Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 155 - февуари 2025)

  • 134 741
  • 2 157
  •   1
Отговори
# 615
  • Сливен
  • Мнения: 5 430
За Кръстеви - вчера я видях в магазин, в Сливен, където се пуска и касовата бележка/Рали сигурно си видяла, ако не, ще ти пиша/. То добре да участва човек и  в двете, ама "ако искат"бележката  /пиша в кавички, защото все някой, за някоя игра пита, дали трябва да се пази / "ходи я търси", където се казва 😃.

# 616
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 925
Игра на Heinz има ли този месец?

# 617
  • Мнения: 460
Здравейте,днес ми доставиха картата от анкетата на Лидл, трябва ли по някакъв начин да се активира.
Здравей! Не се активира нищо, когато отидеш да си пазаруваш в Лидл след края на покупките маркираш картата и директно ти приспадат сумата от нея.

# 618
  • Мнения: 1 795
От КЗП ми писаха, че оплакването ми е входирано успешно.
Мацката във Вайбър така и не писа повече...
Явно проверката,която правят за този мейл мейл на 05.12 , който е трябвало да ми изпратят...ще отнеме цяла вечност,защото такъв няма.
Та да, чакам до Понеделник и ще звъня и на Фикосота ( съфорумка ми даде номер на тези по горните етажи).
Желая на всички прекрасен уикенд!

# 619
  • София
  • Мнения: 3 547
Здравейте,днес ми доставиха картата от анкетата на Лидл, трябва ли по някакъв начин да се активира.

тук проверете баланса
https://www.lidl.bg/c/lidl-podar-chni-vaucheri-za-fizicheski-litsa/s10019962
Tрябва да е активирана  картата с 20 лв

Скрит текст:
Когато сте касата и дойде ред да се плаща
казвате 20 лв с ваучер
Касиерката натиска едно квадратче(горе-вдясно) -плащане с ваучер
и ви маркира картата като артикул на бар-код четеца
не е като дебитната карта на пост-терминал.
остатъка може да си го видите пак през горния линк.
ако сумата е по-голяма от 20 лв -остатъка казвате как ще го доплатите
кеш или с карта и те си натискат плащане в брой или плащане с карта.
Проверете за всеки случай баланса, че преди половин година ми изпратиха карта с 0 лв.
и след 5 дена чакане писане и 3 разговора по телефон ми я заредиха с 20 лв.

Що касиерки съм обучила с този ваучер как се плаща.

Последна редакция: пт, 07 фев 2025, 19:23 от lite16

# 620
  • Мнения: 460
Здравейте,днес ми доставиха картата от анкетата на Лидл, трябва ли по някакъв начин да се активира.

тук проверете баланса
https://www.lidl.bg/c/lidl-podar-chni-vaucheri-za-fizicheski-litsa/s10019962
Tрябва да е активирана  картата с 20 лв

Скрит текст:
Когато сте касата и дойде ред да се плаща
казвате 20 лв с ваучер
Касиерката натиска едно квадратче(горе-вдясно) -плащане с ваучер
и ви маркира картата като артикул на бар-код четеца
не е като дебитната карта на пост-терминал.
остатъка може да си го видите пак през горния линк.
ако сумата е по-голяма от 20 лв -остатъка казвате как ще го доплатите
кеш или с карта и те си натискат плащане в брой или плащане с карта.
Провете за всеки случай баланса че преди половин година ми изпратиха карта с 0 лв.
и след 5 дена чакане писане и 3 разговора по телефон ми я заредиха с 20 лв.

Що касиерки съм обучила с този ваучер как се плаща.
Направо сте готов обучен кадър да започнете работа за касиерка в Лидл. 🙂

# 621
  • София
  • Мнения: 1 029
От петъчните награди на КК Мултикукъра се изчерпа за точно 5 минути. А колко бяха, някой видя ли?

# 622
  • Мнения: 460
От петъчните награди на КК Мултикукъра се изчерпа за точно 5 минути. А колко бяха, някой видя ли?

# 623
  • Мнения: 1 795
Пише си! 1/250 печели.
Щом има 250 билета, значи... Е 1! 🤣

# 624
  • Мнения: 300
Здравейте, с въпрос към тези от вас, които сте получили книгите от коледния конкурс на Розали, на вас куриера иска ли ви ЕГН?

# 625
  • София
  • Мнения: 18 469
Две пратки дойдоха в ден, в който не съм на работа и да се чудя кой да ги вземе. 😃 Предполагам, че са Милка и чашите на Фереро, исторически станаха.

# 626
  • у нас
  • Мнения: 8 077
Изтървах петъчните кукъри, по-точно петъчния кукър. Една награда за хилядите потребители.

Антония, погледнах смс от А1. Последно в декември са ми пращали за това намаление от 2 лв , в януари нямам такова съобщение. Утре ще говоря с тях.

# 627
  • Мнения: 2 515
Още две точки за морени,дано поне за телефона да имам късмет Sad

# 628
  • Мнения: 376
Здравейте, с въпрос към тези от вас, които сте получили книгите от коледния конкурс на Розали, на вас куриера иска ли ви ЕГН?
Не, не е искал.  а и нямаше да го дам, та книгата не струва повече от 30 лв.

# 629
  • у нас
  • Мнения: 8 077

Тези измамници ли са? При връщане на обаждане казват, че всички оператори са заети.

Последна редакция: пт, 07 фев 2025, 18:30 от Sinara

Общи условия

Активация на акаунт