерва недоклатеността, да носи нейното име.
Обясних ли?

Да, даже по едно време стоеше нещо
такова в подписа ти. Така и не разбрах,
защо изведнъж почнах често да чета
за въпросната скала. Нямам нищо общо.

А това за пуканките пък аз съм пропуснала.
Обяснете, силь ву пле

И стига с тоя Жоро.
Баба ми би казала:
Клати ми се ръката.

# 51
  • Мнения: 3 405
Пуканки ядат пред компа тези, които киризят в темите. Ох, ама как се изразих, исках да кажа: качват си краката на масата, ядат пуканки, четат и се скъсват да се хилят.

# 52
  • Мнения: 2 792
Пуканки ядат пред компа тези, които киризят в темите. Ох, ама как се изразих, исках да кажа: качват си краката на масата, ядат пуканки, четат и се скъсват да се хилят.

 А Калина пие и бира, освен че яде пуканки.

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мнее, Калина пие бира и яде картофки, които аз и нося.
Пуканките си отиват с Кола, пък ние нали се бунтуваме срещу капиталистическите измишльотини...

# 54
  • Мнения: 3 405
Мойта, мойта Sad
Не излиза с търсачка. Еди, нещо да кажеш? Simple Smile

извинете, че съм ви повторила, нали не сте тънкообидна

# 55
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Пуканките си отиват с Кола, пък ние нали се бунтуваме срещу капиталистическите измишльотини...
...и срещу нездравословния аспартам и МНГ!!!

# 56
  • Мнения: 3 405
да ме светнете (т.е. насочите) към "мами с гарсониери", изтървала съм ги в калабалъка

# 57
  • Мнения: 7 474

Моята тема си беше за динята и семките й. Тези 10% не ги знам Mr. Green
Темата на Кейси беше друга. Изобщо, за няколко години тук се извъртяха не една тема кой какво гълта...паметта изневерява вече.

Значи стават три  теми за динята Mr. Green, преди няколко месеца и аз пуснах такава - Сопрано май ме подхлъзна  Laughing Не излизат с търсачката обаче . newsm78

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 13:37 от L е о

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мойта, мойта Sad
Не излиза с търсачка. Еди, нещо да кажеш? Simple Smile

извинете, че съм ви повторила, нали не сте тънкообидна

Не само че съм тънкообидна, но и злопаметна, и реваншистка. Обичам и всяка седмица да ми обясняват как нищо не разбирам и как ме гледат я отстрани, я отгоре. Така се мотивирам за форумско творчество Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 423
да ме светнете (т.е. насочите) към "мами с гарсониери", изтървала съм ги в калабалъка

Верно, бе.
Не са Ла Бомба и Как'Сийка обаче.

Общи условия

Активация на акаунт