Компютър за едно глухо дете. Можем ли да ощастливим един сладур?

  • 1 674
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 295
Компютърът е старичък, но си работи. С 300 MgH процесор К6-2. Не сме много сигурни за големината на диска и паметта, но май беше 3,2 G диск и 64 Mb RAM. Общо взето става за интернет и за MS Office, вървят и разни стари игрички (последната, на която сме играли на него е Age of Empires II).

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
Миличка ако изчакаш до средата на другата седмица ще ти дам компютър с добри показатели. Пиши ми на личния как да се свържа с теб.

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Благодаря на всички.   bouquet  Понеже се очертават повече машини отколкото са необходими за младия господин, ако искате все пак да се оттървете от старите си машини можем да ги дадем на Ресерсния център на 28- о училище и на Софийския Ресурсен център за интеграция на деца с увреждания. Ще им се израдват много. Много ви  благодаря Hug

# 18
  • Мнения: 3 271
Kакто ти писах и на лични, само казваш къде и кога и ще се разберем

# 19
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Утре, от 10 до 12 часа в 28-о училище Алеко Константинов, което се намира на ъгъла до пазара на Красна Поляна ще има извънкласни занимания с децата в Ресурсния център. Ресурсния център се намира в мазето, а охраната ще ви упъти. Влиза се не от центрълния вход, а от входа откъм пазара. Питайте за Ресурсния център или за Валя Игнатова. Те са предупредени. Аз също по това време ще съм там. Който може да дойде утре да ми пише да му пратя телефон за връзка. С G-baby се разбрахме. Миленка- ти ми имаш телефона. Който не може да дойде да ми пише също- аз ще гледам тази или другата седмица да организирам транспорт. Още веднъж благодаря.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 295
Yosarian, най-вероятно утре ще изпратя мъжа ми (той е Ники), защото аз няма да съм в София по това време. Жалко, че няма да може да се запознаем, но нищо, някой друг път... 

Поздрави!   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 271
OK, супер!! Утре сме с тежка програма, но Красна поляна ни е близо сравнително, така че ще гледам да го организираме за следващият уикенд. Ще гледам да проверя състоянието му.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
Благодаря на всички.   bouquet  Понеже се очертават повече машини отколкото са необходими за младия господин, ако искате все пак да се оттървете от старите си машини можем да ги дадем на Ресерсния център на 28- о училище и на Софийския Ресурсен център за интеграция на деца с увреждания. Ще им се израдват много. Много ви  благодаря Hug
Миличка от колко компютъра имат нужда те? Мисля, че мога да помогна и с повече компютри в началото на другия месец, но не всички са с прекрасни показатели /всъщност аз съм само потребител, знач, че не са им прекрасни показателите от специалисти, но какво значи това...може за моите нужди да не са добри, но по принцип да са хубави/. Поне са сравнително новички.

# 23
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Получихме един компютър- мисля от G-baby.  Благоаря на нея и мъжа и. В момента Ресурсния център на 28- о училище се нуждае от поне три компютъра плюс един допълнителен монитор. Имат нужда за един от компютрите RAM 128 или 256. Имат от стари компютри доста части, ако някой може да ги прегледа да каже какво става и да се сглоби още някоя друга макар и по- слаба машина за някое дете ще е много добре.
 Ресурсния  център на град София също имат нужда от 2-3. Не е нужно да са нещо супер- да могат да ровят за инфо в интернет, да ползват Офиса, да си проверяват поща. Нужна им е всякаква друга техника- принтери, скенери, копир- ако някой пенсионира такава техника- предполагам ще може и да се закупи от центъра на някаква по- ниска цена. Идеята е със времето да има и няколко копютъра, на които да може да се работи и с децата. Също не е нужно да са страхотни машини. За сега е това- то май не е много скромно, но аз да си кажа, а ако се намерят машините- YES!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 605
Получихме един компютър- мисля от G-baby.  Благоаря на нея и мъжа и. В момента Ресурсния център на 28- о училище се нуждае от поне три компютъра плюс един допълнителен монитор. Имат нужда за един от компютрите RAM 128 или 256. Имат от стари компютри доста части, ако някой може да ги прегледа да каже какво става и да се сглоби още някоя друга макар и по- слаба машина за някое дете ще е много добре.
 Ресурсния  център на град София също имат нужда от 2-3. Не е нужно да са нещо супер- да могат да ровят за инфо в интернет, да ползват Офиса, да си проверяват поща. Нужна им е всякаква друга техника- принтери, скенери, копир- ако някой пенсионира такава техника- предполагам ще може и да се закупи от центъра на някаква по- ниска цена. Идеята е със времето да има и няколко копютъра, на които да може да се работи и с децата. Също не е нужно да са страхотни машини. За сега е това- то май не е много скромно, но аз да си кажа, а ако се намерят машините- YES!

ОК разбрах. Ще видя какво мога да направя

# 25
  • София
  • Мнения: 295
Тези извънкласни занимания са всяка събота или не? Защото ще се опитам тази събота да дадем и един монитор.

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да всяка събота е- без ваканциите и националните празници.

# 27
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Побут. Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 295
Мдаа, моя приятел, който трябваше да остави монитора е извън БГ, така че не знам точно кога ще може да стане... Иначе нашия компютър влезе ли в употреба? Wink

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мдаа, моя приятел, който трябваше да остави монитора е извън БГ, така че не знам точно кога ще може да стане... Иначе нашия компютър влезе ли в употреба? Wink
ОО-Да- тъмо им беше гръмнал един компютър в Ресурсния цевнър  Grinning -Дойде им като "топъл хляб".

Общи условия

Активация на акаунт