Как преценявате някой тук, че е интелигентен?

  • 9 032
  • 226
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 292
а, така е, вивита, стремленията са човешка слабост, подвластна съм. Акъл море, глава кофичка, такава ми била участта. Отивам да пуша, че не нося на критика.

даааа някъде четох, че човешкият стремеж към приzнание е един от най силните ни стремежи (сори, клавиатурата ми е скапана и няма тире). Води до еволюция, но и до падение  newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099
даааа някъде четох, че човешкият стремеж към приzнание е един от най силните ни стремежи (сори, клавиатурата ми е скапана и няма тире). Води до еволюция, но и до падение  newsm78

Мдааа. И ти се стремиш към одобрение - обясняваш се за едно тире. Явно стрес имаш да не наскачаме за него...

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки смята себе си за умен.
Когато усети сходство в разбиранията с някого, автоматично го определя като интелигентен.
Иначе трябва да признае собствената си ... неинтелигентост.
 
Ето един интелигентен човек smile3521 newsm10 newsm53

# 78
  • София
  • Мнения: 4 423
Всеки смята себе си за умен.
Когато усети сходство в разбиранията с някого, автоматично го определя като интелигентен.
Иначе трябва да признае собствената си ... неинтелигентост.
 
Ето един интелигентен човек smile3521 newsm10 newsm53
Да, подкрепям напълно мнението ти! Peace
Липсват ми доста интелигентни потребители тук в Клюкарника, които много рядко пишат вече, защо ли....?

# 79
  • Мнения: 2 292
даааа някъде четох, че човешкият стремеж към приzнание е един от най силните ни стремежи (сори, клавиатурата ми е скапана и няма тире). Води до еволюция, но и до падение  newsm78

Мдааа. И ти се стремиш към одобрение - обясняваш се за едно тире. Явно стрес имаш да не наскачаме за него...

точно, точно, много е важно zа мен да ми харесате тирето, но нямам , сори, zле ми е клавиатурата ... сега отивам да си купя  една клавиатура от най най най добрата марка и ще публикувам веднага едно фото  Joy Joy Joy Joy Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 3 099

Липсват ми доста интелигентни потребители тук в Клюкарника, които много рядко пишат вече, защо ли....?

Явно претенциозната е-среда ги е отблъснала.  Thinking Или намират темите за недостойни.  Thinking Или са на друго мнение, но не искат да разстройват по-чувствителните.  Thinking

# 81
  • Мнения: 2 292
аz се чудя някой ли се пише или някого????????? има ли дума някой в Българският еzик?

# 82
  • София
  • Мнения: 4 423

Липсват ми доста интелигентни потребители тук в Клюкарника, които много рядко пишат вече, защо ли....?

Явно претенциозната е-среда ги е отблъснала.  Thinking Или намират темите за недостойни.  Thinking Или са на друго мнение, но не искат да разстройват по-чувствителните.  Thinking
Нито една от причините, които си написала, сигурна съм, но пробвай пак....

# 83
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
аz се чудя някой ли се пише или някого????????? има ли дума някой в Българският еzик?

Някой иска да ми каже нещо.
Аз искам да кажа нещо на някого.

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А ако не си интелигентен, трябва ли да се правиш на такъв ?

Изобщо кое е по- важно да се правиш на интелигентен или да се държиш непринудено и естествено

И кое предпочитате - да ви имат за весел глупак или за скучен интелигент  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 4 423
Весел глупак, разбира се Peace

# 86
за какво става дума тук.нова съм но искам да се включа във вашите теми

# 87
  • Мнения: 27 524
да се държиш непринудено и естествено

 Peace

# 88
  • Мнения: 3 423
за какво става дума тук.нова съм но искам да се включа във вашите теми

за гълтане, ама интелигентно

# 89
много остроумно.вие не приемате ли нови членове на форума или трябва време

Общи условия

Активация на акаунт