Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 155 - февуари 2025)

  • 134 795
  • 2 157
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 679
Мисля, че в Морени, както и в кроасаните алгоритъма не е в определени часове, а предполагам на определен брой регистрации. Поне честотата на теглене ме води на тази мисъл. По опитните да кажат.
Аз за всички игри с моментни награди съм на това мнение, но тук постоянно се коментира, че са с часове. Не знам дали наистина е така, защото нямам време да следя часовете...
Има и с часове, но може и комбинация от двете. Тези които редовно печелят от такива игри са наясно. Аз нямам толкова време, а и желание да ги следя по сериозно. Опитвам един два пъти за спорта и каквото- такова. Убедих се, че дори и да ги следя , когато много искам да спечеля нищо не се получава. Нямам чак толкова голям късмет. Много пъти съм се разминавала за няколко секунди с дадена печалба, макар че съм схванала алгоритъма. Така че вече не се старая да следя. Каквото ми е писано да дойде ще дойде! Останалото имам възможност, ако толкова много го искам и ми трябва, да си го купя.

# 661
  • В страната на бурите
  • Мнения: 1 189
Вчера получих и аз чашите от Ferrero. Не съм звъняла на Европът, но писах на мейла на Ferrero преди 3 дни. Нямам отговор на мейла, но пък чашите пристигнаха. Естествено куриерът звънна, че е на 5 минути от нас (аз бях на 300 километра Simple Smile) . За късмет мъжът ми си беше у дома. Коригирам: вчера имам и отговор от Ferrero на мейла с информация за пратката. Много се радвам, че са проверили и писали, защото харесвам марката. Дано има повече такива организатори.

Последна редакция: сб, 08 фев 2025, 08:38 от Wonder woman

# 662
  • Мнения: 559
Ето механизма на Мираж:
За определянето на печелившите ще бъде използван широко употребяваният софтуерен фреймуърк (софтуерна рамка) – Laravel. Механиката на действие включва следните последователно осъществяващи се елементи: постъпват всички регистрирани кодове, отговарящи на условията, заложени през административния панел, кореспондиращ на съответния масив от данни; прилага се вградената в програмния език функция за разбъркване на елементите в масива от данни (shuffle PHP); резултатите се записват в нова колекция – масив от данни. Горепосочената функция за разбъркване представлява широко разпространен за целта „рандъм“ (на случаен принцип) генератор с алгоритъм Mersenne Twister, който на ниско ниво използва различни стойности от данните на процесора, на температурата му, на микровремето, тактовата честота и пр., както и чрез линейно повторение на матрицата над ограничено двоично поле F₂. С цел разпределение на наградите по точка 6.1. през целия период на промоцията, същите ще бъдат разпределени по седмици, като всяка седмица ще могат да бъдат спечелени

# 663
  • Мнения: 486
В къщи всички сме болни и регистрирането на бележки е истинско чудо. Аз от Морени ще се радвам най-вече на телефон, защото моя сдава багажа и затова не ме е толкова яд, че изписва "Опитай пак ". А и има едно вафлички, които обожавам и сега си хапвам на воля (ама тайно де). Лошото е че не се навивам сама да си купя телефон, но ако не ме огрее от игрите този месец ще се ядосам и отивам и си купувам.

А за 7days-a вече на 3 пъти някой ме изпреварва да регистрира и печели преди мен. Значииии не е моята награда. Но ще пробвам още няколко пъти и край с тях.

А без покупка играя предимно във Фейса, защото там го няма това блокиране както в ИГ. А и ми е трудно да следя двете платформи за печеливши. Все пак и живот трябва да имам, а не само телефон 😀

# 664
  • Мнения: 1 365
Орехите написали на няколко места кога са променили правилата, но на това с нулирането на кодовете нищо няма отбелязано. Повечето хора четата правилата (ако изобщо го направят) само в началото на играта и си мислят, че кодовете им ще се въртят до последното теглене. Има да си чакат...
Успех на тези, които днес ще участват в тегленето!

# 665
  • Мнения: 1 075
Орехите написали на няколко места кога са променили правилата, но на това с нулирането на кодовете нищо няма отбелязано. Повечето хора четата правилата (ако изобщо го направят) само в началото на играта и си мислят, че кодовете им ще се въртят до последното теглене. Има да си чакат...
Успех на тези, които днес ще участват в тегленето!

Тегленето е утре.

# 666
  • Мнения: 319
Вчера получих и аз чашите от Ferrero. Не съм звъняла на Европът, но писах на мейла на Ferrero преди 3 дни. Нямам отговор на мейла, но пък чашите пристигнаха. Естествено куриерът звънна, че е на 5 минути от нас (аз бях на 300 километра Simple Smile) . За късмет мъжът ми си беше у дома. Коригирам: вчера имам и отговор от Ferrero на мейла с информация за пратката. Много се радвам, че са проверили и писали, защото харесвам марката. Дано има повече такива организатори.
Може ли мейла

# 667
  • София
  • Мнения: 18 514
Вчера получих и аз чашите от Ferrero. Не съм звъняла на Европът, но писах на мейла на Ferrero преди 3 дни. Нямам отговор на мейла, но пък чашите пристигнаха. Естествено куриерът звънна, че е на 5 минути от нас (аз бях на 300 километра Simple Smile) . За късмет мъжът ми си беше у дома. Коригирам: вчера имам и отговор от Ferrero на мейла с информация за пратката. Много се радвам, че са проверили и писали, защото харесвам марката. Дано има повече такива организатори.
Може ли мейла
Оттук получих писмо, че ми проверявали случая и чашите са в разнос. Иначе, преди това им бях писала в контактната форма са сайта на Фереро.
info.bulgaria@ferrero.com

# 668
  • Мнения: 1 365
Орехите написали на няколко места кога са променили правилата, но на това с нулирането на кодовете нищо няма отбелязано. Повечето хора четата правилата (ако изобщо го направят) само в началото на играта и си мислят, че кодовете им ще се въртят до последното теглене. Има да си чакат...
Успех на тези, които днес ще участват в тегленето!

Тегленето е утре.
Така е, моя грешка. От сутринта си мисля, че е неделя.

# 669
  • Мнения: 376
Монстър най- накрая са обявили https://playing.monsterpromo.bg/winners

# 670
  • Мнения: 326
Успявате ли да регистрирате бележки във рафаело?Не ми дава да вляза,като натисна вход и само презарежда страницата.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 035
Тази игра съм я пропуснала...а ми трябваше стол Confused

# 672
  • Мнения: 319
Вчера получих и аз чашите от Ferrero. Не съм звъняла на Европът, но писах на мейла на Ferrero преди 3 дни. Нямам отговор на мейла, но пък чашите пристигнаха. Естествено куриерът звънна, че е на 5 минути от нас (аз бях на 300 километра Simple Smile) . За късмет мъжът ми си беше у дома. Коригирам: вчера имам и отговор от Ferrero на мейла с информация за пратката. Много се радвам, че са проверили и писали, защото харесвам марката. Дано има повече такива организатори.
Може ли мейла
Оттук получих писмо, че ми проверявали случая и чашите са в разнос. Иначе, преди това им бях писала в контактната форма са сайта на Фереро.
info.bulgaria@ferrero.com
благодаря

# 673
  • Мнения: 398
Ако на някой му е нежен купон за водата за Кауфланд, мога да дам 3. А за билата просто не разбирам за какво го пускат този безсмислен календар, въобще не са конкуренция на Кауфланд, те дават дребни неща за 1ст,но поне дават нещо

ПОДАРЕНИ

Последна редакция: сб, 08 фев 2025, 12:27 от Juli.m014

# 674
  • Мнения: 340
Здравейте...само да споделя че подаръка от колелото на аптеки Benu е страхотен

Общи условия

Активация на акаунт