Сайт с игрички и хубави награди - 2 серия "ВМАНИАЧАВАНЕ" :))

  • 11 931
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
jorkita , благодаря! Изпросих си и аз допълнителни буби Laughing

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз само да кажа, че яко се вманиачих! Обаче не печеля много...днес ми е 8-ми ден и съм събрала едва 1,50 бубсчета... Sad

# 17
  • Мнения: 1 448
jorkita жива да си  Hug Ей ма на с партийния билет и карамфила  Mr. Green Силве, беше предупредила някъде да не си попълваме адресите, ама преди кога не трябваше да ги пишем  ooooh!

# 18
  • Мнения: 19
Здравейте!Благодаря за хубавия сайт!Бих искала и аз да се присъединя към някой клан!Ника ми е kalasita имам 0,60 бубс. Hug

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 23:37 от kalasita

# 19
  • Мнения: 6 155
jorkita , благодаря! Изпросих си и аз допълнителни буби Laughing
И аз благодаря за 0.6 буби и 3-я бронзов ранг  Mr. Green  bouquet


Сиска, на 9-то ниво червения самолет е много гаден. Успех  Laughing

# 20
  • Мнения: 772
За самолета - от практика на някой си

За 10 ниво използвал 4 куршума, 3 ускорителя, 3 сателита. Получил 0,10 допълнителни бубчета. От 3 ред Бронз станал Сребро ВИП и вземал Сребро ВИП Билет за допълнителна игра на ден. И пак от 1 ниво.

# 21
  • Мнения: 1 942
Здравейте!Благодаря за хубавия сайт!Бих искала и аз да се присъединя към някой клан!Ника ми е kalasita имам 60 бубс. Hug

60 буби  #Crazy Ти колко време си играла бе?  Hug

jorkita жива да си  Hug Ей ма на с партийния билет и карамфила  Mr. Green Силве, беше предупредила някъде да не си попълваме адресите, ама преди кога не трябваше да ги пишем  ooooh!

Сакън, попълвай адреса веднага щом ти го поиска!  Naughty Писах да не участваш на томбула преди да ти поиска адреса.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 765
запис Crazy

# 23
  • Мнения: 3 743
Защо днес не ми дава да играя на заека newsm78, свети ми зелено кръгче, но не иска да ми зарежда играта?

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Днес си играех на 6-то ниво на тетриса, събрах яко бубс и едно парче пица и дребния ревна, обърнах се да го видя, и се оказа, че съм кривнала мишката към хиксчето на прозореца и го затворих  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 1 425
Честита ни нова тема момичета и момчета  Mr. Green Ето ме и мен с червения карамфил  Kissing Heart
Благодаря на jorkita  за хитринката която сподели с нас  Mr. Green
Ако някой открива други хитринки да казва.
Аз в предната тема бях споделила, но и тук ще повторя за новите маняци  Mr. Green
При рибките, като минеш на по горни нива се появяват въдици, който ти ловят големите червени рибки. Когато позиционираш мишката на въжето се появява ножица с която успяваш да резнеш въдицата. Това е от мен.
Ако някой спечели да се похвали, аз още нищо нямам.

# 26
  • Мнения: 2 425
И аз съм тук Peace Laughing

# 27
  • Мнения: 1 101
Сиска, на 9-то ниво червения самолет е много гаден. Успех  Laughing

Наистина е така  Twisted Evil Не успях да го мина  Crazy

# 28
  • Мнения: 1 425
Сиска, на 9-то ниво червения самолет е много гаден. Успех  Laughing

Наистина е така  Twisted Evil Не успях да го мина  Crazy
ЕЕЕ Жалко, надявах се някой да се похвали с 10 ниво! Нищо следващия път.  Hug Peace

# 29
  • Мнения: 1 434
Здравейте момичета  и аз  усилено играя   в  форума  на прайзи   има    бонуси за игрите  може да разгледате
http://en.prizee.com/forum-jeux-gratuits-81_125_340282_0_0_1_Hel … kyfrog-s-Ark.html
http://en.prizee.com/forum-jeux-gratuits-81_125_340148_0_0_1_Hel … ardian-Angel.html

Общи условия

Активация на акаунт