Отговори
# 15
  • Мнения: 1 584
Забравих да сложа линк към бебето на колата на татито  дето обещах преди Embarassed ама моето дяволче повече ми харесва Mr. Green

ПоповаHug Aми никъде не живея вече в бг Rolling Eyes Майка и татко живеят на 30км от София (до Сливница), а иначе аз от 11 годишна съм живяла и учила в София - Левски Г, Стефан Караджа (вече Х.Димитър май) и последно Младост 3 Simple Smile

За овесените ядки - имат глутен.

За зехтина - предполагам, че студеното пресоване не е както рафинирането и да се избегнат зарази newsm78

Аз давам петък, събота и неделя за закуска пресни плодове (ябълка, круша, банан) с няколко бисквити - става ужасно сладко. А иначе и в готовите плодови пюрета няма захар Peace

Има ли ги тези неща в БГ и някой дава ли ги да даде отзиви евентуално:

http://hipp.de/typo3temp/pics/091d769436.jpg

http://hipp.de/typo3temp/pics/485b549f8a.jpg

http://hipp.de/typo3temp/pics/f518a1ea69.jpg

Nanny, Arllina,  Hug

# 16
  • Мнения: 1 341


ПоповаHug Aми никъде не живея вече в бг Rolling Eyes Майка и татко живеят на 30км от София (до Сливница), а иначе аз от 11 годишна съм живяла и учила в София - Левски Г, Стефан Караджа (вече Х.Димитър май) и последно Младост 3 Simple Smile


Е то е ясно,че тук вече не живееш,мисълта ми беше къде се подвизаваш като идвате,ако идвате в Бг.Иначе и аз съм в тази част на Сф-Хаджи Димитър.

# 17
  • Мнения: 2 481
 Hug  Ааа обаче Юл казва тати тата и само това- таткосва по цял ден! Party

Майра тези на хип не може да не ги има но аз лично не съм се и заглеждала да ти кажа ядем си Ганевите! Laughing

Снимките са ви N 1  !!!  Peace

Ааааа с това кусам ще ме сбъркаш Нани! Мн се дразня на  afwitch все така казва това да вкусам,айде кусай ,абе има си дума опитам,ям,ужас ви казвам много ме дразни та не че нещо ти Нани ми свекииии кусам кусам кусам ужас! Twisted Evil

Махааааааааам сеее Crazy

# 18
  • Мнения: 257
Е да, ама при нас е обратното- максималното юлче никаква "мама" не казва, само "тата" му е в устата! Grinning
Сега като се опитвам да си спомня, първата "умишлена" дума на баткото беше айде и то чак към 12 месеца!

# 19
  • Мнения: 493
Здравейте,

Ние станахме на 8 месеца
  Hug и сме 9.989кг и 74 см. с две забчета сме  Mr. Green
Черпя Ви виртуално    newsm38
ето  ни и нас
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2394036

# 20
  • ES
  • Мнения: 2 172
Хайде и аз да се разпиша в новата ни темичка. А тя от хубава по-хубава.

Честити месечинки!!!

Маира, чудесни са ви снимките!!! Такива разновидности на ХИП не съм виждала тук. Явно всяка за всяка страна са според особеностите на кухнята. Тук има за след 6-ия месец с хамон (оня солен бут). Туй нещо аз не го ям камо ли да го дам на 6-месечно бебе, ама на продават го хората.

Не слагам в пюрето нито захар, нито сол, само зехтин, но май не е студенопресован. Чудя се дали дапочна с краве масълце по малко.

По нашия край "кусам" употребяваме в смисъл на опитваме, пробваме, хапнем малко.

Мажа личицето на малкия като излизаме с Пенатен (натуралес), хидратиращ крем. Но сериозно съм се замислила да взема слънцезащитен и за лице и тяло с по-висок фактор, че тука е доста силно слънцето.

Хайде до

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от нас wavey
Честито на днешните месечинки Да са здравички за радост на мама и тати.Много целувки на всички и най-специални на Емка-семка/нали ни е първата любов/ Blush
  love001  love001  love001  love001  love001
Благодаря на всички за отговорите за кредита. smile3525 smile3525 smile3525
Май ще се спрем на Прокредит банк.Пепи111  bouquet
За ДСК,и аз имам страшни впечатления.Кръсниците ни теглиха кредит от там,и направо не им завиждам на милите Close,много изиграни останаха Crossing Arms

Майра, страхотни са снимките Hug
Нани,аз знам че спанака е по-добре като първа храна. newsm78 Но не смятам че лапада ще навреди,аз лична много го уважавам Wink
Въобще тези зелении са много полезни Peace

Нашето чудо пак издивява smile3515.от днес минахме пак на 5 хранения,че нещо с 4 не се наяжда. #Shockedсъбужда се пак по7620624086985 пъти на нощ smile3514,как издържа това дете незнам  33uuни зъб,ни дявол Crossing Arms
И не казва нито мама,нито тати Naughty Най нагло ме гледа в очите и ми вика БАБА tongue
Аз му викам"аз съм мама,пиле",а той пак Бабббббба Crossing Arms
Свекърва ми умря от кеф. Mr. Green
По нашия край "кусам" употребяваме в смисъл на опитваме, пробваме, хапнем малко.
И в нашия край е така Peace
Иси,страшна си Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Даам, и на мен ми прави впечатление "кусам" /не само Нани, и други мами го употребяват/. Диалект е някакъв, сигурно шопски, лошо нЕма, важното е да се разбираме Wink Empire strikes back - заради "пилито" и "зелито" hahaha
Да кажа и аз за банките, понеже все сме с кредити или в процес на търсене на такъв ooooh! Сега пак ще теглим, спряхме се на ПИБ /лихви, такси и комисионни са най-поносими там/. Аз пък от ДСК съм доволна. Crossing Arms Е, вярно е, че ми разнищиха фамилията заради едни 1000 лв, ама пък ми ги дадоха, когато бях в 9-тия месец бременна. Като му изкарах големия корем и 32-каратова усмивка на младия кредитен инспектор, не можа да ми устои Wink Лихвата не е голяма според мен /теглих 1000 лв. за 1 година и изплащам 1080 лв./. В началото ми звъняха, като закъснявах с вноската, ама аз им обясних да си слагат там наказателната лихва, както сметнат за добре, и да не ме занимават повече. Така и стана - не ме занимават Whistling Иначе лихва за предсрочно погасяване на кредита няма в много малко банки, но и на т'ва му намерих цаката /банковите служителки да кажат Hug/. В ОББ е скъпо,ааа Naughty Жоржи, навсякъде искат постоянен трудов договор, освен май в ПроКредитБанк. Пепи да каже Whistling В Биохим имат нови условия на потребителските кредити, ама и там са напраскали едни лихви Crazy Та извода е, че е най-добре да си ги имаш парите в брой Laughing Пробвайте в ПроКредит, не виждам как ще ви одобрят без трудов договор другаде. Успех! Peace
Ох, спирам, че да не помислите, че съм банкер...просто патило hahaha
Айде на разходки!  bouquet

# 23
  • Мнения: 354
Хайде и аз да се запиша в новата темичка супер е  Peace

честито на днешните месечинки да са здравички и послушнички.

Имам едно питане до мамите давали жълтък как почнахте да давате по колко.

И Дани вика баба и айде,айде ама мама неще да каже.

Отиваме на разходка,после пак ще се включа

# 24
  • Мнения: 2 653
Аз съм виждала плодове с кисело мляко, но не знам дали са на Хип .Не съм давало още и не мога да дам отзиви.

Софи също като Макси казва Та-та но не и мама.Нещо като мама се чува само когато плаче.
Аз слагам студено пресован зехтин, точно за да избегна рафинирането.По същата причина ще давам и кафява захар, когато въведа захарта.

Майра, и аз правя нещо като кашичка от плод с бисквитки от 2 дена.По принцип съм я правила за едно друго дете - бана + сок от портокал + бисквитки, но още не сме въвели цитрусите и слагам по малко мляко вътре.

А и да ви питам нещо- аз защо вече нямам проверка правопис-някой има ли този проблем?

# 25
  • Мнения: 1 184
Здравейте отново днес. Нека и аз се запиша в новата темичка.
Иси, много е красива bouquet!!!

А сутринта като бях излезнала на покупки малко се заговорих с една мама и тя ми каза, че за закуска правила попарка на децата си с бисквити и портокалов сок вместо мляко или чай. Дацата й много го харесвали. Аз още не съм въвела нито едното, нито другото  Laughing, но за тези, които са го направили може да опитате.
И ние още нищо не казваме. Прави опити да каже Б и Л, но вчера обаче ми заяви НЕ. Така че представете си какво ме чака, щом от сега започваме с не-то  ooooh!.

# 26
  • Мнения: 444
Eli: Това "кусам" и на мен ми е смешно. Laughing
Затова и го пиша всъщност.Иначе не го употребявам. Peace
Но щом ти напомня за afwitch спирам, че много дразнители ще станем. Joy
dunda : За първи път дадох 1/4 жълтъче,
 но Дани не си изяде пюрето- значи е приел по-малко. Peace
  И аз имам питане:
Колко време  варите яйцата, така че хем да са добре сварени, хем жълтъкът да не е посинял?
И киснете ли ги в нещо преди това?
Виждала съм по детските градини, че ги киснат във вода с малко белина вътре. #Crazy newsm78
Ама за бебчета, това ми звучи страшно, незнам. Thinking
jorji: И аз съм с две ръце за всякакъв род зелении, пък и на Дани му хареса. Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Записвам се за темата! Laughing

# 28
  • Мнения: 1 294
Привет и от мен!!!!
Аз зарязах малката за 2 дена при майка ми и забегнах в шопско с мъжо.Еййййй, през цялото време само за нея мислих и само за нея говорих.Сигурно съм била много досадна за хората около мен. EmbarassedМоето стана хем боли, хем сърби.Имах нужда да разтоваря, а още повече се натоварих.Мнооого ми липсваше дребната, ама много...

Nanny, педито ми каза, че яйцето за бебета трябва да се остави 20 мин след завирането на водата да поври.Преди да го сваря го мия с четка и веро и изплаквам много добре с вода Предполагам че това е достатъчно, а и на мен с белината ми се струва много хард, все пак кората е пореста или поне така изглежда.

И аз го знам това "кусам" Mr. Green, в Добруджа също го употребяват.

# 29
  • Мнения: 129
Ехо!
Иси, Супер нова тема!  bouquet
Морска сирена, разбирам те напълно за досадата ти поради изискванията за пълномощно, НО това е за сигурност на клиентите на банката, все пак ние работим с парите им и ако не се чувстват сигурни и защитени, те няма да са наши клиенти. имало е случаи, при които жена е правила скандал, ако някой служител е съобщил сумите по сметките й на собствения й мъж. Това си е банкова тайна.  И други примери има, но няма да натоварвам излишно темата. А за касиерите - да, така е, докато новите служители влезат в час, минава известно време, особено ако явно не стават за тази работа. Но пък съгласи се, че е по-добре човек да бъде обслужен по-бавно, но пък да няма гафове, че после стават едни ... няма да пиша повече, все пак не агитирам никого, всеки сам си решава, навсякъде обаче в банките съществуват тези проблеми, с които си се сблъсквала. Peace
Slyncho и аз все си мисля, че няма да мога да си намеря място, ако трябва да се разделя повече от ден с малката. Така сме се срастнали, че ...  Heart Eyes
Аз варя яйцето около 8-9 минути, мисля, че е достатъчно, и не го мия преди това, нали ври във вода, някак си се "стерилизира", освен това нали се бели, после се маха белтъка.
Мадленка повтаря само " тата", "баба", "папа", но изгледи за "мама" няма! Crossing Arms
Айде стига толкова!

Общи условия

Активация на акаунт