Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
zizi top,zdrasti   Hug
От темата ти си ли4и ,4е си много прясно омъжена и без дете  Wink.
Вси4ки жени се стараем да изглеждаме добре и със само4увствие и правим каквото ни е по възможностите.Изкъпани ,сресани,гримиране и не гримирани...........Но когато дойде един момент , в които и до тоалетната няма6 време да отиде6 не се сеша6 за тези не6та  Confused

Аз ли4но се старая мира6а  добре,с 4исти дрехи,усмихната............ Peaceне мисля 4е ако съм със стари дънки или раздърпана тениска мъжа ми няма да ме харесва.Той ме оби4а всякак,та нали ме вижда сутрин като се събудя -гурлива, 4орлава и по пижама  Crazy..
  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 564
zizi top,zdrasti   Hug
От темата ти си ли4и ,4е си много прясно омъжена и без дете  Wink.
Вси4ки жени се стараем да изглеждаме добре и със само4увствие и правим каквото ни е по възможностите.Изкъпани ,сресани,гримиране и не гримирани...........Но когато дойде един момент , в които и до тоалетната няма6 време да отиде6 не се сеша6 за тези не6та  Confused

Аз ли4но се старая мира6а  добре,с 4исти дрехи,усмихната............ Peaceне мисля 4е ако съм със стари дънки или раздърпана тениска мъжа ми няма да ме харесва.Той ме оби4а всякак,та нали ме вижда сутрин като се събудя -гурлива, 4орлава и по пижама  Crazy..
  bouquet
newsm10

# 17
  • Мнения: 1 120
Но когато дойде един момент , в които и до тоалетната няма6 време да отиде6 не се сеша6 за тези не6та  Confused

Аз ли4но се старая мира6а  добре,с 4исти дрехи,усмихната............ Peaceне мисля 4е ако съм със стари дънки или раздърпана тениска мъжа ми няма да ме харесва.Той ме оби4а всякак,та нали ме вижда сутрин като се събудя -гурлива, 4орлава и по пижама  Crazy..
  bouquet

това е така,но не трябва да натрапваме този външен вид.естествено,че той няма да спре да те обича,ако те види като парцалана(не визирам теб),но все пак е хубаво да те вижда в по-друга светлина
той и моят ме обича,но надали ще е много щастлив,ако в къщи стоя с упречен външен вид.а и да изглеждаш добре не коства кой знае колко много.едни нормални дрешки,сресана коса,чиста.... мисля,че е достатъчно  Peace

# 18
  • Мнения: 1 432
това е така,но не трябва да натрапваме този външен вид.естествено,че той няма да спре да те обича,ако те види като парцалана(не визирам теб),но все пак е хубаво да те вижда в по-друга светлина
той и моят ме обича,но надали ще е много щастлив,ако в къщи стоя с упречен външен вид.а и да изглеждаш добре не коства кой знае колко много.едни нормални дрешки,сресана коса,чиста.... мисля,че е достатъчно 

И аз това казвам, не е нужно да се шашка толкова .Пък и  я предупреждавам какво и предстои  Mr. Green...............

# 19
  • Мнения: 1 432
Пък като се замисля ,абе мъжете ни толкова ли мислят как изглеждат пред нас ,както ние???  newsm78......Много мразя моя като се върне да ми смърди на цигари например ,пра6там го да се поосвежи веднага ,4е той няма да е сети  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 4 171
Не си падам по прекалените перверзности,а по скоро по романтичната визия.И като сме на тема Ева Лонгория ето какво ми харесва:

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
zizi top,zdrasti   Hug
От темата ти си ли4и ,4е си много прясно омъжена и без дете  Wink.
Вси4ки жени се стараем да изглеждаме добре и със само4увствие и правим каквото ни е по възможностите.Изкъпани ,сресани,гримиране и не гримирани...........Но когато дойде един момент , в които и до тоалетната няма6 време да отиде6 не се сеша6 за тези не6та  Confused

Аз ли4но се старая мира6а  добре,с 4исти дрехи,усмихната............ Peaceне мисля 4е ако съм със стари дънки или раздърпана тениска мъжа ми няма да ме харесва.Той ме оби4а всякак,та нали ме вижда сутрин като се събудя -гурлива, 4орлава и по пижама  Crazy..
  bouquet
newsm10

Да това си е така. И аз смятам, че мъжа ми ме обича и чорлава и дрипава и рошава, все пак не се е оженил само за външноста ми, тя е придобивка тип бонус.  Twisted Evil

Пък като се замисля ,абе мъжете ни толкова ли мислят как изглеждат пред нас ,както ние???  newsm78......Много мразя моя като се върне да ми смърди на цигари например ,пра6там го да се поосвежи веднага ,4е той няма да е сети  Crossing Arms

Че и моя мъж се прибира мръсен и потен от работа. Че да не би да го обичам по малко заради това, пращам го в банята и после му се радвам, като мирише на чистичко.

# 22
  • Мнения: 393
Чуствам се секси , когато знам , че съм с : добре направен педикюр и маникюр , краката са ми гладки без нито едно косъмче .
За ходенето в къщи ... имам три комплекта анцузи и си ги въртя .
Слагам си балсам на устните - това ми е грима в нас .
Гледам да мириша на хубавичко !
Винаги съм с готини чехлички ... абе е такива неща !

