РазсТройСТво при 2 гоДИшНО деТЕ, продъЛЖАВА седМица

  • 15 311
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 877
Боян се оправяше от пюре от шипки

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
От плодовете - банан - също запича.
Отвара от Нар е много ефикасна, също оризова вода - на около 1 литър вода се слага една лъжица неизмит ориз и се вари почи до разкашкване. Прецежда се и се дава на детето да пие.
Компот от дренки и чай от шипка също действат запичащо.

# 17
  • Мнения: 5 183
Да, и аз съм 4увала за отвара от нар, но обикновено като ми се наложи, нямам на разопа разположение. Някои хора си сушат кората на нара, за да си имат за такива слу4аи.

# 18
  • Мнения: 4 546
и аз мисля, че е най-добре да отидеш на лекар. и да му направят изследване на акото.

# 19
  • Мнения: 7 723
Дидка, прави му шипков чай с оризова вода .
Компот от дюли и от дренки.
И задължително му занеси проба от акото за изледване, както не е зле и да му пуснеш една кръвна картина  Thinking
Такова дълго разстройство не е майтап работа   Sad

# 20
  • Мнения: 5 228
Дидка, когато дъщеря ми има силно разстройство (до сега се е случвало няколко пъти), по съвет на на лекар, който е шеф на детското тоделение в Инфекциозна болница и му имам пълно доверие, минаваме само на лечебна Хумана или Милупа, бисквити, сухар или солети, много вода и рехидриращ разтвор - нищо друго. Чай можеш да му даваш, но не подсладен, никави плодове, никакви зеленчуци и млечни продукти или месо. Най-важното е да приема много течности - ако отказва другите, и преварена вода върши работа. До сега винаги тази схема й е помагала много.
Внимавай с антибиотиците, защото повечето дразнят стомаха, а някои причиняват разстройство.
Бързо оздравяване!

# 21
  • Мнения: 1 046
Присъединявам се към написанато , а защо не и ампула гентамицин?

Общи условия

Активация на акаунт