Звездни компромати - 11 част!!!

  • 17 172
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 474
Ким Бейсинджър (на нея ми прилича)

Тя е  Confused, защо се е облякла така не ми е ясно Crossing Arms

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз по принцип я харесвам, но тук направо ме разби Crossing Arms

# 77
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ким Бейсинджър (на нея ми прилича)
Божеее, никога не бих я познала ooooh!

# 78
  • Мнения: 2 897
Детенцето е страхотно,но защо е само на Анджелина?Къде е Брат Пит?Гледах онзи ден по ББТ едно клюкарско предаване и казаха,че все по-рядко ги виждали заедно.Това ли беше голямата им любов и много ми е мъчно ако е така.

Не думай,много жалко ако е така SadАз пък друго знам-готвят сватба през лятото...

# 79
# 80
# 81
  • на село
  • Мнения: 1 028


Ааааа след, след ....  Whistling

# 82
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Детенцето е страхотно,но защо е само на Анджелина?Къде е Брат Пит?Гледах онзи ден по ББТ едно клюкарско предаване и казаха,че все по-рядко ги виждали заедно.Това ли беше голямата им любов и много ми е мъчно ако е така.

Не думай,много жалко ако е така SadАз пък друго знам-готвят сватба през лятото...

по законите на Виетнам неомъжена двойка не може да осинови. за това го е осиновила само тя като самотен родител.

# 83
  • Мнения: 748
Pax, whose given name before he was adopted was Pham Quang, is the fourth child for the California-based, 31-year-old actress and Brad Pitt.

Водят ги за двойка, вие веднага ги разделихте Simple Smile Ей голяма борба за Брадчо Grinning

# 84
  • Мнения: 3 268
Не бе,не ща да се разделят.Много ги харесвам двамата

# 85
# 86
# 87
# 88
  • Русе
  • Мнения: 511
Галена не е зле без грим

# 89
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кой е този на последната снимка с Галена, знае ли някой? Много позната мутра ми се вижда newsm78

Общи условия

Активация на акаунт