От колко време сте възрастни?

  • 2 961
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
нищо човешко не ми е чуждо! беше казал някой велик мислител, ами и аз така. не ме учудва нищо- било то ново или старо. мисля, че няма да порасна  Party

# 31
  • Мнения: 2 891
Родих и според околните, това ме е накарало да порастна.

# 32
  • Мнения: 3 537
от февруари 1992год. Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 3 679
От миналата година  Sad обаче хич не ми харесва.
и аз....

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
От мен няма да излезе възрастен човек, ще си отида дете Laughing.
Почти всичко в света на възрастните ме отегчава, като изключим факта, че са свободни сами да решават какво да правят Laughing.

# 35
  • Мнения: 208
Все още не съм... Не знам дали е хубаво,но знам,че един ще ми се наложи да "порастна"

# 36
  • Мнения: 2 237
В момента в който любимата ми баба почина в ръцете ми изведнъж се почуствах възрастна ! Нямаше я вече жената която безумно ме обичаше,която ме глезеше,готвеше ми,разтриваше ме,плетеше ми тарлъчки,обръщаше се към мен сякаш съм детенце... Sad Детето в мен сякаш умря заедно с нея.От тогава станах тъжна.И възрастна.

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
май откак напуснах бащината къща... След 1-вото дете, пък съвсем.

# 38
  • Мнения: 1 517
Имала съм моменти в детството, когато съм се чувствала като възрастна. И сега имам такива моменти. Но в повечето случаи гледам на света по детски.
За мен да си възрастен означава да почувстваш, че вече ти си ОПОРАТА, а не се ПОДПИРАШ на някой друг.

# 39
  • Мнения: 393
За пореден път се убеждавам , че съм инфантилна , щура и едва ли някога ще порастна .
Както си четях темата натиснах на един от подписите и се зареди някаква песничка на Нели Фуртадо и аз като се развихрих - останах без дъх ! Joy
Седнах само да си дам отговора ! Laughing
Продължавам със следващата песен ... щом още имам енергия да надуя уредбата до дупка и да се кълча по столове , подове и т.н. и това да ми доставя удоволствие , да ми повдига настроението и да ме зарежда с енертия , значи съм още млада ! Laughing

# 40
  • Мнения: 1 006

...Както си четях темата натиснах на един от подписите и се зареди някаква песничка на Нели Фуртадо и аз като се развихрих - останах без дъх ! Joy...



ОФФ : Дарлинг, кликнала си върху втората песен в подписа ми. Wink

Чуй и първата песен /не е нейна, но е още по-хубава/ и пак Ела ми се Обади. dance

# 41
  • Мнения: 175
Досегът със смъртта наистина кара хората да порастнат.Тогава човек осъзнава как в един миг всичко вече се променя и никога няма да стане както преди. newsm78Бях на 19 години когато напуснах бащината си къща и започнах да  се издържам сама,може би съм си мислела че съм пораснала,но когато след няколко години умря моята майка-мирогледът ми се промени почти коренно.Тогава усетих че вече няма кой да се грижи за мен (при положение че се грижих сама за себе си от няколко години  )Сигурността за това че има някой при когото винаги когато отидеш ти ще си на първо място и ще си обичана и разбрана вече я нямаше.
Сега ,когато вече имам и дете разбирам как съм станала по-възрастна в момента,когато вече е нямало на  кого да опра рамо и да си призная грешките,които съм допуснала,или пък просто да си поплача.
        Алиса в огледалния свят:
Не знам  какво се е случило с теб по време на тази катастрофа,сигурно е било ужасно и винаги ще го помниш,но едва ли е толкова близко до това да загубиш близък човек-все пак ти си останала жива  и можеш да направиш равносметка на живота си до преди и след катастрофата,но когато умре човек-нищо не може да промениш или изкажеш.                       

# 42
  • Мнения: 704
sarabia привет,
като изключение /изключение, спрямо себе си - по принцип избягвам да се вземам "на-сериозно"  Laughing, защото ми става още по-смешно/ 
ще ти отговоря по начина, по който мога да го направя  Simple Smile :

Досегът със смъртта наистина кара хората да порастнат.Тогава човек осъзнава как в един миг всичко вече се променя и никога няма да стане както преди.

Не е необходимо "нещата" да бъдат както преди! - Смисълът е в движението, промяната, обновяването и разтварянето...

Бях на 19 години когато напуснах бащината си къща и започнах да  се издържам сама...

Първите ми лично спечелени с труд пари датират от 14 годишна възраст  Simple Smile

Тогава усетих че вече няма кой да се грижи за мен...

Единственият Човек, който може да се грижи за теб - си Ти самата.

...все пак си останала жива               

Моята визия е: "въпреки че съм останала живаSunglasses

# 43
  • Мнения: 1 727
Скоро след като се роди детето,значи на около 30.Приоритети ми се смениха,умората си каза думата,а нервите ми са опънати докрай

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не съм пораснала и не искам да ставам голяма! ама никак!

Общи условия

Активация на акаунт