Баба Марта отминава, а пък Юли наближава и ни чака радост най-голяма

  • 9 209
  • 277
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 766
borianna аз пак с въпроси и питания  Embarassed
Записва ли се някъде за този курс в Мола?
Че и на мен Мола ми е доста по-удобен  Wink

# 61
  • Мнения: 22
Привет и от мен в този хубав петъчен ден smile3558
Сега като прочетох за някои татковци се успокоих ,защото си мислех че само мъж моя пазарува в переспектива. На баткото му купи раница за първи клас още когато беше на 5 месеца newsm62,та трябва да я видя къде съм я прибрала и дали ще ми хареса,защото съм я забравила как изглежда,а и все пак са минали 6 години.А сега ми прави впечетление че нещо много много не му се говори за покупки и такива работи,вярно че нямаме нужда от много работи,но все пак.Май този път аз ще го замествам,защото и аз мисля по отрано малко по малко да купувам мокри кърпи,памперси и разни други такива.
Теди не съм те забравила,утре ще питам доктора за болничните ти,ще ти пиша после на лични какво ми е казал,само че ще ти пиша на латиница ,защото клавиатурата на компютъра в  къщи още не ми е оправена

# 62
  • Мнения: 493
Здравейте!Искам да ми кажете какво се случва с гърдите ми и дали при някой е било така.Снощи станах до тоалетната и на фанелката ми беше мокро,малко но мокро.Направо не знам какво се случва с мен.Дали при някоя от вас се е случвало подобно нещо?Чудя се какво е това,същевременно се чувствам ужасно необразована.Помагайте,защото май мога да накърмя някое бебе(Шегувам се). Hug

# 63
  • Мнения: 1 798
Здравейте Grinning ние с бебока сме отпуск днес и мързелуваме Simple Smile
damianki, тази количка, която си харесала на chicco много ми прилича на един модел на пег перего - плико класико. ето линк:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1019
има 30 процента отстъпка върху тази цена, тоест излиза към 350 лв.
Нашата позната от Пловдив ми даде каталог на всички модели на фирмата за 2007 г. заедно с ценова листа. Ако някой се интересува от нещо конкретно, да ми пише Grinning
Може ли да има ли нещо притеснително в това, че от няколко часа усещам бебо много ниско? newsm78

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Angela за гърдите си мисля 4е е нормално да имаш коластра. На мен ми се появят едни жълти корички на зърната и си мисля 4е е от нея . Ти като си спала и я поизтискала малко не се притеснявай.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 242
Аngela, коластра е. Спокойно. Нормално е да я има. При мен не изтича спонтанно, но ако леко стисна се появява. Предполагам, че вече почти всички имаме.
marisasav , аз съм си заплюла Пликото Grinning Само да уточня, че това е само количката. В комбинация с дъждобран, гюрук и покривало я дават 625 лв http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166
Намалението от 30 % не важи ли само за миналогодишните модели? И евентуално знаеш ли каква е разликата м/у тазгодишните и миналогодишните?
Ще ми напишеш ли и цените за столчетата, зимния кош и покривалото, ако евнт. са различни от тези в "Кикиморско царство".
 За бебето мисля, че няма нищо притеснително - аз ту го усещам горе вляво, ту вдясно, ту съвсем ниско и навътре. Явно още им е широчко и си местят.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 244
Аngela, коластра е. Спокойно. Нормално е да я има. При мен не изтича спонтанно, но ако леко стисна се появява. Предполагам, че вече почти всички имаме.
Peace
Само да кажа, че след същата случка с изтичане при мен преди няколко дни пуснах питане в Кърмаческия - мие се само с вода и в никакъв случай не прави опити да цедиш.

