Сайт с игрички и хубави награди - 2 серия "ВМАНИАЧАВАНЕ" :))

  • 11 943
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
А добър вече и от мен.
Май много сте(сме) се зарибили Mr. Green
Аз снощи както си бях на почти всичко към 6-7 ниво и нямах късмет и съм на 1-во Twisted Evil
Сега и аз ще пробвам хитринките:)

А някой питаше кой е хахчо. Еми тва съм аз с 2-я ми акаунт Twisted Evil С главния съм си mimsssss.

Айде ще поцъкам малко сега Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 942
Тъй днес ми бе трети ден на един нов акаунт. Много съм недоволна  Thinking Тая летяща къртица нещо не ми се отдава ... Има ли там тарикатлъци?

Играх и на оня сайт с монетите. Даде ми 25 монети! и банерите за втори път не пуснаха нищо  Naughty Някой друг играе ли там?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да се запиша и аз пак. И да питам - с единят от трите си акаунта участвах в томболата, но не ме известиха нито за печалба, нито за загуба. Нищо ли не съобщават или аз съм виновна, че беше преди 6-ия ден и регистрацията?

# 33
  • Мнения: 104
А кой е тоя сайт с монетите? Да не е някой от даващите макс пак?

# 34
  • Мнения: 1 425
А кой е тоя сайт с монетите? Да не е някой от даващите макс пак?
Да за макспак, ето тук:
http://www.find-jeux.com/preaccueil.php?idt=338797
Играеш едни игри, трупаш точки и като станат 790 000 можеш да ги смениш за макспак. Допълнителни точки можеш да трупаш и ато отидеш на Gifts/Bonus/ Bonus by click, щтракаш върху едни банери и ти дава по още 50 т. за всеки банер.
Аз играя там вече 3ри дни имам 180 000т. Играя само на една ротативка и тя дава по мнооого точки.
Като се регистрираш можеш да ме пишеш мен че съм ти препоръчала  Mr. Green cvetem

# 35
  • Мнения: 772
Този сайт ми даде Клонинг и ми отряза монетите от 50 на 25, но изобщо си нямам на идея защо. С един акаунт съм на IP. В същото време Клонинг и на съпруга ми на двата акаунта, които са на съвсем различни IP.

# 36
  • Мнения: 1 942
Този сайт ми даде Клонинг и ми отряза монетите от 50 на 25, но изобщо си нямам на идея защо. С един акаунт съм на IP. В същото време Клонинг и на съпруга ми на двата акаунта, които са на съвсем различни IP.

На мен никакъв Клонинг не ми е давало  Thinking
Да не говорим, че и рибата не ще да си говори с мен  Naughty Не пуска точки! Оооо ще сложа тигана на газовото котлонче ей сега  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 6 155
На сайта с монетите - на всички е 25. Във форума им пише, че имало проблеми със сървъра, нещо тествали нов и временно ще са по 25. При отварянето на сайта също излиза съобщение и пише какъв им е проблема Peace

# 38
  • Мнения: 7 723
Днес нещо не ми е ден  Sad
Успях да стигна само 33 точки за BGMAMMA  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 295
А кой е тоя сайт с монетите? Да не е някой от даващите макс пак?
Да за макспак, ето тук:
http://www.find-jeux.com/preaccueil.php?idt=338797
Играеш едни игри, трупаш точки и като станат 790 000 можеш да ги смениш за макспак. Допълнителни точки можеш да трупаш и ато отидеш на Gifts/Bonus/ Bonus by click, щтракаш върху едни банери и ти дава по още 50 т. за всеки банер.
Аз играя там вече 3ри дни имам 180 000т. Играя само на една ротативка и тя дава по мнооого точки.
Като се регистрираш можеш да ме пишеш мен че съм ти препоръчала  Mr. Green cvetem

И аз се регистрирах преди три дни, но ми дава само по около 1000 точки на ден от кликването. Ти как събра твоите? И къде играеш ротативката?


Имам въпрос и за рибите? Защо пустата му жълта риба не ще да хапва червените и все ми се проваля мисията?

# 40
  • Мнения: 1 284
36 за Стелимели от мен
да питам оня ден играх на двете игри дето са отдолу на МАКСПАКА и бая бубчета ми даде, та да питам кога се играе на тях  newsm78
това с въпросите нищо не ми даде  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 3 743
Защо са ни нулирали точките в клана #Cussing out

# 42
  • Мнения: 1 101
Бързам, бързам да се похваля  Laughing Вчера на единия от акаунтите ми направих 6,90 бубз и за пръв път участвах в Show window (където ако не спечелиш, не ти взимат бубите). И спечелих най-после и аз!!! Калъфче за GSM  Laughing И веднага на другия ми основен акаунт ме попита дали искам същия подарък или бубите, аз избрах бубите естествено и ми станаха цели 12 бубки  Party PartyЕгати кефа!!! Сега остава да си го получа...

chockolina, ако не си спечелила не те известяват. Но аз днес като спечелих още с влизането в акаунта те поздравява и ти казва че си спечелил.

# 43
  • Мнения: 1 942
АИС - жълтите риби ядат само малки оранжеви, сините само малки жълти.

Петето - МахПака ти го дава на 3 ден, а си го играеш когато искаш.

Всъшност вие коя игра избирате от МаьПака да играете по много пъти? Аз избирам с онова бягащото дяволче дето скача върху ледчета - и тя е 15 пъти, ням нерви да трия 45 пъти нещо   Crazy Преди иамше едни други игри и на тях се печелеше повече.

Сиска - БРАВОС!! Аз на това Шоу уиндоу съм играла няколко стотин пъти и все не съм печелила!

# 44
  • Мнения: 885
А защо няма билетчета за триене на подаръците?Вече 2 дни #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт