Отговори
# 45
  • Мнения: 1 298
Честито на порастващите момиченца Ема,Мариана,Ния,Яна и момченца-Георги и Божидар!  newsm67

Нани аз бях дала лапад.Мислех че е спанак.Но е домашен.Галко много го хареса  thumbsup
Иси   smile3501
Мариаели  Drunk Браво! Със здраве да си ги харчите!

Жоржи  hahaha  при нас е същата картинка,но с тата.Аз викам мама,маме...той та-та, та-та -та ....сладур.




# 46
  • София
  • Мнения: 186
Честита месечинка на Ема,Мариана,Ния,Яна, Георги и Божидар! Да са много щастливи и послушни дечица.  bouquet

MariaEli тази вечер по новините казаха, че от днешния запис на играта двама души са спечелили по 100 000лв, много се надявах да си ти  Sad, обаче ти си играла един ден преди това, а за парите и смелостта- поздравления, никак не са малко.
Синеочка, може и аз да съм споменала за един магазин за бяла техника на Fagor с дефекти- намира се на Ломско шосе. А за килими- има един страхотен магазин в Младост (там можеш и да си направиш по поръчка, какъвто ти си искаш- има уникални неща)- на първото кръстовище (беше първи, но сега май е втория светофар) след като слезнеш от Цариградско шосе.
Аз захраних Яна с глутен тази седмица от едно плодово пюре с бисквити на Хипп, а буйки купих от тези на КК с връзките, номер 17-18, тъй като по-малкия номер се оказа много точен, а нали обувката трябва да е малко по-голяма от крачето (5, 6 мм)
St.g браво на вас, Яна още не казва нито мама, нито тата, но пък много си пее и се смее.

Ние в момента сме в Хисар, подготвяме хотела за откриване (надявам се за Цветница), утре ще го снимам и ще ви пусна малко снимки, ако искате. Много си го харесвам  Embarassed

# 47
  • Мнения: 845
Добре дошла на мама IanaAlex с бебе Алекс welcome. Не се притеснявай и се представи, как се казваш, с какво си се занимавала преди да родиш или нещо около твоя живот. Знам от опит колко е трудно първия път с писането. На мен ми отне 2 месеца престрашаването. А сега май не мога да дишам, ако не съм  поздравила поне или момичетата или прекрасните им бебчета Heart Eyes
Хайде Лека нощ от мен! И сладки сънища Ви желая момичета smile3524

# 48
Здравейте мили мами и сладки бебчета! hug Two Hearts
Благодаря на Иси за милите думи. По принцип не съм от срамежливите newsm03, но не обичам да се намесвам неподходящо и затова се чудех дали ще е удачно. Много сте мили. Аз май познавам 2 мами от тука, но не знам колко често пишат  Rolling Eyes. та за мен и малкото слънчице Алекс. Трябваше да се роди на 10 Юли, роди се на 23 юни с форцепс. Беше 3.250 и 51 см. Много лъчезарно и добро дете е и почти винаги е усмихнат. Гледам си го абсолютно сама, защото сме в канада и понякога ми е трудно, но засега се справяме. Не е от най-подвижните, по-скоро е мързеланко. Не искаше да се обръща когато му беше времето-сега само когато му се налага. Нямаме признаци за лазене, но е бъбрив. Още в началото на 5 месец почна да казва "Мама" и досега заедно с "баба" са най-често употребяваните думи. Има 4 зъбчета като зайче и спинка много добре през нощта откакто се е родил. До 7 месец беше само накърма  и сега захранването върви много бавно и мъчително. Има голям апетит и хапва добре, но менюто му е доста малко. Днес се обрина половинат му личице и аз съм ужасно притеснена. не съм  му давала нещо с което не е захранен, а преди не е правил такива реакции. no
Няма да мога да изчета всички теми преди които сте писали, но ще се опитам да наваксам и да ви опозная с течение на времето! темичката ви е много хубава и затова ми се иска да я посещавам.  friendship
ако някой може да ми каже как да си сложа лентичка с снимки за подписа, ще бъда благодарна!

# 49
  • Мнения: 326
Добро утро! Чашка горещо кафе  kaffeetrmker_2 закусчица  newsm64

Мммм от кога не съм правила палачинки чак ми се доядоха  newsm03

Добре дошла на новата мама IanaAlex и бебче Алекс. Пиши миличка не сме чак толкова лоши  newsm62.
Честито на днешните сладки месечинки.   bigdance2

Ние сме уж по добре, но сутринта много кашляше Криси и по късно ще го заведа да го прегледа педито. Иначе спа спокойно почти през цялата нощ и носа му не беше запушен. Но какво стана сутринта  smile3515. Може пък и просто да му се отделят секрети в гърлото и да го дразнят незнам  Sick.

Чао и приятен, слънчев ден ви желая

# 50
  • Мнения: 590
Честити месечинки на Алекс, Диляна и Рая newsm51 smile3525  ura
Добре дошла Iana-Alex.
St.g. аз вчера взех на Мустела крем със слънцезащитен фактор 50 + и Ева е с тъмна кожа, но слънцето е много вредно.
Има пюрета на сънвал с манго и други плодове? Взимали ли сте от тях? Имам предвид специално мангото, може ли да се дава?
Майра, снимките са прекрасни.
Арлина, на жени по майчинство кредит не се дава.
И Ева вчера каза айде. И то на място, несъзнателно разбира се ама аз я обличах и я питам” щеизлизаме ли маме” и тя-айде. Толкова се смяхме с мъжа ми.
Отиваме днес на вилата, да не пишете много.

# 51
  • Мнения: 335
Добро утро   food010  Добре дошла на новата мама IanaAlex и бебче Алекс. wavey
Честити месечинки на Алекс, Диляна и Рая  baloni smile3525 newsm51
Влади тази нощ почти не спа само се въртеше,сутринта се събуди без чорапи,от въртенето ги
беше изритал Joy
Купихме си купони за бебешката кухня и от понеделник сме на кухня,дано да му хареса,знаете ли дали трябва да е захранен с мляко преди кухнята,аз още не съм давала мляко.Как приготвяте овесените ядки,купих вчера финно смлени,но се чудя как да ги приготвя.
Днес времето се очертава да е хубаво.лек и слънчев ден.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Добро утро!
Iana_Alex  welcome - голям сладурко си имаш!
Рigi и аз от вчера правя за закуска кис.мляко с плод или бисквити - Тодор е много доволен, но най-щастлив е батко му, който се опитва да го храни / то повече по лигавника остава, а ма ........ гледам да не му развалям, желанието да ми помага/ Heart Eyes
foquita аз се интересувам от вашия хотел, защото по принцип сме планирали през май да ходим четиримата в Сандански, но и на Хисар предполагам, че няма да е лошо. Ако искаш пиши ми на лични или на мейла agargova@yahoo.com за повече информация за услугите и цените в хотела.
Чао и приятен, слънчев ден на всички!  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 653
Тиди, най-вероятно трябва да захраниш с мляко .Нали на тези кухни им казват още и млечни или се бъркам?
Овесените ядки ги правя с кисело мляко и мед за себе си.Накисвам ги малко и после ям.
ЯнаАлекс, добре дошла.Лентичка се слага  като отидеш на някой сайт с лентички и там си е описано какво да направиш, за да я съставиш.След това те ще ти кажат един код който копираш и пействаш в профила си в полето подпис.Обаче искам да те предуопредя , че ти е много голяма снимката в подписа и от форрума ще те накарат да я намалиш.Така че можеш да го направиш преди да са те видели.Ако веднака след линка на снимката в полетоп за подпис сложиш линка на кентичката - те ще се появят една до друга.
Фокита, дай линк към хотела.И мен ме интересува.  bouquet

# 54
  • Мнения: 37
Здравейте мами!Страхотна нова темичка Hug
Аз макар и към края но успях да се включа LaughingЦяла седмица бях болнични заради Марти и слава богу newsm20 вече е добре.За пръв път ми боледува и толкова бях уплашена,знам че при децата са неизбежни тези работи,но въпреки това доста се бях притеснила.Долу горе успях да попрочета какво сте писали и благодаря на мамите които са дали инфо относно кредитите,защото и на нас ни предстои сега да теглим доста голям кредит и все още не можем да решим към коя банка да се насочим.
По въпросите с храните или по точно за пюретата няма да се включа понеже Марти е на кухня вече почти месец и там дават доста разнообразна храна,но мога да кажа на tydy че аз като го записах не го бях захранила с мляко(само адапте)но те като приготвят кремчетата би трябвако да слагат и така че предполагам вече е захранен.Аз и до ден днешен се дърпам за това кисело мляко и още не съм го давала но май ще трябва защото вече не иска да пие адаптето а не може без мляко Misc Baby BottleИначе овесени ядки давам през ден за закуска с една настъргана ябълка и половин банан,малко адапте и всичко пасирано и много му харесва.
И да не забравя честити месечинки на Диляна,Рая и Алекс Two Hearts smile3525  ura
И  welcome на новата мама!!!

# 55
  • Мнения: 1 298
Добре дошла на Iana_Alex !
Честито на месечинките!

Аз също купих овесени ядки-фини.И понеже скоро мисля да ги въведа се питам как ли?  Thinking
При положение че не давам млека още.
Туdy кремчетата в кухнята приготвят със сухо мляко знам  Peace
Майра много хубави снимки и лепенките са яки 'бебе в колата'  Wink

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 366
Добро утро и от мен, много ранобудни днес. Цяла нощ Теди кашля и плака и накрая му изчистих нослето с помпичка и заспа, но аз не мога да кажа, че съм спала smile3517.  Сега kaffeetrmker_2 дано се събудя, че трябва да хода при социалните.
Честити месечинки! Tada
 welcome на новата мама. Много сладко детенце.

# 57
  • Мнения: 335
благодаря ви за отговорите за овесените ядки,но аз мислех,че се варят и така се дават,или нещо се бъркам newsm78

morskasirena,вчера в елитис май се видяхме с тебе,сега,като видях снимките на малкия и си мисля че си била ти  Embarassedдано не бъркам.[/size]

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 09:50 от tydy

# 58
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен,

за снимките  Hug Тази градина с нарцисите ми е много любима. В нея има едни дървета, които цъфтят розво (май японски вишни Thinking ) и като цъфнат и те, и нарцисите отдолу е страхотно.

Попова, ами в селцето до Сливница и в Младост 3 главно. Сега ако идваме с малката огранизацията ще е по-трудна ooooh!

Ренито, Тайди, за овесените ядки - не знам в Бг как са, но тук са като башно и се приготват като обикновена каша Peace

ЯнаАлекс, добре дошла. Много е сладък малкия Heart Eyes

МарияЕли, браво на теб, това са доста пари Simple Smile


Аз да се оплача малко сега - вчера си поръчахме кухня за новия ап - тия хора с какви цени работят - прилоша ми Sick В събота висяхме пак в едно кухненско студио, снощи побвахме в друго. Продавачът се оказа с баща българин, ама не говореше български изобщо. Отгоре на всичкото като се оженил си сменил българската фамилия и взел тази на жена си. Голям родолюбец, няма що Confused Но куните снощи бяха по-добри, и хубавото е че сега сключихме някакъв договор само, че ще я правим при тях (за да дадат към 50% отсъпка), а пък може да я променим докато я поръчаме финално Simple Smile

# 59
  • Мнения: 845
Честито на месечинките - Алекс ,Диляна  и Рая

Да порастнат здрави, послушни, весели и талантливи деца!

Общи условия

Активация на акаунт