# 67
  • Мнения: 1 798
Лекси, съвсем се обърках с тези колички вече Shocked наистина тази, която аз бях гледала май е без дъждобран. Сега прегледах каталога за 2007 - действителноплико п3 класико е дадена като модел 2007 с цена 500 лв., а комплето - 630 лв. (в Кикиморско царство е по-евтина). Проблемът е, че моята позната, която е ходила в магазина в Пловдив ми каза буквално следното: "има един модел, който прилича на модела от 2007-уно пег перего, но е от 2006 и е на промоция. Казва се класико (то всъщност такъв модел точно няма и оттам идва объркването ми). Комплект е с покривало и дъждобран и разликата от "Уно" е, че колелата са му двойни и дръжката не му се върти...(или мести). Цената му е 500 лв., тоест с намалението 350"...и аз се разтърсих за този модел в интернет и така попаднах на плико п3 класико, като реших, че може да е той...но той е 2007 модел-сега го виждам. Явно този, който й е направил впечатление е някой друг модел от миналата година...Колкото до това каква е разликата между миналогодишните модели и тези от тази година, честно казано не мисля, че има кой знае каква разлика...аз лично не държа количката ми да е от най-нова колекция Grinning
А колкото до зимния кош - в ценовата листа има зимен кош navetta panorama S, който може да се ползва с всички колички на фирмата и цената му е като в интернет 366 лв. За плико има чанта за пътуване на цена 47 лв.
Столчета - primo viaggio sip e 399 лв., а primo viaggio е 290 лв. Първият модел е малко по-голям като размери (с няколко см) - 63 височина, 65 дължина и 45,5 широчина и тежи без приставката за монтиране 4.5 кг. Приставката е още 3 кг. Вторият модел е с по-леко кошче (3.5 кг.), но за сметка на това по-голямо като размер, а приставката му тежи също 3 кг. В много разнообразни цветове ги предлагат.
Продават се и дъждобранчета отделно за различните видове колички, но им нямам цените. Те покриват не само откритите места на количката, а цялата, тоест и платнените й части

# 68
  • Мнения: 329
Здравейте Grinning ние с бебока сме отпуск днес и мързелуваме Simple Smile
damianki, тази количка, която си харесала на chicco много ми прилича на един модел на пег перего - плико класико. ето линк:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1019
има 30 процента отстъпка върху тази цена, тоест излиза към 350 лв.
Нашата позната от Пловдив ми даде каталог на всички модели на фирмата за 2007 г. заедно с ценова листа. Ако някой се интересува от нещо конкретно, да ми пише Grinning
Може ли да има ли нещо притеснително в това, че от няколко часа усещам бебо много ниско? newsm78


Бебка я усетих само два дена ,може и три да са били по височко-иначе вече от месец я чувствам много ниско долу-лекарката каза , че е нормално- все още не се обърнала в "изходна позиция" и крачетата ритката именно там   Simple Smile

# 69
  • Мнения: 329
ОФФФ, къде ми изчезна написаното.....Та относно ритането на бебето ниско долу- от месец насам я чувствам именно там и никъде другаде.Попитах лекарката и каза че всичко е наред, просто още не се обърнала в "изходно положение " Laughing и затова я усещам ниско долу
Поздрави и приятна събота и неделя пожелавам на всички Ви    bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
marisasav, мерси за изчерпателния отговор bouquet  И аз почнах вече съвсем да се обърквам с тези колички. Доколкото знам, разликата с миналогодишните е само в плата.
Сега сметнах всичко, което, живот и здраве, трябва да вземем за бебка преди да се роди - 1725 лв излезе /барабар с всички дреболийки/.

# 71
  • Мнения: 4 300
Ох, цял ден ми е свинско. Сутринта ми беше паднало май кръвното, изядох един шоколад с малко кола, та се поосвестих.
Сега след обяд ми е още по зле, боли ме цялата трахея ( така го чувствам поне).
Ходих да ми мерят кръвното преди 5 минутки- нищо ми няма, 115/75.
Може и киселини да са, аз така и допреди да забременея никога не съм имала киселини и не знам какво е.
Какво чувства човек при киселините?

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 15:29 от r0ksi

# 72
  • Мнения: 1 098
Там- Там, аз прочетох от един рекламен афиш, който беше залепен на МОЛ-а и не видях да пише, че е със записвания.

# 73
  • Мнения: 766
r0ksi незнам как да ти ги опиша пустите му киселини. newsm78
Абе ГАДНООООООООО Sick Sick
При мен все едно ми гори трахеята и почва да ми се повдига даже  Sick Sick
borianna мерси   bouquet  bouquet  bouquet
Ще мина аз от там на 20 нали в 10.30 часа беше, пък ако не на училище, то поне малко на пазар  Party Wink

# 74
  • Мнения: 1 098
r0ksi , киселините са все едно ти гори нещо. Аз пийвам малко сода, разтворена във вода и се оправям.

Общи условия

Активация на акаунт