Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 155 - февуари 2025)

  • 134 784
  • 2 157
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 29 117
И на мен не ми е необходим! Някой ако го иска да пише!

# 541
  • Мнения: 1 795
И аз взех един. На който му трябва - да пише!

# 542
  • Мнения: 392
Здравейте, във връзка с играта на Pringles, получих преди малко имейл, че печеля една игра, странното е, че не съм печелила като играх в сайта, та въпроса ми е темата за месец януари някой беше писал, също, че има такъв имейл, за същата игра, дали е спам или не е...

# 543
  • Мнения: 6 894
Ако имейлът е такъв, значи печелите. И аз като играх не ми е изписвало, че печеля. После получих този имейл и вече и играта е при мен. Blush

Това е имейлът, от който ми писаха.

# 544
  • Мнения: 1 795
Аз и такъв мейл нямам! Директно имам известие от DHL. 🙃😁

# 545
  • Мнения: 10 486
Аз и такъв мейл нямам! Директно имам известие от DHL. 🙃😁

Според мен с пощата ти нещо не е наред.
Имейла от пуфис не си получила, от прингълс също.
Разгледай в настройките нещо да не си забранила като получатели или пък да ти е включена спам защитата.

# 546
  • Мнения: 1 795
Тц. В същите дни съм получила други имейли.
Имаше и друг, който написа,че направо е получил мейл от DHL.

# 547
  • Сливен
  • Мнения: 5 432
Отварям Google Play и виждам, че приложението на КК иска актуализация. След нея, всички награди се показаха.

# 548
  • у нас
  • Мнения: 8 080
Не съм актуализирала КК приложението и всичко се появи. Вероятно са имали някакъв проблем.

# 549
  • Мнения: 392
Тц. В същите дни съм получила други имейли.
Имаше и друг, който написа,че направо е получил мейл от DHL.

Да от DHL е имейлa, сега погледнах, значи е фалш. Жалко.

# 550
  • Мнения: 6 984
Тц. В същите дни съм получила други имейли.
Имаше и друг, който написа,че направо е получил мейл от DHL.

Да от DHL е имейлa, сега погледнах, значи е фалш. Жалко.
Казва ти, че някой е получил имейл от DHL вместо от Pringles. Би трябвало да имаш проследяващ номер и там да е ясно какво е що е.

# 551
  • у нас
  • Мнения: 8 080
Тц. В същите дни съм получила други имейли.
Имаше и друг, който написа,че направо е получил мейл от DHL.

Да от DHL е имейлa, сега погледнах, значи е фалш. Жалко.
Не е доколкото разбрах. Просто директно от ДЧЛ е известието.

# 552
  • Мнения: 392
Тц. В същите дни съм получила други имейли.
Имаше и друг, който написа,че направо е получил мейл от DHL.

Да от DHL е имейлa, сега погледнах, значи е фалш. Жалко.
Не е доколкото разбрах. Просто директно от ДЧЛ е известието.

От DHL express е имейла, да има код за проследяване и в момента пише, че се намира във Франция пратката.. хм.. странна работа

# 553
  • Мнения: 2 679


От DHL express е имейла, да има код за проследяване и в момента пише, че се намира във Франция пратката.. хм.. странна работа
Аз мисля, че ако не Ви искат актуализация на лични данни , адрес и тем подобни, може и да не е фалшив имейл. Просто не променяйте никакви данни, а си чакайте пратката и, ако всичко е както трябва, то ще си я получите.

# 554
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
https://profitwave.shop/SJV78929?v=47&born=1977&a=lenina&c=f1&pi … 20214923455790331
Тази инициатива на ИКЕА дали е реална?

Общи условия

Активация на акаунт