ТОП 100 - Най-популярно име за момче е...

  • 169 353
  • 209
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Моето щастие е Росен.

# 91
  • Мнения: 350
Чувствам се пренебрегната. Синат ми се казва Владислав, а името го няма в анкетата. Едва ли имена като Викенти, Олег или Асен, например са по-разпространени. Нали е ТОП 100 на най-разпространените мъжки имена.

Те да бяха само тези, колко деца се казват Сибин или Тома и аз се чувствам пренебрегната, наистина името на синът ми Любослав, не е толкова често срещано, но със сигурност е по-популярно от Викенти, Сибин и т.н.  Confused

Моето момченце ще се казва Тома, живот и здраве след 2 седмици, само че не ме допуска да гласувам  newsm78

# 92
  • Мнения: 5 183
Живеем в 4ужбина, синът ми е раждан тук и се казва Томас, но гласувах с Тома - единствен за сега  Wink
Знам предваротелно кои имена ще оформят 4елтана тройка - Мартин, Александър и Кристиян. Само не знам дали ще са то4но в този ред.
Упс, коригирам се. Сега про4етох постинга на smooth. не е единствен зна4и в класацията.  Wink

# 93
  • Мнения: 338
Димитър Grinning

# 94
  • Мнения: 541
А защо няма Борис? Thinking

# 95
  • в Низината
  • Мнения: 705
Моят топчо е Даниел. Joy

# 96
  • Мнения: 492
Гласувах - Николай!

# 97
  • Мнения: 447
Въпреки, че съм мама на дама, гласувах за Тодор и Боян- двамата  палавурковци на леля.

# 98
  • Мнения: 4 447
ПЕТЪР ! Peace
Третият до тук в анкетата. Wink

А възможно ли е, да се пренареди анкетата, според събралите най-много гласове!? newsm78

Ами накрая мислч да се постарая, за сега остава така Simple Smile Whistling

# 99
  • Мнения: X
МАРТИН- Знаех си, че е на едно пт първите места, но ми харесва пък. Както казва една позната, всеки Марти ще е уникален по своему Simple Smile Както и всеки човек

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 18:22 от Анонимен

# 100
  • Мнения: 4 447

Иииима, има! Naughty Wink

# 101
  • Мнения: 11 607
Моите ги няма... Вилизар и Йоан, защо не са по азбучен ред.......?  newsm78

# 102
  • Мнения: 390
Александър

# 103
  • Мнения: 649
Моите пък са Павел и Михаил.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт