8-ма Холандска тема

  • 15 643
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 132
Много кофти Мимка.Запасявай се с Райд или нещо подобно дето се включват в контакта, Цитронела за мазане, олио е аромат на лимон за горене. На мен с това ми се изчерпва репертоара.
Морки, аз се цедях  (доях  Mr. Green ) само първия месец като имах напрежение и болки в гърдите, не постоянно и под час. Нали знаеш, че колкото повече цедиш. толкова повече кърма се образува, та за да избегна това.   И при мен беше почнало едно запушване ли възпаление , но с горещи компреси и цедене за 2 дни се оправи. Знам, че помага и налагане със зелев лист, но не съм пробвала.Докато купя зелка ми мина.
Меги значи и моята ваканция ще мине в цицоподаване.
Ей, много жега бе. Какво ли ще е юни- юли?  newsm78

# 241
  • Мнения: 7 914
moppie
майка ми не е много по емоции...ама сега акто я гледам как и блесват очите Heart Eyes

Morki
ааа спор няма с мама е най-добре... Heart Eyes Hug

mimkata
и при нас има някакви огромниииииии -  не са успели да ме хапнат...ама и това ще се започне ooooh! ако намериш нещо ще кажеш нали? Thinking

# 242
  • Мнения: 2 195
Мопи , имаме едно дето се включва в контакта , ама смърди ужасно , затова не го ползвам . Казаха ми за друго на ток с някакви таблетки , знаете ли случайно от къде да го купя ?

# 243
  • Мнения: 247
Здравейте и от нас! Hug

Мимка,в ЕТОС има със сигурност,но трябва да е по голям филиал...успех в борбата с гадините  #2gunfire.Впрочем защо не поговориш с комшията,сигурно и него го ядат... newsm78,представям си как ще е през лятото... ooooh!

Меган,само така-цица му е майката  Peace,лубопитно мие  newsm78 как реагират в БГ на цицоизваждането?Щото да знам какво ме чака евентуално на лято Thinking

Мопи,верно много жега,ама по добре от Щатите -дето ги брули сняг цяла седмица hahaha  Mr. Green .Айде кажи най-сетне къде къде живееш бе душа?  Wink В НЛ имам предвид?

Морки,аз ползвах на Медела-електрическа.Супер е ,но не за всеки.Аз имах някъв психологически проблем според мен-не можех да изкарам почти нищо,а когато му давах да суче на Макс-не оставах с впечатление че остава гладен.Много бях объркана... #Crazy, мислех си ....егати,за какво са ми тия големи цици,като нищо не пускат  #Cussing out #2gunfire Sick.....просто при някои се получава при други-не. Hug

Звезди,как беше барбекюто с мама? Hug

Лека седмица на всички!  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 7 914
eddita
 супер -  едно че опушихме съседите Party
 второ хай на сетне хапнах рибка на скара...ммммм  chef  chef  chef  с една дума велико Crazy

# 245
  • Мнения: 1 559


Меган,само така-цица му е майката  Peace,лубопитно мие  newsm78 как реагират в БГ на цицоизваждането?Щото да знам какво ме чака евентуално на лято Thinking


Честно да ти кажа, не се  популяризира  кърменето Thinking,имам чувство,че ако може още като се роди да започнат с киселото мляко,много ще им е добре #Cussing out.Въобще не се агитират жените да кърмят както тук например.Аз нямам приятелка,която да е кърмила повече от месец newsm78,и се съмнявам при всички кърмата да се е вдигнала Naughty...просто не си дават зор.Така че очаквай всякакви погледи #2gunfire...най вече странно гледащи #Crazy,все едно виждат изванземни да правят sex hahaha....Ама на мен въобще не ми дремеше bowuu.И както казах по горе,повечето ми викаха ,че съм приличала на циганките Sick...ами по добре да приличам на циганка,ама детето ми да получава най доброто Peace и то при положение че го имам в изобилие ooooh!....какво да се пристягам та да ми спре ли. #Cussing out #Cussing out

# 246
  • Мнения: 1 132
Еди, без бой нищо не казвам в нет-а.   Mr. Green
Мимка, имам впредвид това устройство на Райд с таблетки дето се включват в контакта.Те не миришат. Действат 100% .
Значи, да очаквам  Shocked като ме видят да кърмя.Въпреки , че в отчетната ни януарска тема почти 98% от момичетата кърмят и явно е че в Бг нещата са се променили. Само педиатрите си карат по старата школа, щото ги мързи да прочетат два реда. Ако нямаш достъп до информация (в интернет например) и ги слушаш от първия месец ще даваш и АМ и ябълков сок, а на 6 ще мухат кебапчета . Аз имам една леля педиатър, казала на майка ми че щом Софи ака веднъж на 6-7 дни не и стигала кърмата и да дохранвам с адаптирано млако.Ми като не и стига как е 6.400 кг тогава.
Уфф, моите очи се оказа, че са по зле от колкото си мислеха оптиците и сега една седмица -никакви лещи, очила ,PC, TV и т.н. Ако пак са толкоз зле ще ме пратят на очен лекар, защото било извън тяхната компетентност-да не повярваш.

# 247
  • северно море
  • Мнения: 321
Аз малко не сам съгласна с това което пишете за кърменето.Защо си мислите 4е някой майки не желаят да кърмят newsm78Аз съм пример за това.Имам огромно желание,но кърмата ми спря изведнъж.Пробвала сам какви ли не на4ини.Според мен много по-лесно е да се кърми едно бебе отколкото да се дава АМ.Едно 4е АМ си е доста скъпо,друго 4е се занимаваш със стерилизация на шишета което си отнема доста време.Ако имах кърма въобще не бих се замислила.Надявам се 4е не сам обидила никого,това си е мое мнение.Лека ве4ер моми4ета  bouquet

# 248
  • Мнения: 1 559
Мари,аз не съм казала,че всички не са изкали да кърмят Naughty...прочети внимателно,казах ЕДВА ЛИ на всички им се е вдигнала кърмата Peace...и аз не съм искала да обидя никой Hug,споделих това което видях в БГ Wink

# 249
  • Мнения: 7 914
mimkata
бързам да ти съобщя че в Leen Bakker има някакви ел. устройства против комари , работещи не с миришещи в-ва а със синя светлина за около 3-4 ?

# 250
  • Мнения: 1 761
Някои от тези устройства против насекоми са опасни за бебета и малки деца.
Намажи си прозореца от външната страна с оцетена вода и ще бягат.
Аз имам алергия към насекоми,както и към устройства срещу такива.
Липсва ми зимата в такива моменти-няма мухи,няма комари....

# 251
  • Мнения: 7 914
така ли?
 дори и тези без миризма и без звук -  не знаех... Rolling Eyes

 А това с оцета на колко време се прави? newsm78

# 252
  • Мнения: 1 761
Това с оцета се прави като почнат да се появяват комарите.После като изветрее пак мажеш.На около месец-два,зависи от температурата.

# 253
  • Мнения: 2 195
mimkata
бързам да ти съобщя че в Leen Bakker има някакви ел. устройства против комари , работещи не с миришещи в-ва а със синя светлина за около 3-4 ?

Такъв магазин у наше село няма  Confused

Някои от тези устройства против насекоми са опасни за бебета и малки деца.
Намажи си прозореца от външната страна с оцетена вода и ще бягат.
Аз имам алергия към насекоми,както и към устройства срещу такива.
Липсва ми зимата в такива моменти-няма мухи,няма комари....

Прозореца , или рамаката му ?

# 254
  • Мнения: 1 110
Ха в нашия ЛеенБаккер не бяха и 4ували за подобно нещо. А аз търся освен за у дома и такава лампа за градината. Някои да знае откъде да купя?

Общи условия

Активация на акаунт