# 23
  • Мнения: 5 103
Старая се да изглеждам добре в къщи, нося поли и блузи, или панталон и блузка, не са ми за в къщи, но са ми омръзнали примерно да ги нося.
Гримирам се , защото попринцип винаги излизам гримирана.
Косата ми е направена.
Парфюм слагам още след душа в къщи и се мажа с крем.

# 24
  • Мнения: 4 629
И мен мъжът ме вижда рошава сутрин като се събудя,но после ме вижда как ставам и се грижа за добрия си външен вид. Не си мисля, че ще спре да ме обича, ако в нас съм рошава и със стари дрехи. Много е тийнеджърско това вярване  Wink Но пък това не значи, че от нямане на време или липса на желание ще изглеждам зле в нас. Мога да не си обръщам внимание, ако съм депресирана  Confused

# 25
  • Мнения: 266
Старите хора добре са го казали- не гледай жената с която си лягаш, а с която ставаш сутрин. Все пак мъжа които е до теб, не те е харесал заради външния ти вид, а заради това, което има вътре в теб. Чувствам се секси и желана всеки път, когато срешна погледа на съпруга си и в него видя голямата любов, която изпитва към мен. А за подмяната на бельото, епилацията, къането и т.н. това си е въпрос на ли4на хигиена и култура. Това означава ли , че ако живееш сама няма да го правиш? Грим в къщи не използвам, защото предпочитам естествената красота

# 26
  • Мнения: 287
Аз съм се убедила от опита си, че мъжете наистина обичат с очите си... а ние със сърцето Crossing Arms
 Винаги съм била конта и мъжа ми това много го кефи, а от както родих бебката и съм по цял ден с нея и вкъщи - му се виждам още по-секси и апетитна!
 Дрехите ми са ужасно женствени, макар и спортни. Излъчването ми на самоуверена майка много го привлича. И така съм се организирала, че имам време и за домакинстване и за фръцкане! Лек грим и изкусителен парфюм са основното оръжие за прясната мама а дребното пенебрежение поради гладене само може да усили апетитите. И това дори може да го вкара в капана повече да помага в домакинството - само и само скоро да ви докопа!!!
 За моя мъж са фетиш сладките ми крачета и за това винаги гледам да са с френски маникюр , гладички и намазани с лосион. О, да ви похваля - има един уникално сладко-ароматен нов лосион на  Freeman - казва се  Truly luscious и е с аромат на сладкиш и сметана...мале, няма да ви казвам колко е разкошен! Определено той е новият ми трик да съм секси Wink Разнасям се като сладък мъфин из къщи и само ме пита защо съм с дрехи Blush Laughing Twisted Evil добре, че бебката е малка!

# 27
  • Мнения: 4 629
О, да ви похваля - има един уникално сладко-ароматен нов лосион на  Freeman - казва се  Truly luscious и е с аромат на сладкиш и сметана...мале, няма да ви казвам колко е разкошен!

Така вкусно го описа този лосион. Искам и аз - ей сега ще го потърся

# 28
# 29
  • Мнения: X
Аз съм се убедила от опита си, че мъжете наистина обичат с очите си... а ние със сърцето Crossing Arms
-Ето това е! Това, че ние, жените обичаме мъжете ни всякак - с набола брада и дрехи омазани с грес, не означава, че не ни обичат и нас - рошави и с брашно до лактите, но искрено се възхищават и желаят да си останем момичетата, за които са се оженили. А ако решим, че веднъж сложили халката можем да изглеждаме както си искаме, трябва да преглътнем и това че ще поглеждат други жени - има ги навсякъде - по телевизия, списания, интернет - онези жени, които изглеждат перфектно (дори и само за пред камерата) и мъжете ще се чудят къде отиде тяхната принцеса?!(За тях външността е точно толкова важна, колкото и всичко останало и някои мъже имат доблестта да си признаят, че именно тя ги е грабнала- няма какво да се лъжем - на първата ви среща не е бил грабнат от прекрасното Ви добро сърце (защото не е знаел за него) - очаровала го е "опаковката").

    Да, скоро съм се омъжила и нямам деца, но не мисля че това е основният фактор да искам да съм секси за съпруга си .
   Не сте ли забелязали как след една определена възраст (около 40 )повечето жени режат косата като за  мъжка прическа, слагат едни измислени потници от битака, пускат си мустак и брада и зарязват всичко, защото са женени от 20 години и имат деца абитуриенти - те (децата)да са хубави, не ние (тя нашата се видя). Искрено се възхищавам на леля си, която е на 40 години, ходи на фитнес, фризьор, купува си женствени дрехи и е с такова излъчване, че я бъркат със сестра на дъщеря си (на 18 г).

Идеята на темата като цяло беше практични съвети и малки хитринки, като тази например:
О, да ви похваля - има един уникално сладко-ароматен нов лосион на  Freeman - казва се  Truly luscious и е с аромат на сладкиш и сметана...мале, няма да ви казвам колко е разкошен!

Така вкусно го описа този лосион. Искам и аз - ей сега ще го потърся

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 08:59 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт