От колко време сте възрастни?

  • 2 959
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Eее,сега ще започваме да гадаем...

Мисля, че пораснах преди около13г., когато ме върнаха от оня свят.

# 16
  • Мнения: 843
 и съм и не съм.
  Възрастна съм от 22.03 1997г. загубих брат/Бате/ си и аз станах Каката. Ми.. наложи се. Не ми се говори.
   Съвсем одъртях, когато загубих и татко.  съвсем не ми се говори.

    Ноо, съдбата си знае работата.. сега се вдетених, когато имам Ная./ Наталия-та ми/*



-------------
* Вж. лентичката долу.

# 17
  • Мнения: 698
От около седмица след като ми се роди синчето - значи приблизително от 3 години, 5 месеца и 10 дни.
А иначе съм аха на 31.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 15 619
Отдавна съм.

# 19
все още не съм се предала-хайде хапчета чудесни никога да не поресна

# 20
  • Мнения: 1 568
SEXY kaka SAKRI, много ме кефиш!!! Хвала на такива люде като теб!!!!   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 585
На 9 и половина. По точно на 17.10.1967. Станах глава на семейство. "Мъжът" в къщи.

# 22
  • Мнения: 5 877
Бях възрастна, мина ми.
Харесва ми мнението на блажка.
Излишъкът от скепсис изсмуква, нарочната инфантилност също.


# 23
  • Мнения: 967
На 22.
Ами при мен нямаше накакво специално събитие. Стана някак изведнъж, в забързания делник просто усетих, че вече не гледам на живота през розови очила. Бях на 22год. До този момент мислех, че мога всичко и всичко ми е позволено, слънцето изгряваше за мен, всички красиви мъже по улицата мен гледаха (или поне аз си мислех, че мен гледат  Wink), абе това чувство на пълна свобода и контрол над Вселената не може да се опише с думи, но мен този блажен етап от живота ми, който описвам ме държа до 22 год. Бях вечно усмихната, учех в Университета, ходех на работа, виждах се всеки ден с гаджето ми, намирах време за приятели, за клубове и не сечувствах уморена, правех всичко със желание. Шефката ми ме наричаше "Слънчице" и казваше, че като вляза в офиса им стоплям н всички душата.
НО изведнъж започнах да се дразня от дребни неща, започнах често да бъда угрижена, уморена, да права нещата без желание, да не намирам смисъл в неща, които до този момент съм харесвала... Шефката ми един ден ме попита какво има, проблеми ли имам, защото вече не изглеждам така щастлива, а аз отговорих, че всичко си е по страму, само дето аз съм станала по-раздразнителна, по-уморена, не ме радват дребните неща както преди и не знам какво се случва с мен. Тя се усмихна и каза: "Ами случва се това, че порастваш детето ми. Така е Нелка, всички минават през този етап, но спокойно ще свикнеш" - Цял живот ще помня тези думи, само дето още не съм свикнала и копнея за розовите очила през които гледах света преди. Стана ми тъжно и гадно и се сетих за Питър Пан, който е избягал именно, за да не преживее това, което преживявах аз тогава...хубаво е да си дете...

# 24
  • Мнения: 2 700
Бях на 30.
При първия досег със смъртта.

# 25
  • Мнения: 1 045
На 11 - 12 години по - стечение на обстоятелствата тогава  Tired Сега си изживявам пълноценно и щуро детство покрай децата  Laughing

# 26
  • Мнения: 27 524
Още не съм. Надали ще стана  Party

# 27
  • Мнения: 8 999
Откакто родих децата си, пораснах. В смисъл, че станах отговорна и не се хвърлям в аватюри. Но за простотийки и купони - никога няма да порасна. Напротив, изживявам отново детството си, предстои ми пубертет, после други хубави неща. Може би като ме направят децата ми "баба", ще мирясам.

# 28
  • Мнения: 3 268
Не знам точно кога стана,преди няколко години.Как стана също не разбрах...Лудостта/в добрия й смисъл/ ме напусна,стъпих здраво на земята,станах отговорна...Май сега повече се харесвам.Длъжна съм да бъда такава заради децата си.

# 29
  • Мнения: 704
Много интересно защо всички, които пишат за връзката със смъртта, я определят като повратен момент в "порастването им"?

При мен е точно обратното - досегът "беше"  Sunglasses преди около година и половина /тежка автомобилна катастрофа/.
Ами... все повече "се завръщам" към себе си  Heart Eyes

И от това отговорността към задълженията ми не е намаляла, напротив  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт