8-ма Холандска тема

  • 15 667
  • 271
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 195
Мойто пък още спи  #Crazy  , което по закона на Мърфи значи , че не мога да г осложа на обяд и кога ще уча - не знам  Thinking 
Мопи , и аз бях доволна от шишето на Етос , хем от старата серия .

Я кажете боя за яйца , козунаци ? Къде и стават ли за ядене ?

# 61
  • Мнения: 247
Благодаря ви момичета за милите думи!  Hug Hug Hug

При нас всичко е наред  с изследванията и сме си вече в къщи Praynig ,та ми остана малко време да се поровя из нета.

Звезди,как ти е гърлото?

Карилуис,добре дошли как е сладура Алекс?

Меган,добре ли сте вече... Praynig,абе тези вашите щерки с Моппи наистина са като малки кокони-ама така трябва-да им е по трудно на момчетата.  Joy

Мари,как е чувството да си мама  Hug,слуша ли малката принцеса?

Мимка,аз купих от френския козунак от АН и много ми харесва,а за боя са под всякаква критика тези хора-1000 вида и нито един не става като нашата,или поне аз не съм намерила още.Ако някой открие свестна боя-да свирка.

Целувки от мен и моите прекрасни момчета.

# 62
Аз пиша с доста закъснение, но чак сега влизам във форума. Иначе вече изчетох всичко по темата. Звездичке, много добре си я оформила, браво!   bouquet

честито на Едита и от мен!! Много хубаво име и много сладко бебче! Толкова сладки снимки. Стана ми много мило да ги гледам, и на мен ми се прииска пак едно бебче такова мъничко!

Меган, оздравя ли малката? А вие кога заминавате на почивка в Египет. Или да не би да сте отишли и да сте се върнали вече и аз да съм изпуснала? Разкажи за Египет после!

И по темата, скоро има великденсka ваканция, вие смятате ли да ходите някъуде. Аз вече от 1 седмица гледам разни промоции, ходи ми се или до Лисабон, или Атина ама може и на друго място, стига да не съм ходила. Споделете ако сте ходили някуде където си заслужава да се види?

за козунаците: френския козунак в АH е супер (пише Brioche на него).  Peace
cao!
 Hug

# 63
  • Мнения: 7 914
И аз да потвърдя, че френския сладък хляб( или козунак) в АХ е прекрасен....ако някой иска да не дебелее да не го купува...че аз понякога и по 1/2 сама си изяждам Blush Blush Blush ooooh!


Иначе вече изчетох всичко по темата. Звездичке, много добре си я оформила, браво!   bouquet
Blush Blush Blush мерсиииииии Hug Hug Hug

chdiana
 уф и на мен как ми се похойква някъде...ама тази година освен в БГ другаде няма да стигна Thinking...ама поне дано и до там да имам късмета да отида  Praynig


eddita
 не само гърлото ами и ушите ме почнаха... в двете нули през час по 15 мин стоя... имам чувството , че и на клавиатурата да пиша пак се умарям  Rolling Eyes ама и да лежа ме заболява всичко...с една дума не мо'А сЪ траЯяяяяяяЯЯЯя  Twisted Evil

kariluis

той сина ти от мойта порода... и аз на светло не мога да спя...дай ми тъмно и тихо за секунди съм заспала... светнат ли ми  се събуждам веднага...  Rolling Eyes

megan79, moppie
добре, че и лъжичката не отхвърлят, че тогава ще се видите в ужас... може пък като порастнат да са кротки като агънца  Praynig Thinking

Mari-7
 даййййййййй да я видим малката сладурана Hug Hug Hug


за боядисването на яйца и козунака

ами козунак си намерих (гореспоменатия), та се отказах да се пробвам да пека, за яйцата се сетих, че по Великден ги продават боядисани в АХ... та май и те ще отпаднат...ама догодина едва ли ще ми се размине Crazy Mr. Green

# 64
  • Мнения: 316
Здравейте дами  Hug
Сhdiana, в Лисабон и аз не сам ходила и ми е все още желание..... За последно ходихме в Берлин, но не останах особено очарована. А кога е тази великденска ваканция?
Еddita,  много хубаво че резултатите са добри Hug Доволна ли си от крамзорх?
Мимката, аз взех една боя от блокер на хапчета, но още не съм я пробвала, а за козунак - идея нямам. Но щом казвате е от АХ е хубав ще пробвам  Hug
Кariluis, странно се е научил г-на да спинка на тъмно. Характер.... Hug
Мари-7, как сте? Как е прекрасното момиченце?
Мопи, и аз се надявам да не пренося  Hug Така като гледам ще си имаме едно овенче /утре влиза овен/, а днес едва ли ще е събитието, но кой знае.... newsm78 Гледам да се наспивам, но последните нощи не ми се отдава - много ме болят яйчниците и бебето издува болезнено корема Hug
Звездичка, как е гърлото, не се давай на болести!   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 761
Звездичка,напари си краката в гореща вода със сол.Помага.

Меган79,на мен в болницата ми казах ада давам на бебето мляко със спринцовка,за да не отвикне да суче.Аз се изцеждах с помпа и му давах кърмата с биберон.В началото какъвто и биберон да му сложиш в устата все засмуква,претенции има единствено към съдържанието.Плодови сокове никога не е пил,само плодови пюрета яде.Може би ако дадеш биберона не точно във времето за хранене,а 10-15 минути по-късно,когато детето наистина е гладно ще пие от биберон.Мойто бебе така се опитваше да продава фасони,когато му давах зеленчуци,но аз започнах да го храня малко по-късно и той си изяждаше всичко.


Едита,много ти  е сладко бебенцето:) Hug

# 66
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте моми4ета,Еди-4увствам се отли4но като мама BlushМорки-малката е добре засега нямам проблеми.то при теб ве4е не остана,4акаме да се похвалиш.Звезди-ами не мога да ги ка4а тия снимки EmbarassedАко може някоя от вас да ми напише как става но на холандски 4е като се върне Марк от работа да ги ка4и снимките.Аз много не разбирам EmbarassedЛек ден  bouquet

# 67
  • Мнения: 1 559
Здравеийте момичета Hug...,eeeе днес вече се живee,няма температура и е много по спокойна. Party
За боята за яйца,вземете си от блокер Peace.На хапчета е-5 цвята.Аз миналата година с нея си боядисвах яйцата и смея да твърдя,че си е като нашенската Peace.Я дайте малко повече инфо за тоз френски хляб ли ,козунак ли кво е??? newsm78

# 68
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 938
Извинявам се, че се намесвам в темата с един прозаичен въпрос.Сега като сме членове на Европейски съюз, нуждаем ли се от работна виза или някакви други документи за работа в Холандия. Съпругът ми освен български е и канадски гражданин. Ще Ви бъда много благодарна, ако мопжете да ми дадете някаква информация или поне къде да търси
Благодаря

# 69
  • Мнения: 1 132
moppie
 вече с лъжичка #Crazy.....колко бързо расте малкта хубавица  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug



Не че е пораснала,ами е инатче и не ще да яде от шише.

Май наще щерки са еднакви hahaha..и Елисе не искаше да пие от шише...започна чак към 6-ти месец ooooh!.И до сега обаче пие от бутилка мляко само като сме навън в количката Tired.Така и я слагам ,че тя дори не я пипа ,а само си цоца Joy Joy(това е преди следобедния сън,понеже всеки ден сме навън Laughing)А сок пие много малко...абе трудна работа са тез коконки Mr. Green
Дано и като Елисе да расте красавица пу-пу.
Добре, че вечер спи непробудно, че иначе съвсем щях да психясам Crazy
Освен и на етос да пробрам шишетата.Тъкмо днес една дама донесе вкъщи бейбидоос-а на етос.Добре, че Софи се събуди и почна да пищи ужасно та да си тръгне, че искаше куп неща да ми продаде, а аз си мислех, че ще остави кутията ще даде един 2 съвета и ще си ходи по живо по здраво, ама не.

Картинка, при моето моме е обратното,ако изстърва момента да я нахраня преди да е пригладняла, така почва да се дере, че докто не се успокои не мога да я нахраня. Като беше на месец обаче захапваше всичко де що се добрлижи до устата и почваше да суче (веднъж носа на мъжа ми).
Мари, rегистрирай се и си качи снимки в www.snimka.bg и ни дай линк после може и в  www.webshots.com

# 70
  • Мнения: 1 132
Извинявам се, че се намесвам в темата с един прозаичен въпрос.Сега като сме членове на Европейски съюз, нуждаем ли се от работна виза или някакви други документи за работа в Холандия. Съпругът ми освен български е и канадски гражданин. Ще Ви бъда много благодарна, ако мопжете да ми дадете някаква информация или поне къде да търси
Благодаря
Здравей, виж в този сайт
http://www.ind.nl/en/inbedrijf/actueel/Veranderingen_in_verblijf … n_en_Roemenen.asp

# 71
  • Мнения: 93
Извинявам се, че се намесвам в темата с един прозаичен въпрос.Сега като сме членове на Европейски съюз, нуждаем ли се от работна виза или някакви други документи за работа в Холандия. Съпругът ми освен български е и канадски гражданин. Ще Ви бъда много благодарна, ако мопжете да ми дадете някаква информация или поне къде да търси
Благодаря

И като български, и като канадски гражданин ще му трябва разрешение за работа. За да го получи работодателят му трябва да докаже, че няма подходящи кандидати от Холандия и ЕС-15. Но в този момент пазарът на труда е доста благоприятен за търсене на работа (особено ако е с IT професия), така че нека опита. Ето тук има обяви за работа www.monsterboard.nl.

# 72
  • Мнения: 7 914
Момичета
 имам един въпрос към вас... понеже за мен си е направо загадка Mr. Green

получих си крам пакета и подаръка за бебчо в него е ето това:



и от другата страна е това:



Цялото нещо включително главата е около 50 см...

Давайте идеи за какво може да служи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 73
  • Мнения: 316
Привет мацки  Hug Честита първа пролет!!!   bouquet
Звездичка, идея си нямам......и с тази овча глава не ми изглежда много бебешко newsm78
Меган, много хубаво че Елисе се чувства по-добре  Hug
Мопи, и какво има в този пакет? А от пренатал получи ли бебешкия пакет?
За Великден мама ще е тук, та ще предоставя на нея възможността да боядисва яйца и да прави козунак  Hug Да живеят майките   bouquet   bouquet

# 74
  • северно море
  • Мнения: 321
www.snimka.bg/profile.php?view-album_id=116216 Е най накрая.Моппи благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт