Моят мъж

  • 1 820
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
точно така миналата есен минават две циганчета покрай нас и искат да работят нещо за 50 стотинки . накарах ги да оскубят тревата и им дадох по 2 лева . бяха толкова щастливи . някакъв човек преди няколко дни ги беше карал да цепят дърва и им беше далпо 50 стотинки

# 16
  • Мнения: 7 112
Внушаващ мъж си имаш.  Grinning

Има подход.  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 473
БравоС! Добър подход, наистина.  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 405
Оправи ми настроението тази случка.  Grinning

# 19
  • Мнения: 27 524
Радостна.
Рядко циганин се навива да бачка, дори за пари.
Като си бяхме в София и мъжът ми отиде да разчиства тавана на баба си на Стамболийски и се появи една циганка. Каза, че ко предложим първо на нея да си избере кое да вземе, ще носи и тя отгоре до кофите. 3 часа помага, взе си каквото искаше, после викна един авер с каручка и всичко беше на 6.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Навиват се, как не...Има един, който всеки петък чисти работилницата на мъжа ми - мете пода, паяжини, изхвърля в контейнера...През другото време и той обикаля - цепи дърва, прекарва въглища, обръща дворове...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Браво! Умно и полезно!:)
За жалост не са много тези, които биха си заработили паричките, дето ги искат. Както и не са много тези, които наистнина са гладни. Имах случай.... с мъжа ми сме в магазин, идва една циганака и мрънка че е гладна, да и дадем стотинки. Мъжа ми и казва "Ок! Кажи какво искаш и ще ти купя нещо за хапване." Да, ама не! Тя парички си иска и това е!:)
А иначе, по по- сериозният въпрос..... Трудно ще научиш някого да работи, когато знае, че и без това ще мине номера.

# 22
  • Мнения: 47
Браво  на  мъжа  ти,добър  подход.Е,не   всички  мургавелковци  не  работят.

# 23
  • Мнения: 4 678
Бас ловя, smile3521че циганина ходи нощем и замърсява newsm48

# 24
  • Мнения: 819
Бас ловя, smile3521че циганина ходи нощем и замърсява newsm48

Е ти уби всякакво умиление и надежда в хората  Joy

# 25
  • Мнения: 3 268
Къде го намерихте тоз циганин ,я бързо казвай!При нас в Павлово всички цигани са баровци,не си мърдат пръста и за 20 кинта.Онзи ден минава един с каруца.Мъжът ми го вижда и му предлага да изнесе боклука,който е около контейнерите-стари дъски,клони от дървета и няколко парчета стара дограма.Тях колата не ги прибира.Циганина не се съгласи.После нямали какво да ядат и не знам си какво.Мързели!

# 26
# 27
  • Мнения: 4 678
Къде го намерихте тоз циганин ,я бързо казвай!При нас в Павлово всички цигани са баровци,не си мърдат пръста и за 20 кинта.Онзи ден минава един с каруца.Мъжът ми го вижда и му предлага да изнесе боклука,който е около контейнерите-стари дъски,клони от дървета и няколко парчета стара дограма.Тях колата не ги прибира.Циганина не се съгласи.После нямали какво да ядат и не знам си какво.Мързели!
В Паблово явно циганите newsm47 : много са замърсявали smile3521За циганите само #Sniper

# 28
  • Мнения: 4 678
ПАВЛОВО smile3505

Общи условия

Активация на акаунт