Шарка и грип

  • 345
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 519
Здравейте,синът ми е на 5 и още не е карал шарка.
В понеделник (13.01) е играл с дете в детската,което сестра му е била болна шарка и след това майката го спира от градина без да е болно. Притеснявам се сега настъпва грипът и възможността да се е заразил с шарка и незнам дали да го пускам на градина
Ако някой е преживял подобно нещо шарка+някакво заболяване друго моля да сподели

# 1
  • Мнения: 3 005
Детето към момента не е болно от нищо, и да се притеснявате от евентуални бъдещи болести само ще Ви мъчи, както Вас, така и близките и детето. Опитайте да се овладеете, ако не искате да превърнете  детето си  в хипохондрик.
Съвсем добронамерен съвет!

# 2
  • Мнения: 2 519
Благодаря!
И баща му това повтаря,но просто постоянно боледува и сега се позакрепи и ....

# 3
  • Мнения: 478
Ваксинирайте го и няма да се тревожите. Има ваксина срещу варицела, има и срещу грип.

# 4
  • Мнения: 13 234
Нищо не разбрах от така написаният пост. Какъв ти е въпросът? Thinking

# 5
  • Мнения: 510
Ами ние имахме подобно преживяване. Беше със скарлатина и шарка едновременно. Трябваше да се пие антибиотик за скаралтината,който пък не хубаво да се прави при шарката. Много ми беше притеснено, но пък мина сравнително без някакви особени драми.

# 6
  • Мнения: 2 519
За щастие не се разболя от шарка и от грип все още Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт