Нов огромен детски магазин - Магазина на прасето:)някой ходи ли вече?

  • 22 515
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 640
коте, може би не сме се разбрали Simple Smile.
Това за рекламата е дъвкано 5 стр. назад, темата е от 15март, има доста конкретни постинги, аз също имам конкретно питане, не връщайте нещата назад Praynig

# 151
  • Мнения: 3 457
явно не сме се разбрали -в момента ставаше въпрос за продавачките от магазина на чико на гарата-голямо хвалене ,много добри ,ей .... Mr. Green

# 152
  • Мнения: 7 640
явно не сме се разбрали -в момента ставаше въпрос за продавачките от магазина на чико на гарата-голямо хвалене ,много добри ,ей .... Mr. Green

аз като не пазарувам от елитни магазини, не мога да се изкажа Mr. Green
Само прасешкия детски кът исках да знам как е Laughing, видях снимките на Джулианна  bouquet, само някои знае ли дали вземат деца под 3 год. без родител, щото това е масовия проблем
 

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 23:27 от PolarFox

# 153
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
...
Само прасешкия детски кът исках да знам как е Laughing, видях снимките на Джулианна  bouquet, само някои знае ли дали вземат деца под 3 год. без родител, щото това е масовия проблем
 
сСинът ми е на 15месеца, не ми отказаха да го вземат в детския кът (имаше само още 2деца).

# 154
  • София
  • Мнения: 7 138

аз като не пазарувам
от елитни магазини, не мога да се изкажа Mr. Green
Само прасешкия детски кът исках да знам как е Laughing, видях снимките на Джулианна  bouquet, само някои знае ли дали вземат деца под 3 год. без родител, щото това е масовия проблем
 
Синът ми е на 2,4 г. - взеха го  без проблем, аз си разглеждах магазина и после на кафето. Детският кът на мен ми хареса много, детето се забавлява много хубаво. Препоръчвам ти ако можеш да ходиш през седмицата, защото има по-малко дечица и на теб ще ти е по-спокойно. Аз лично се притеснявах малкият да не се измъкне, когато взимат друго дете, защото имаше много дечица и две момичета, които се грижат за тях.

# 155
  • Мнения: 1 544
Живея близо до магазина и често ходиме въпреки ,че от самия магазин не съм особено доволна защото едни мокри кърпи от 2 месеца обещават че ще докарат ,но за сега няма, чаша със сламка пак така чакам от дълго време ,сандали 20 номер от 2 седмици има само в розаво абе зареждането им куца още ,но за сметка на това детския кът е ПЕРФЕКТЕН  сина ми е на 1.3 месеца и игаре много добре. Във всички клубчета какичките непрекъснато ходят след него вдигат го и го местят от място на място и му утрепват цялото удоволствие докато там детето играе на спокоиствие ,а в кафето има страхотни торти /това е другото заради което ходя Mr. Green/

# 156
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
а защо сте решили, че Прасето и Пакостника са едно и също лице Laughing
Фенка съм на Пакостника, макар вече да не е толкова изгоден както едно време, явно се е разработил Wink

Какво е положението с детския кът, сайтът е меко казано безсмислен.
На един собственик са.
В4ера бях в Пакостник за колело,но нямаше.Те се обадиха в Прасето ,но и там нямаше.
Събота ,ще се ходи до Илиенци Grinning

# 157
  • София
  • Мнения: 1 750
Момичета, и детският кът ли започва работа в 9 сутринта?
Утре ми се налага да отида рано в магазина и ще е супер улеснение, ако и детския кът работи тогава.

# 158
  • Мнения: 1 544
Момичета, и детският кът ли започва работа в 9 сутринта?
Утре ми се налага да отида рано в магазина и ще е супер улеснение, ако и детския кът работи тогава.
Мисля ,че да като отвори магазина отваря и детския кът  Peace

# 159
  • Мнения: 255
чудесно Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 1 750
Днес е убедих, че магазинът и детският кът отварят в 9.00  Peace

# 161
# 162
  • малкия град
  • Мнения: 127
Ходих миналата събота в "магазина на прасето". В сравнение с Хиполенд е супер. Има страхотен избор  на играчки, колички, също и дрешки. Взех на малкия страхотен панталон. Цените са поносими. Памперсите, които ползваме бяха само с 20 ст по-скъпи от Метро /става дума за пакет от 88 бр./, Аптамила беше с 1 лв повече от Метро, т.е. 19 лв. Определено съм доволна.

# 163
  • Мнения: 439
Страхотен магазин Peace

# 164
  • Мнения: 4 181
а до колко часа работи, извинявам се, ако сте написали вече, но ми е спешно  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт