Баба Марта отминава, а пък Юли наближава и ни чака радост най-голяма

  • 9 221
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Здрвейте и от мен. Ние днес бяхме на ЖК. За съжаление не ме гледаха на видеозон  smile3518, а аз толкова исках да си видя бебо! Нищо, поне му чух сърцето и това е нещо! Peace
Лекарката ми предложи да отида във вторник на лекция за бъдещи мами в шейново и аз си викам - ми що пък не!?! Така и така съм отпуска от днес, поне ще си оплътня врмето с нещо интересно и важно!
Иначе на мен Мола ми е на две крачки, така че да кажете какво е станало да знам дали и аз да се включа другия път!
За коластрата - аз нямам още  newsm78
А манията с количките още не ме е обхванала. Интересното е, че мисля за всякакви други бебешки работи и лигите ми текат по магазини и каталози, но за количка не се и сещам даже...

# 76
  • Мнения: 741
Здравейте,момичета!Кога успяхте да изпишете толкова много?Едвам ви изчетох
Аз сега се връщам от преглед и всичко с мойто момченце е наред.И беше едно такова сладичко и риткаше през цялото време.И сега ми е едно щастливо!
А пък ходих в поликлиниката за поредния болничен и докторката ми каза,че този месец не ми се полага ултразвук.Направо онемях!И единственото,което направи беше да ми премери корема със сантиметър и ме качи на кантара.И с това се изчерпи месечния ми преглед.Страхотно здравеопазване имаме!
Дайте малко инфо за тази лекция на Плиска,че живея там и би ми било интересно да дойда.

# 77
  • Мнения: 616
Здравейте момичета .
Днес беше чудесно време за разходка и аз се възползвах а като се върнах нямах нет и сега сядам да се отчета и аз.
Аз също нямам коластра но не се притеснявам защото и с баткото нямах кърмата ми слезе на втория ден след като родих.
Хайде приятна вечер на всички. Hug

# 78
  • sf
  • Мнения: 10 218
и аз нямам коластра, каката я дохранвах след първия месец, но я кърмех до 9 месец. предполагам, че и сега няма да имам кой знае колко, ама поне да не е без хич.
ние се каним утре да заминаваме на една хижа, ама дано стане, че преди малко тя се оплака, че много я боли отзад на кръста и седя към 15мин в тоалетната, та дано не се провалят плановете.
лека вечер!

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 559
borianna  аз това за МОЛа пък го чух по радиото, но късно се заслушах и почти нищо не разбрах. Така че мерси за инфото. Звучи добре и аз сигурно ще се включа, че и времето е по нормално и паркирането не е проблем.

# 80
Здравейте,момичета Hug
И аз имам коластра от време на време-появява се само при натиск или масажиране на гърдите. Първия път като я видях много се изплаших, но попитах доктора и той каза, че е нормално, въпреки че било малко рано. Но ме предупреди в никакъв случай да не се изтисквам че имало опасност да тръгне кърма или просто коластрата да стане много.Така че не се притеснявайте
Айде,весел уикенд на всички и много слънчев за булките PartyЧакаме снимки dancing

# 81
  • Мнения: 26
Добро утро мами!
Искам си  stork-girl щъркелче  Grinning
Сега да ви разкажа повече подробности за него.Вчера ходих на ехографа в нашата поликлиника, че имам един фиброаденом на лявата гърда от доста време и реших да отида на преглед дали не е пораснал покрай бременността. Влизам аз и виждам, че докторът е мъж. Обяснявам му какво искам и му показвам една епикриза за повече инфо къде да търси фиброаденома. Той пък ме пита"знаеш ли какво ще е бебето" и аз му казвам - не. Не иска да се покаже на докторката ни. И той вика лягай. Ние иначе се бяхме настроили за момче. И гледа гледа и казва - ами не виждам нищо мъжко във вашето бебе. И ми завъртя монитора, на който много ясно видях  Embarassed женски полов орган ма си помислих, че нещо бъркам и го питам "какво точно е това" и той с усмивка "ами на теб на какво ти прилича". Ей така вчера и падна голям смях.
А таткото да видите как се промени за минутки след като му казах. Стана един такъв радостен, звъни на всички да си каже. Вечерта бяхме на по ракийка с приятели и вади кинти - аз черпя. Остави голям бакшиш на сервитьорката и казва "пийте по една ракия". Мали да ви кажа такъв не го бях виждала скоро.
Хайде лек ви ден от мен

# 82
  • Мнения: 1 098
bima, честито момиченце! Ама много са ни сладки мъжете, с техните реакции.  action032 Толкова са мили, когато усетят тръпкат да бъдат татковци. Моят също никога не се е държал така, толкова е засмян и внимателен към мен, вчера ми каза, че няма търпение да си гушне синчето. На мен ми стана хубаво  animal085

# 83
  • София
  • Мнения: 5 753
Да хубаво е да ги гледаш как се радват! Но моя вчера ме ядоса и си отида с приятели на един язовир Sad късно вечерта и днес вечерта ще си дойде! А на мен вчера ми беше толкова зле Sad  Sick и не съм и спала цяла нощ!Сега след малко ще поизляза да се поразходя час,два и след това ще се оиптам да почивам.Честито на мамата разбрала пола на бебо Hug
Айде аз ви се оплаках...... Приятен ден на всички изпълнен с ,мого усмивки!   

# 84
  • sf
  • Мнения: 10 218
аз имам наблюдения, че някои мъже никога не свиккват с това да са родители и си остават безотговорни. както и някои жени . много е относително.

# 85
  • София
  • Мнения: 5 753
Да така е! Аз най -много се ядосах на това,че не ми е добре а той реши да си ходи с приятелите! Но то си е за него,не искам да се ядосвам но ето,че не мога да го избегна!

# 86
  • Мнения: 1 098
А, и моят мъж си ходи сам на море и на ски, ама аз никога не съм се притеснявала. Винаги сме били страшно близки. Той работи нон- стоп и се радвам, когато реши да си почине. Но когато не се чувствам добре и аз изисквам да стои до мен.  NaughtyОбщо взето за 11 години сме постигнали някаква златна среда, в която си живеем и ни е хубаво.   loveuuu

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 559
 wavey

мнооооого сериозна тема за събота сутрин   Simple Smile

Общо взето за 11 години сме постигнали някаква златна среда, в която си живеем и ни е хубаво.   loveuuu

Това е важно, двамата да се срещнат някъде по средата, така че да няма ощетен или недоволен или както и да го кажем, и вълкът да е сит и агнето цяло.
Колкото до това че ни ядосват от време на време, то и ние сигурно ги ядосваме, ама не си признаваме.  Mr. Green  Моя мъж при всеки спор ми повтаря - ама защо не записа едно право, какъв адвокат щеше да станеш, никой не може да те надприказва.....    Mr. Green  и на мен ми става смешно и той го знае. Та така обикновено приключваме споровете. А когато не съм добре става ужасен, ако го оставя ще сме всеки ден по доктори, и сега една седмица нали не съм много здрава всеки ден спорим. Но аз си държа на моето и не съм пила лекарства и май днес вече съм по-добре  Praynig

Много слънчеви и приятни събота и неделя ви желая в случай че се замотаем и не ми остане време за форума.

  bouquet

# 88
  • sf
  • Мнения: 10 218
ми то сериозните неща най-добре се бистрят на чаша кафе в почивния ден!   bouquet
  аз изчезвам за ден-два, ще се "чуем" в понеделник! весел уикенд! и не се ядосвайте за глупости!

# 89
  • Мнения: 1 098
Ок, и аз се изстрелвам, отивам на кафе, на сок с приятелки и после на разходка в парка, че немога да удържа килограмите, които качвам. Кога пак ще има срещичка, този път обещавам да дойда Joy

Общи условия

Активация на акаунт